Pizza Boy (TV seriál)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2015, 1 h 21 min (Minutáž: 12x7 min)

Osobně se mi Pizza Boy líbil. Poprvé jsem ho viděl asi den nebo dva po vydání, kdy jsem na něj narazil více méně omylem. Škultétymu role rozvozce pizzy dokonale sedne a na to, že se jednalo o nezávislý internetový projekt, je to poměrně slušně natočené. Místy to sice trochu pokulhává, ale ty čtyři hvězdy si to určitě zaslouží.(8.4.2017)

Pizza boy kombinuje hodně dobrý námět a extravagantní práci s kamerou. V tom ohledu, že příběh na jednostránkovým papíře vypadá hodně dobře jako nápad. A práce s barvičkama v celém seriálu vás nenechá spát a musíte už jenom tohle obdivovat z principu. Mezitím, co některé díly dokáží přijít s něčím originálním a zajímavým, další jsou bohužel jen hloupé klišé a nebo i něco lehce irelevantního. Na papíře hodně dobrý, ve výsledku bohužel drsně průměrný.(25.12.2016)

Některý díly mě fakt pobavily, některý jsou nudný a některý jsou tak otřesný, že i těch cca 7 minut jsem horko těžko vydržel. Nejhorší jsou díly, kde se vyskytuje ten feťáckej kámoš. Nejvíc se mi líbil asi hned první díl. Jinak já rozvážim pizzu už skoro 2 roky, takže jenom dodávám, že ten rozvoz takhle fakt neprobíhá. To jsou takový představy jako z nějakýho porna, že se ta pizza doručuje lidem pomalu až do postele. Tady v ČR to nedělá fakt vůbec nikdo, že by nabízel donášku až ke dveřím od bytu. Těm lidem se volá dopředu, ať dovalej někam na ulici před barák. A pokud rozvážíte někde na maloměstě typu Mladá Bolehlav, tak jezdíte v podstatě pořád na stejný adresy a za chvilku všechny ty lidi znáte a stává se z toho poněkud stereotyp.(15.2.2017)

Proč čtyři hvězdy? Protože je to tak neskonale "debilní", že sem se smála skoro po celou dobu. Krátké epizodky nedokážou znudit. Příběh o ničem, děsivá black and red-white stylizace. Ovšem tak moc mi to připomínalo šílený studentský film BRAK případně počiny jako je JEHOVOVA POMSTA atakdále, že jsem musela mini seriál dokoukat.(22.3.2015)

• Helmutek

Pasáže celkem slušný nebo takový, na kterejch by i mohlo něco bejt, se střídaj s těma bulvárníma a trapnejma. Sám Škultéty by leccos možná zvládnul utáhnout na ten svůj polográzlovsky sympatickej kukuč, ta jeho dikce to ale celkem spolehlivě zabíjí. Na takovejhle malej projejkt mě ale celkem překvapilo slušný obsazení. Ale ten černo-červenej vizuál na mě osobně působí nezajímavě a jako čistej kalkul, kdy se tvůrci za každou cenu snažili vymyslet něco, co bude nějak zajímavý, nic víc v tom ale prostě neni.(3.9.2015)

• - Ani v jednej epizóde sa dej neodohráva cez deň, v každom príbehu je vždy noc. (nolitimere)