poster

Pizza Boy (TV seriál)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2015, 1 h 21 min (Minutáž: 5–8 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fratt
  ****

  Osobně se mi Pizza Boy líbil. Poprvé jsem ho viděl asi den nebo dva po vydání, kdy jsem na něj narazil více méně omylem. Škultétymu role rozvozce pizzy dokonale sedne a na to, že se jednalo o nezávislý internetový projekt, je to poměrně slušně natočené. Místy to sice trochu pokulhává, ale ty čtyři hvězdy si to určitě zaslouží.(8.4.2017)

 • dobytek
  ***

  Některý díly mě fakt pobavily, některý jsou nudný a některý jsou tak otřesný, že i těch cca 7 minut jsem horko těžko vydržel. Nejhorší jsou díly, kde se vyskytuje ten feťáckej kámoš. Nejvíc se mi líbil asi hned první díl. Jinak já rozvážim pizzu už skoro 2 roky, takže jenom dodávám, že ten rozvoz takhle fakt neprobíhá. To jsou takový představy jako z nějakýho porna, že se ta pizza doručuje lidem pomalu až do postele. Tady v ČR to nedělá fakt vůbec nikdo, že by nabízel donášku až ke dveřím od bytu (Tak změna, dělaj to některý tragédi z dámežrádlo.). Těm lidem se volá dopředu, ať dovalej někam na ulici před barák. A pokud rozvážíte někde na maloměstě typu Mladá Bolehlav, tak jezdíte v podstatě pořád na stejný adresy a za chvilku všechny ty lidi znáte a stává se z toho poněkud stereotyp.(15.2.2017)

 • Tom_Lachtan
  ****

  zn.: Streem podruhé zvládl udělat něco koukatelného a dobrého! Pro mě osobně se Pizza boy stal tak trochu úkazem, Blaník je sice nekorektní a kope do politické honorace všech (pod)druhů, ale tady podpultový (i když klidně by mohl být mnohem ironičtější) humor sedí, stejně jako Škultéty dokonale zapadá do škatulky lůzra sympaťáka (Škultéty škatulka, Škultéty škatulka, Škultéty, škatulka... Zkuste to desetkrát za sebou). Pravda, pár vedlejších postav je zahráno vskutku děsivě (úhlavní kámoš) a pár dílů je natolik dýchavičných, že těch 6 minut utáhne s jazykem vyplazeným někam po kotníky trojnohé ještěrky, ale nakonec to stejně s přehledem zvládne (a ano, červeno-černo-bílá stylizace tomu taky dokáže pomoct). Nejezte žádné bio koláčky, budete zfialovělý!(28.3.2015)

 • Olík
  ***

  Ano, takhle. Tohle je internet. Krátké, stručné, punkové, nekličkující, mířící přímo na komoru. Nezaujal Vás tento díl? Nevadí, za pár minut skončí a bude další pizza na doručení. Žádný velký originál, ale kdo jiný už může na toulkách svým životem poznat prapodivnější existence, než trávě holdující flákačský poslíček s pizzou? Navíc visuelně jako by právě utekl z města hříchu a měl v plánu se tam ještě v budoucnosti vrátit. Mimochodem, Vladimír Škultéty byl na zem seslán právě pro podobné role. Tohle je přesně ten formát pro dnešní uspěchanou dobu.... Adame Hobziku a co dál?(1.2.2018)

 • Lordkolol
  ****

  Tak seriál dokoukán celý a přes pár slabších momentů jako třeba díl druhý, musím hodnotit víceméně kladně. Sin-city styl tomu dodává šmrnc, malé roličky velkých herců jako "kauza Boris" patří k tomu nejlepšímu co seriál přináší. Škultéty se vyloženě baví. Zasloužené 4* a jsem zvědav, zda bude pokračování...(20.1.2015)

 • - Ani v jednej epizóde sa dej neodohráva cez deň, v každom príbehu je vždy noc. (nolitimere)