Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

Pizza Boy nemá rád problémy. Chce jenom včas dovézt objednávku a dostat slušný dýško. Jenže Praha je plná magorů. (StreamCZ)

Videa (1)

Trailer

Recenze (37)

Lordkolol 

všechny recenze uživatele

Tak seriál dokoukán celý a přes pár slabších momentů jako třeba díl druhý, musím hodnotit víceméně kladně. Sin-city styl tomu dodává šmrnc, malé roličky velkých herců jako "kauza Boris" patří k tomu nejlepšímu co seriál přináší. Škultéty se vyloženě baví. Zasloužené 4* a jsem zvědav, zda bude pokračování... ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele

Pizza boy kombinuje hodně dobrý námět a extravagantní práci s kamerou. V tom ohledu, že příběh na jednostránkovým papíře vypadá hodně dobře jako nápad. A práce s barvičkama v celém seriálu vás nenechá spát a musíte už jenom tohle obdivovat z principu. Mezitím, co některé díly dokáží přijít s něčím originálním a zajímavým, další jsou bohužel jen hloupé klišé a nebo i něco lehce irelevantního. Na papíře hodně dobrý, ve výsledku bohužel drsně průměrný. ()

Reklama

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

zn.: Streem podruhé zvládl udělat něco koukatelného a dobrého! Pro mě osobně se Pizza boy stal tak trochu úkazem, Blaník je sice nekorektní a kope do politické honorace všech (pod)druhů, ale tady podpultový (i když klidně by mohl být mnohem ironičtější) humor sedí, stejně jako Škultéty dokonale zapadá do škatulky lůzra sympaťáka (Škultéty škatulka, Škultéty škatulka, Škultéty, škatulka... Zkuste to desetkrát za sebou). Pravda, pár vedlejších postav je zahráno vskutku děsivě (úhlavní kámoš) a pár dílů je natolik dýchavičných, že těch 6 minut utáhne s jazykem vyplazeným někam po kotníky trojnohé ještěrky, ale nakonec to stejně s přehledem zvládne (a ano, červeno-černo-bílá stylizace tomu taky dokáže pomoct). Nejezte žádné bio koláčky, budete zfialovělý! ()

dobytek 

všechny recenze uživatele

Některý díly mě fakt pobavily, některý jsou nudný a některý jsou tak otřesný, že i těch cca 7 minut jsem horko těžko vydržel. Nejhorší jsou díly, kde se vyskytuje ten feťáckej kámoš. Nejvíc se mi líbil asi hned první díl. Jinak já rozvážim pizzu už skoro 2 roky, takže jenom dodávám, že ten rozvoz takhle fakt neprobíhá. To jsou takový představy jako z nějakýho porna, že se ta pizza doručuje lidem pomalu až do postele. Tady v ČR to nedělá fakt vůbec nikdo, že by nabízel donášku až ke dveřím od bytu (Tak změna, dělaj to některý tragédi z dámežrádlo.). Těm lidem se volá dopředu, ať dovalej někam na ulici před barák. A pokud rozvážíte někde na maloměstě typu Mladá Bolehlav, tak jezdíte v podstatě pořád na stejný adresy a za chvilku všechny ty lidi znáte a stává se z toho poněkud stereotyp. ()

Helmutek 

všechny recenze uživatele

Pasáže celkem slušný nebo takový, na kterejch by i mohlo něco bejt, se střídaj s těma bulvárníma a trapnejma. Sám Škultéty by leccos možná zvládnul utáhnout na ten svůj polográzlovsky sympatickej kukuč, ta jeho dikce to ale celkem spolehlivě zabíjí. Na takovejhle malej projejkt mě ale celkem překvapilo slušný obsazení. Ale ten černo-červenej vizuál na mě osobně působí nezajímavě a jako čistej kalkul, kdy se tvůrci za každou cenu snažili vymyslet něco, co bude nějak zajímavý, nic víc v tom ale prostě neni. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Ani v jednej epizóde sa dej neodohráva cez deň, v každom príbehu je vždy noc. (nolitimere)

Reklama

Reklama