Pizza Boy (TV seriál)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2015, 1 h 21 min (Minutáž: 12x7 min)

Proč čtyři hvězdy? Protože je to tak neskonale "debilní", že sem se smála skoro po celou dobu. Krátké epizodky nedokážou znudit. Příběh o ničem, děsivá black and red-white stylizace. Ovšem tak moc mi to připomínalo šílený studentský film BRAK případně počiny jako je JEHOVOVA POMSTA atakdále, že jsem musela mini seriál dokoukat.(22.3.2015)

Pizza boy kombinuje hodně dobrý námět a extravagantní práci s kamerou. V tom ohledu, že příběh na jednostránkovým papíře vypadá hodně dobře jako nápad. A práce s barvičkama v celém seriálu vás nenechá spát a musíte už jenom tohle obdivovat z principu. Mezitím, co některé díly dokáží přijít s něčím originálním a zajímavým, další jsou bohužel jen hloupé klišé a nebo i něco lehce irelevantního. Na papíře hodně dobrý, ve výsledku bohužel drsně průměrný.(25.12.2016)

[-Ty houby jsou hodně unavený. -No tak jsou to houby...chcete aby dělaly sklapovačky, nebo co?] Na to, že je to miniseriál od Streamu, je to podle mě hodně vydařený. Bohužel je tu dost velký nepoměr v hereckých výkonech (těch horších je daleko víc). Některé díly jsou naprosto perfektní a jiné jsou trošku nudné, což je škoda. Naštěstí ale převládají ty vtipnější (např. s A. Schwarzeneggerem), což je rozhodně dobře. Na český seriál je to velký nadprůměr...(15.2.2015)

zn.: Streem podruhé zvládl udělat něco koukatelného a dobrého! Pro mě osobně se Pizza boy stal tak trochu úkazem, Blaník je sice nekorektní a kope do politické honorace všech (pod)druhů, ale tady podpultový (i když klidně by mohl být mnohem ironičtější) humor sedí, stejně jako Škultéty dokonale zapadá do škatulky lůzra sympaťáka (Škultéty škatulka, Škultéty škatulka, Škultéty, škatulka... Zkuste to desetkrát za sebou). Pravda, pár vedlejších postav je zahráno vskutku děsivě (úhlavní kámoš) a pár dílů je natolik dýchavičných, že těch 6 minut utáhne s jazykem vyplazeným někam po kotníky trojnohé ještěrky, ale nakonec to stejně s přehledem zvládne (a ano, červeno-černo-bílá stylizace tomu taky dokáže pomoct). Nejezte žádné bio koláčky, budete zfialovělý!(28.3.2015)

• Helmutek

Pasáže celkem slušný nebo takový, na kterejch by i mohlo něco bejt, se střídaj s těma bulvárníma a trapnejma. Sám Škultéty by leccos možná zvládnul utáhnout na ten svůj polográzlovsky sympatickej kukuč, ta jeho dikce to ale celkem spolehlivě zabíjí. Na takovejhle malej projejkt mě ale celkem překvapilo slušný obsazení. Ale ten černo-červenej vizuál na mě osobně působí nezajímavě a jako čistej kalkul, kdy se tvůrci za každou cenu snažili vymyslet něco, co bude nějak zajímavý, nic víc v tom ale prostě neni.(3.9.2015)

• - Ani v jednej epizóde sa dej neodohráva cez deň, v každom príbehu je vždy noc. (nolitimere)