Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

Pizza Boy nemá rád problémy. Chce jenom včas dovézt objednávku a dostat slušný dýško. Jenže Praha je plná magorů. (StreamCZ)

Videa (1)

Trailer

Recenze (37)

Grimaldi 

všechny recenze uživatele

Jako pozitivum se dá určitě říct, že tvůrce Adam Hobzik má talent, a časem, až se trošku víc zaučí, bude moct dělat opravdu kvalitní věci. Tady je bohužel jeho kreativita díl od dílu značně nekonzistentní, což je podpořeno na první pohled malým rozpočtem. Ale budoucnost tvůrce vidím vážně růžově. Nebo alespoň víc barevně, než jak je natočen Pizza boy.Potenciál na svěží komediální tvorbu režisér skutečně má. Tak uvidíme, jak nás ještě překvapí. ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

zn.: Streem podruhé zvládl udělat něco koukatelného a dobrého! Pro mě osobně se Pizza boy stal tak trochu úkazem, Blaník je sice nekorektní a kope do politické honorace všech (pod)druhů, ale tady podpultový (i když klidně by mohl být mnohem ironičtější) humor sedí, stejně jako Škultéty dokonale zapadá do škatulky lůzra sympaťáka (Škultéty škatulka, Škultéty škatulka, Škultéty, škatulka... Zkuste to desetkrát za sebou). Pravda, pár vedlejších postav je zahráno vskutku děsivě (úhlavní kámoš) a pár dílů je natolik dýchavičných, že těch 6 minut utáhne s jazykem vyplazeným někam po kotníky trojnohé ještěrky, ale nakonec to stejně s přehledem zvládne (a ano, červeno-černo-bílá stylizace tomu taky dokáže pomoct). Nejezte žádné bio koláčky, budete zfialovělý! ()

Reklama

Olík 

všechny recenze uživatele

Ano, takhle. Tohle je internet. Krátké, stručné, punkové, nekličkující, mířící přímo na komoru. Nezaujal Vás tento díl? Nevadí, za pár minut skončí a bude další pizza na doručení. Žádný velký originál, ale kdo jiný už může na toulkách svým životem poznat prapodivnější existence, než trávě holdující flákačský poslíček s pizzou? Navíc visuelně jako by právě utekl z města hříchu a měl v plánu se tam ještě v budoucnosti vrátit. Mimochodem, Vladimír Škultéty byl na zem seslán právě pro podobné role. Tohle je přesně ten formát pro dnešní uspěchanou dobu....Adame Hobziku a co dál? ()

cm hardy 

všechny recenze uživatele

[-Ty houby jsou hodně unavený. -No tak jsou to houby...chcete aby dělaly sklapovačky, nebo co?] Na to, že je to miniseriál od Streamu, je to podle mě hodně vydařený. Bohužel je tu dost velký nepoměr v hereckých výkonech (těch horších je daleko víc). Některé díly jsou naprosto perfektní a jiné jsou trošku nudné, což je škoda. Naštěstí ale převládají ty vtipnější (např. s A. Schwarzeneggerem), což je rozhodně dobře. Na český seriál je to velký nadprůměr... ()

javlapippi 

všechny recenze uživatele

Zo začiatku slabšie, navyše som mal problém to časovo zaradiť, ľudia volali cez pevnú linku namiesto mobilom, poslíček nosil pizzu až do bytu, dílerský kamarát mal šiltovku Kelly Family a podobné retro. Potom sa to našťastie rozbehlo a časti so samovrahom, žiarlivým liliputom, politikom, matkou aj testovanie vernosti boli miestami viac než slušné. V ostatných ma humor trochu míňal, bo hulenie a hiphop sú mi ukradnuté. Herecké výkony ušli, čierno-bielo-miestami-farebný vizuál ma nerušil a plusom je sympaticky krátka stopáž jednotlivých epizód. Myslel som, že to bude horšie. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Ani v jednej epizóde sa dej neodohráva cez deň, v každom príbehu je vždy noc. (nolitimere)

Reklama

Reklama