Minutes to Midnight

Horor

USA, 2018, 91 min

Nebudeme si nic nalhávat zdejší hodnocení naprosto odpovídá kvalitě tohoto horůrku. Je to tak amatérsky natočené, že to zavání až ,,Céčkem'' s na první pohled nulovým rozpočtem. Mnoho lidí naláká nepochybně hororová legenda Bill Moseley, ten však příliš prostoru nedostal, za to si vzal svou nezaměnitelnou paruku ze Zombieho kultovních hixploiťáků, a dal tak zavzpomínat na staré dobré časy. Hromada postav je zase záruka velkého bodycountu, a co se gore týče, tak je na tyhle poměry vcelku povedené. Grieco jako šerif byla dost komická volba a o logických kiksech by se dal napsat sloh. Jako v každém ,,Béčkovém'' slasheru nesmí chybět porušení všech základních pravidel pro přežití, nějaké ty boobies a drsný hrdina, co všechny dokáže zachránit a nic ho nesloží. Masky zabijáků byly creepy, stejně tak noční scény s uměle vytvořenou mlhou. Já mám zkrátka pro tyhle low budget slashery slabost a míň jak průměr tomu dát nemůžu. Kdo nečeká logickou dějovou linku, ale chce se pobavit nad správným vyvražďovákem, mohl by být spokojený.(14.8.2018)

• TomX2

Minutes to Midnight je len ďalším z rád hororov založených len na nezmyselných vraždách, ktorým chýba atmosféra a nič nové divákovi neprinesú. Herecké výkony sú odpudivé - neviem čo je za nápad do filmu natrepať nejakého wrestling šaša a otrepaného herca, ktorý hrá výhradne v odpadových hororoch. Ako tak je snaha vidieť len na Sáre, ktorá však nie je žiadny prirodzený herecký talent a vo výsledku nemá žiadnu hodnotu. Pri tom príšernom scenári človek čaká, že sa dočká aspoň znamenitého gore, lenže ani vraždy nie sú žiadna sláva. K tomu som pri sledovaní takmer chytil epileptický záchvat, za čo môže ten "blikajúci párty masaker" ktorý na mňa číhal niekde v polovici filmu. Pozitívne stránky sa tu nájsť dajú (kamera, hudba, masky), no k toľkým negatívom vlastne nemajú žiadnu váhu.(27.8.2018)

Z těch 6 filmů co jsem od tohoto režiséra viděl (2 Mega žraloky, Útoky 2 a 3 hlavého žraloka, Thor, Žraloci Lidožrouti) se tohle dá považovat za nejpovedenější film. Je to sice laciná kopírka Pachu Krve (jakéhokoliv dílu vyšlo jich myslím, že 6) The Horde a Hory Mají Oči, ale já se bavil. Plusové body navíc za nápad mlátit někoho useknutou rukou a za zbraň jednoho z útočníků (měl takový cep z lidské páteře a lidské lebky a tím mlátil lidi) naopak mínusové za postavu šerifa který o šerifa ani nezavadil a vypadá spíše jako nějaký bezďák.(26.8.2018)

• LIVINGDEAD

Časy, kdy hrál Richard Grieco milovníky a William Baldwin studenty jsou pryč. Když jsem viděl ty dva páprdy, říkal jsem si "Ach bože, jak hluboko jsem klesla...." Druhá otázka, která mne napadla: To si ti dva šašci nemohli obsadit herce? To museli hrát totální dřeva? Vždyť Grieco je i u tohoto filmu executive producer. Prostě vydržel jsem koukat 30 minut, více bych nesnesl...(4.8.2018)

• misterz

Hrozne, ale hrozne nudný slasher, bez hororového napätia a bez šťavy. A na dôvažok príšerne odohraný, často mi to prišlo ako nejaká nepodarená inscenácia. Normálnym hereckým dojmom pôsobili iba Grieco a Baldwin, tých ostatných mohli kľudne vymeniť za ochotníkov predškolského veku a nikto by nepostrehol žiaden rozdiel. Príbeh radšej nekomentujem a to akože prekvapivé rozuzlenie na záver mi prišlo tiež dosť smiešne. Na hranici odpadu. 20/100(8.8.2018)