Jeffrey Dean Morgan hraje hlavní roli Vaughna - krupiéra v kasinu, kterému štěstí zrovna nepřeje. V zoufalé snaze sehnat peníze na operaci své nemocné dcery se Vaughn spolčí s kolegou z práce, aby kasino vykradli. Loupež se ale zvrtne a Vaughn i jeho parťák jsou nuceni unést městský autobus a pokusit se o téměř nemožný útěk. Robert De Niro ztvárňuje Papeže, nelítostného a zvráceného majitele kasina, který se nezastaví před ničím, jen aby získal své peníze zpět. (HBO Europe)

Tommassi3

"A proč musím bejt pepř ??" - "Protože mi začínaj docházet přísady.." ;) A mně zase s přibývajícími minutami trpělivost, která spáchá sebevraždu, podobně jako ti dva scénáristé, při očekávaném druhém finálním zvratu.. What the fuck ?? Třetí Nebezpečná rychlost ?? Spíš jen škoda spousty dobrých nápadů.. ()

Kaka

Scott Mann se snaží točit film jako Michael Mann a absolutně se mu to nedaří, takže ty jakoby syrové, roztřesené záběry digitální kamery při tomhle Heistu vyznívají naprosto do ztracena. Je až k nepochopení, jaký je režisér neumětel, protože s tímhle hereckém potenciálem, kde co persona to cákající charizma, se daly dělat divy i u takovéhleho úderně videobéčkového námětu. Podobně je na tom scénárista, který si ovšem při točení filmu vzal zřejmě dovolenou, protože napatlat tam tolik blbostí je skutečně um a čim víc se film blíží do finále, tím je to horší. Vévodí tomu rádoby grandiózní pointa, která hravě strčí do kapsy Dannyho parťáky. Jestli máte rádi De Nira, nekoukat. ()

Morholt

Další kousek, který by člověk očekával spíš v 90. letech, ale o to víc potěšil. Začíná to jako obyčejná heistovka, kdy otec na smrt nemocné dcery v zoufalství vyloupí mafiánské casino. Pak film přeskočí do únosového akčního thrilleru, který snad může trochu připomínat Nebezpečnou rychlost, ale má s ní společného jen ten autobus. To ale nic nemění na tom, že akce je kvalitní a útok v podání SWAT měl něco do sebe. Celý film se pak odehrává v celkem solidním tempu, které na poměrně krátké stopáže nedává prostor hluchým místům. Dá se díky tomu odpustit i to účelové hraní na city, které, jakkoliv je mi obyčejně protivné, sem tak nějak patřilo. Hercům není co vytknout, takže příjemné překvapení a 80%. ()

SOLOM.

Nenakráčím tam s šulínem v ruce…Mouchy kolem hovna…nevím na co si tady lidí stěžují, byl do celkem slušný průměrný akční kousek, u kterého jsem se já teda ani moc nenudil. Našlo se tu dost zajímavých scén i hlášek, akční scény taky nebyly vyloženě marné, má to i lehce poučný nádech, sympatického hlavního hrdinu, otravné záporáky a napůl plynu hrajícího Roberta De Nira. Jasně je tu i dost naivních situací, ale to je snad v každém akčním kousku. ()

mzss1

|71%| Náhodně jsem si tento snímek vybral, pár mých uživatelů ho celkem kladně hodnotil, tak jsem si řekl, že to zkusím. No a jsem celkem mile překvapen. V poslední době se už až tak moc dobrých béček netočí. No, jsem rád, že aspon tohle se vydařilo. Co se týče herců, tak hlavní herec mi sedl, měl to pravé charisma, určitý respekt atd. Záporák Bautista byl svojí vizáží zajímavý, už ve Spectre mě zaujal, zde aspon mluvil i. :D Akce tu byla tak akorát, nějaké ty přestřelky, bouračky na konci atd – místy bylo vidět jak amatérsky to bylo točeno, ale nic proti. I docela dobrá pointa se tu ve finále našla. Rozhodně bych přidal ještě pár zajímavých a zapamatovatelných scén, víc soubojů atd. Gina Carano se tu moc nepředvedla, ale aspon tím jedním chvatem potěšila, jak odzbrojila protivníka. Takže nakonec tu slabší 4/ dávám. Klidně se na to ještě někdy tak max 2x podívám. ()

• Číslo autobusu na jeho střeše stále cestuje. Jednou je vpředu, pak je vpředu a zároveň uprostřed atd. Navíc se mění i typ autobusu, což se dá poznat podle vzduchotechniky na střeše (hrb ve středové části střechy). (Endrju)