Jeffrey Dean Morgan hraje hlavní roli Vaughna - krupiéra v kasinu, kterému štěstí zrovna nepřeje. V zoufalé snaze sehnat peníze na operaci své nemocné dcery se Vaughn spolčí s kolegou z práce, aby kasino vykradli. Loupež se ale zvrtne a Vaughn i jeho parťák jsou nuceni unést městský autobus a pokusit se o téměř nemožný útěk. Robert De Niro ztvárňuje Papeže, nelítostného a zvráceného majitele kasina, který se nezastaví před ničím, jen aby získal své peníze zpět. (HBO Europe)

Honzulik

Tak pro mne nebyl film Linka č. 657 tak strašný, jak v recenzi někteří popisují. Dle mého názoru to mělo vše, co má akční film mít, dobří herci, solidní scénář, dobré akce a excelentního padoucha Roberta De Nira. Člověk v takovém filmu nemůže brát všechno úplně vážně a brát vše s určitou rezervou. Důležité je aby se divák bavil a to tento film u mne splnil... ()

solisoli

Akčný detektívny thriller s dobrosrdečným dejom a neslýchanou dômyselnosťou, kedy pribúdajúcim časom to naberalo na tak excentrickej blbosti, že by sa toho naplašili aj papuanci. Ale aj toto je reálna skutočnosť, že splodiť scénicky a dramaticky, takúto sprostosť je veľké umenie a nedokázal by to hoci kto. Nechápem čo tam hľadal Robert De NIro. To je skutočne na obšírnu polemiku. ()

Pecan206

Stupidní, nereálný a těžko uvěřitelný děj, který alespoň malinko zachraňují skvělí herci, u kterých je však skoro nepochopitelné, jak na takový shit mohli kývnout. ()

fafejt001

Tak spád to mělo , De Niro výborný , dobrá zápletka na kterou musíte čekat až ke konci . Jo a pěknůůůůčká policajtka . TAKŽE , Dobrých --- tři a půl . ()

Goumen

Povedené béčko s výbornými herci. De Niro jako boss skvělý, Gine role policistky sedla a Bautista dobrej záporák. Nenudil jsem se ani chvíli a sem tam se povedla i nějaká ta vtipná hláška. ()

Saxos

Úplně stejně záživné, jak náruživému kuřáku, který za den vytáhne šedesát bezfiltrovek, vrazit do huby elektronickou cigaretu ožužlanou De Nirem. Zápory: klasika -převychovanej hajzlík potřebuje prachy, pro trpící rodinu, tak hned jde do levárny, všechno se samozřejmě zpacká, tečou potoky krve, kulky lítaj, auta lítaj, ještě, že nějaké letadlo nespadlo, chudák občan trpí, ale hapík bude, prostě nějak to vyšumí a našeho nehrdinu maj všichni rádi a budiš mu odpuštěno, třikrát Otčenáš a dvakrát Zdrávas. Klady: krátký. ()

topvideo

Námet prevarený, nič nové nečakajte. Ak chcete len tak nezáväzne pozerať na strieľačky, "rýchlu" jazdu autobusu, pár nelogických scén, nech sa páči. ()

rytir1

John Q si najde Dannyho parťáky a pak se honí Nebezpečnou rychlostí. Dalo se vytěžit víc, ale konec za to stojí. ()

Koropororus

Myslel jsem....chyba.Předpokládal jsem vzhledem k rozporuplnému hodnocení, že si v tomto snímku najdu to "svoje" a dostanu akční pochoutku se zajímavým hereckým obsazením. Nemohu popsat svoje zklamání, film je plný nelogičnosti, z "klaďáků" i "záporáků" dělá tupé, nemyslící hovada a celá "velmi utajená " zápletka je spíše k smíchu. Možná by filmu pomohlo, udělat z něj kresleňák a nabídnout to cílové skupině ve věku 3-7 let, ale i tak si nejsem jistý, zda by to děti dokázaly tolerovat. ()

zodiak217

Celkom príjemný akčný film. Nebolo to niečo prevratné, ale vysoko pozeráteľné s dobrým koncom. Aj akčné filmy môžu skončiť happiendom a aj u najväčšieho zloducha sa môže pohnúť svedomie. Veľké herecké mena zafungovali a vytvorili slušnú šou. Naviac všade kde hrá Robert De Niro to stojí za to vďaka nemu. Vyslovene nič mi tu nevadilo, ale ani nič ma tu neohúrilo. Dej plynulo beží, tempo je svižne a to asi človek aj očakáva od tohto žánru. ()

Dr_Berry

Dávám dvě hvězdy, ale silné dvě hvězdy za skvělé obsazení Morgan, Bautista, De Niro a Carano. Bohužel film pokulhává v naivním ději s pár dobrýma chvilkama. Kamera bohužel někdy rozostřená nebo jakoby zabírala úplně něco jinýho než herce na place. Nenáročná a neurážející Nebezpečná rychlost z Wishe. ()

CHYREN

Pobavilo. Robert De Niro umí. Ale to není žádná novina. Nic náročného a s dobrým koncem. Ty zlé konce si vyžereme v realitě do syta. No ne? ;) ()

otecBobby

Shlédnuto kvůli Robertovi, který je ve své roli přesný a zábavný. Jinak mi to přišlo křečovité a vyšinuté mimo realitu. ()

Mark1983

Já si myslím, že film je celkem koukatelný a má i celkem slušný děj. Já se bavil od začátku do konce, takže si na nic nemůžu stěžovat. ()