Nic než pravda

The Whole Truth

Drama / Thriller

USA, 2016, 93 min

Vo svojom žánru jasný priemer. Postupne vybudovaný príbeh, kde by záver zaslúžil oveľa väčší „šokujúci“ efekt. Celkom slušný výkon od Keanu a herecký tvár J. Belushiho, ktorý som ešte nevidel. P.S.: Musím sa priznať, že R. Zellwegerovú som na prvý pohľad vôbec nespoznal. Podľa mňa prehnala tú tzv. „pomoc“ od lekárov. Na jej tvári takmer vôbec nie sú vidieť tie „prirodzené krivky“. Kde je tá prirodzenosť? Osobné hodnotenie: 70% (***) (13.11.2017)

Ze začátku to vypadalo docela nadějně, že by to mohl být celkem povedený zapeklitý soudní případ, ale čím více se odhalovalo, tím více mi přišlo, že je to u soudu scenáristicky nezvládnuté. Keanu reprízuje postavu z "Ďáblova advokáta" i s tím zvracením, je zde finální twist a po půl hodině vám možná dojde, že tohle je opravdu Renée Zellweger.(6.9.2016)

• herr_carter

Ježíši na kříži, tak tohle bylo nadělení ! Po filmu 836437634 róninů, nebo jak se ta splácanina jmenovala, přichází můj oblíbenec Kyjenu Rývs s dalším zbytečným a hlavně naprosto amatérským filmem. Režie Courtney Hunt? Nevím kdo je, jedná se ale zřejmě o někoho, koho poměrně známí herci ve filmu dobře znají a v rámci nějaké přátelské revanše, nebo dluhu kývli na natočení této sračky. Tento film se podle mě natáčel přesně 93 minut, nebylo třeba žádného stříhání, žádných výmazů...takhle to prostě necháme, není to zas tak zlý. Film hloupý, jako potomek pánů Olmera a Soukupa, úplný odpad to ale zase asi není, jelikož tím bych to posunul na úroveň filmů Váleční ptáci, Žralokonádo, Tyranosaurus a Aztékové apod...................moje hodnocení = 2 z 10.(15.6.2018)

Toto drama odehrávající se v soudní síni připomíná svou energií televizní show (takovou, kterou je u nás například Soudkyně Barbara, akorát narozdíl od tohoto pořadu film neuráží). Byť tento počin není špatný, pravdou je, že by si Renée Zellweger zasloužila lepší film, než předvídatelné soudní drama. Je to jako epizoda seriálu Zákon a pořádek... a ještě aby ne, když za některými epizodami stojí režisér tohoto filmu. Cítím to tak jako promarněnou příležitost. :-| (viděno s dabingem a v původním znění)(15.2.2017)

Soudní příběhy dokáží poměrně spolehlivě poutat mou pozornost, nicméně tenhle mezi ty nezapomenutelné patřit určitě nikdy nebude. Máme zde vraždu a 3 postavy. Ani jsem nějak necítil potřebu zjistit jak to vlastně nakonec celé bylo, protože všichni lžou až se jim od pusy práší a více než samotný soudní spor mě nejvíce překvapil fakt, že stačí někomu tvrdit že váš zavražděný sexuálně obtěžoval a máte vlastně vyhráno. 50%(20.1.2017)