Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalý zloděj Nelson Potter (Corey Haim), jehož partnerem byl jeho vlastní otec Sam (Leo Rossi) a krásná Lilly (Cynthia Rothrock), se rozhodl změnit od základů svůj život a společně se svojí přítelkyní Patrice (Sarah Buxton) se rozhodne podnikat v pojišťovnictví. Jeho otec je ve vězení a čeká na propuštění. Na scéně se však objeví krásná, ale nebezpečná a zákeřná Lilly, která vyloupí banku a přitom zavraždí policistu. Policie začne pátrat po Nelsonovi, poněvadž na vražedné zbrani jsou jeho otisky. Nezbývá mu, než dopadnout Lilly a očistit tak svoje jméno. (videofil)

(více)

Recenze (7)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Podstatne horsie ako velmi dobra jednotka. Akcie je minimum, vtipov je tiez menej ale hlavne vobec nefunguju a celkovo to je maximalne nezazivne. 3/10. ()

choze 

všechny recenze uživatele

Zaujalo mě bizarní spojení Corey Haim + Cynthia Rothrock, tak jsem po tom sáhl a jestli vás zajímá čí styl filmu dominuje, pak vězte, že od úvodního vyloupení banky, které připomene úvodní honičku ŘIDIČÁKU, jednoznačně Haimův, zatímco Cynthia tu toho moc nenakope, zato se ji tu snaží v souladu s Haimovým playboystvím prezentovat jako sexy babu. Až na otravně přehrávajícího Haima příjemná lehkonohá akční komedie. ()

Reklama

LION-MR.T 

všechny recenze uživatele

Únik 2 dobře pokračuje na první díl jak scénářem tak i akcí. Je to velmi solidní pokračování. Cynthii coby záporačka se tu párkrát mihne a stihne se poprat v podprsence. Filmu nechybí dobrý nápad a charismatické postavy a je to snad poprvé jsem viděl,kdy vězeň mohl útéct z vězení tak asi na dva dny a jeho kamarád pořád říkal. Je na záchodě,není mu moc dobře. A to jako vysvětlení stačí. A gelerii k filmu jsem dělal já. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama