• Austrálie

Mark Garner

Kostýmy:

Alex Bovaird
  • Riddick77

Televizní záležitost na propršené nedělní odpoledne, jež nemá vážnější ambice zaujmout hloubkou v jakékoliv z myslitelných kategorií. Přímočarý, předvídatelný a fádní příběh o "pravé" lásce, v němž romance neodvratně směřuje stále stejným tempem z bodu A do bodu B. Pobavila míra absurdity některých situací a lehkovážnost hlavní ženské postavy, která se po vetšinu stopáže jeví jako bezcharakterní a bezpáteřní blbka. Sparksovky mám rád, ale tohle snad ani není příběh, tohle je spíš rozpracovaný motiv. Emoce nula, romantika na bodu mrazu, dramatické scény nevěrohodné. Za "nestárnoucí" pejsky hvězdička ;-) 2/10! P.S.: Předloha musí být neskutečně nudné peklo...(17.5.2016)

• Aljak

Ach bože, so Sparksom (resp. s filmami podľa jeho predlohy) to ide dole vodou. Zlaté časy vynikajúcich diel ako The Notebook či A Walk to Remember sú už dávno dávno preč! Samozrejme, aj tie ďalšie filmy mali niečo do seba a prekračovali hranice priemeru, ale tie posledné 3 už akosi nedosahovali ani ten priemer, no a "The Choice" už je čistý podpriemer. Prvoplánová romantika o suverénovi a nedotknuteľnej. V závere to síce vyzeralo aspoň trochu zaujímavo, ale klišé vyvrcholenie to absolútne zabilo. *pozor spoiler*: to prebratie sa z kómy po vyše mesiaci a pol akoby to bol absolútne jednoduchý proces, tak to bolo nanajvýš prehnané. Zázraky sa možno občas dejú, ale toto bolo absolútne nerealistické. Alebo žeby sa dal Sparks na rozprávkový žáner? I don't get it!(8.5.2016)

Předloha podle Sparkse a bylo jasno. To je záruka přeslazený kvality. Nicméně ten hlavní herec byl tak strašně arogantní, že to přece nikoho přitahovat nemůže. Blondýnka byla úžasná, přítel jí na chvíli odjede a hele, co se to stane. Jako by se nechumelilo. Tohle se opravdu může stát jenom v knížce a následně ve filmu. Pak do toho frkli ještě jeden dneska už neoriginální twist, aby z nás vydojili zbytek emocí a bylo vymalováno. Prostě Sparks to dělá všechno plus mínus na jedno brdo, ale je to sázka na jistotu. Navíc ve velký většině to převedení do filmu i herecky vyjde, takže spokojenost.(1.5.2018)

Film se dá zhodnotit dvěma faktory. Ten první z romantické roviny. Což je klasický příběh o lásce, která má své nesnáze, ale i docela vtipné momenty. To by se dalo hodnotit třemi hvězdami. A druhá rovina, která z vás snaží vyždímat emoce. To se docela povedlo, to by se dalo hodnotit čtyřmi hvězdami. Výhodou tu jsou krásky Daddario a Palmer. Takže to sou nakonec hvězdy čtyři.(22.9.2016)

Ten průměr tomu tak odpovídá. Ale nebyla to úplná tragoška, jak někteří píšou. Například Před úsvitem je o dost horší a naprosto o ničem a přitom má tolik procent, že bych si jimi mohla vytapetovat barák. Ale zpátky k filmu. Děj nebyl nejhorší. Chlap ušel, teda až na ty jeho kotlety. Ale ona byla tragická. Ten tón hlasu, to její přehrávání, mimika... mě prostě na ní vadilo téměř vše. Ale je pravda, že kdyby tam byla místo ní jiná herečka, tak bych možná přidala půl bodíku, tím pádem bych stejně skončila na třech.(16.6.2016)