Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aljak
  *

  Poznáte ten pocit, keď sa dlho dlho tešíte na nejaký film a po jeho skončení cítite trpké sklamanie? Tak toto bol jeden z tých filmov. Tornatoreho filmy zvykli byť zárukou kvality, ale toto mi prišlo ako bohapustá vykrádačka P.S. I Love You. Až ma to celé akosi zarazilo, ale sám seba som presviedčal, že "nie, nie, s týmto celým musí mať Giuseppe nejaký vyšší zámer" - žiaľ, nemal... Dejová línia mdlá, zápletka fádna, s ústrednou mileneckou dvojicou s obrovským vekovým rozdielom som akosi nesympatizoval, a obsadenie Olgy Kurylenko sa mi od začiatku vôbec nepozdávalo. Takže celkovo - sklamanie. Ani sa mi nechce veriť, že toto vypustil do sveta taký pán režisér akým je Giuseppe Tornatore...(16.3.2017)

 • Chema4
  *

  Až príliš veľa veci ma dokázali otravovať ako napríklad príliš čačaný a sladučký 6 ročný vzťah v harmónii bez jedinej chybičky alebo herecky výkon Olgy ktorá je síce krásna ale keď otvori ústa tak to všetkým musí trhať uši stým jej prízvukom, ono je to celkom odvaha od Tornatoreho nechať to všetko na Olge aby uhrala cely film. Tempo filmu pomalé mohol tomu pomôcť ale skorí dobrý zvrat ktorý mal potenciál ale myslím že ho Tornatore utopil, uberajúc sa to cestou menšieho mystéria a záhadna mohlo to by zaujímave ale režisér si vybral cestu romantickej sračky, ktorá ma unudila takmer k smrti. Stále som ale veril že Tornatore ma nejaký tromf v rukáve a čakal som ho vo finále a vlastne už si ho ani nepamätam. Tento počin si môže Tornatore pridať k najhorším filmom z jeho korešpondencie. 32%(20.6.2019)

 • bllm
  ***

  Já rozhodně nadšení z výkonu Olgy Kurylenko s Kaylinem nesdílím. Tenhle film stojí jenom na představitelce Amy a na to bylo třeba vybrat někoho podstatně zdatnějšího. Ač se jedná o celkem jednoduchý příběh, určitě je to náročnější role, spousta scén bez partnera, mluvení sama pro sebe, nebo s monitorem. Ale Olze jsem nevěřila vůbec nic, ani jednu jedinou emoci, ani lásku k Edovi, ani smutek nad ztrátou, ani rozčilení, zrátka nic. Ty rádoby něco vyjadřující grimasy ještě šly, ale nejhorší to bylo když začala mluvit, to už působilo totálně nepřirozeně. Přidat tomu trochu spád a vybrat lepší herečku, mohl to bejt dobrej romantickej doják a to já bych ocenit dokázala.(5.3.2017)

 • theSaint
  **

  Tornatore patří k mým oblíbených tvůrcům. Jeho milostné příběhy si ke mně vždy našly cestu a já si je téměř bez vyjímky všechny zamiloval. Těšil jsem se moc i když jsem Olgu nikdy nepovažoval za nijak mimořádnou herečku, doufal jsem, že Jeremy to vše vyváží, Morricone podrží tam, kde bude třeba a Tornatore mi předloží další ze svých poetických balad. Bohužel. Olga je sice nádherná žena, ale nepřesvědčila mě, nepřesvědčil mě ani Jeremy a nepřesvědčil mě ani Tornatore. Dokonce ani hudba tu není tak výborná, jak jsem od mistra zvyklý. Věčná škoda. Po nejvyšší nabídce, která byla velmi povedená, je tohle hořké zklamání. Nejslabší Tornatore. Jeho rukopis v tom vidím pouze vzdáleně a nevědět, že v tom má prsty, tak bych tipoval, že se mu chce jen někdo neúspěšně přiblížit.(13.5.2017)

 • kaylin
  ****

  Giuseppe Tornatore prostě bude moje krevní skupina, a i přesto, že si tentokrát vybral na první pohled jednoduchý příběh, dokázal mě naplno zaujmout a já jsem jen sledoval, jak tenhle zvláštní vztah dopadne. O Olze jsem si doposud nemyslel, že zvládne větší herecké představení, ale zvládla ho skvěle a zastínila Jeremyho, kterého přece jen více vidíme ze záznamu.(24.1.2017)