Bůh se nudí. (HBO Max)

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prvý diel seriálu, kde naplno vidieť a divák navyše naplno prežíva to, že dejovo a aj vo fikčnom svete Westworldu je všetko takmer identicky zrkadlovo obrátené oproti počiatku seriálu, respektíve prvej sezóne. Už len si to pospájať s predchádzajúcou mindfuck epizódou, (nielen) vďaka ktorej si celú štvrtú sezónu plánujem pozrieť po jej skončení na jeden záťah. ()

Praxis

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mindfuck z minulého dílu je pryč. Teď se dozvídáme, že WW je vlastně v této epizodě stejný jako na začátku seriálu akorát že přesně obráceně. Poslušně infikovaní lidé se začínají porouchávat a Dolores objevila jádro pudla. Po průměrné první a druhé epizodě je tohle bezdiskuse jeden z nejlepších dílů celého WW. ()

kenkaku

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To zase bude chrochtání a mlaskání jaká je to bomba a jak WW prostě jede... nejede. Sledujeme jen linku Dolores. Jak se minule ignorovala, tak teď se z ní nehneme. Každopádně, díky tomu by se klíčové dění epizody šlo sestříhat v klidu do 10ti minut. Zbytek jsou jen ubohé řeči, kterýma se scénář snaží odpoutat pozornost od okatého kopírování Matrixu. ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvůrci se slitovali nad diváky, kteří se v tom spletitém vyprávění pořád nezorientovali. A to nejen proto, že události předchozí řady zapomněli, ale i proto, že je i ten týden mezi epizodami dlouhý. Než se člověk zorientuje a chytne se ....stanou se další věci a valíte před sebou kouli domněnek. Že všechno vnímám správně, jsem si jistý nebyl. Tato epizoda to ale potvrdila a jsem za to rád. No a teď taky můžu bez uzardění napsat, že je to opravdu mňamkózní sci-fi pro náročnější a že mi až luplo v sanici, jak mi sklaplo. I já totiž po trojce kritizoval .... . ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizóda ktorá by sa mohla zaradiť hádam medzi 20 najlepších epizód všetkých seriálov vôbec nebyť neofašistickej liberálnej vsuvky tohto rasistického septiku ľudskej spoločnosti keď afroamerickej klitorisáčke robia kreslo iba ženy bielej farby pleti. Nič také ako obrátený rasizmus neexistuje, You re fucking racist...Inak je to dokonale napísaná epizóda. ()