The Faith of Anna Waters

Olly Stothert

Kostýmy:

Irin Lee
  • verbal

Je to přesně, jako byste sledovali amatérské panelákové porno, protože jste se nechali ukecat partičkou zdejších zavilých masturbantů, která ho tu řádně pocákala. A znáte to, umakartová linka, škaredí a toporní figuranti - neupravení bobři a gravitačně odevzdané kozy oplácaných maloměstských hospodyněk, otylí, proplešlí strejcové s obřími pupky a enormně chlupatými zády - a do všeho toho nevkusného dopuštění sem tam proběhne před kamerou patologicky vyžraný a značně přestárlý jezevčík … Tu a tam si však někteří aktéři střihnou vcelku zajímavou, až pekelně obskurní polohu, a tak se čistě ze zvědavosti, jestli třeba opravář praček pan Miroslav nakonec najde pod převisem své pěticentimetrové hovado a nakrmí s ním nehezky vykuchaného netopýra paní Jany, rozhodnete dokoukat ten hroší armagedon až k lepkavému, zpocenému a uchrochtanému vyvrcholení. A teď si představte, že těsně před tím, než paní Jana zintenzivní své unylé funění a pohyby ztvarohovatělé pánve a masitý obličej pana Mirka křečovitě zbrázdí urputně vášnivý výraz, stejný, jako mívá každé ráno na hajzlu, naběhne do kvartýru rovnou z klecových lůžek partička nahých, pokroucených a poslintaných downů a stříkne do toho už tak stěží vydržitelného martýria páchnoucí výron koncentrované debility a dementálního zmaru. Tak prosím zvěstujte Lakedaimonským, že zde pořád ještě ležím na sedačce a je mi na blití z té odpudivé sekndhendové filmařiny, hrůzně podkreslené absolutním scénaristickým kokotismem.(4.7.2016)

• Yoshitsune

Jako jediný premiantový hororový expert zde, bylo otázkou času kdy tento film podrobím své tajné a proslulé expertíze. A tak sem ten film podrobil své speciální expertíze, a byl sem nemilosrdný jako pán bůh neboli bůh, který zde ve filmu také je. A ti kněží byli tak moc zasvěcení své víře, že nepostřehli jak moc je tenhle film špatný. Já sem však prozřel a se svými přítelkyněmi - modelkami co mně živí, zatímco já se flákám, jsme shlédli tento horor. A je to špatný hororový film, film postrádá jakoukoliv atmosféru, hrdinka byť sympatická jako pařez, mi byla krajně nesympatická asi to bylo tím, že měla hlavní roli. Hlavní nesympatická hrdinka - Elizabeth Rice byla dezorientovaná, chovala se iracionálně a nezpůsobile, zbytek postav mají sice záblesk inteligence, ale pak to zabijí debilní větou. Příběh ten tady ani nebyl postavy chodí, mluví, sedí a mluví, stojí a nemluví, leží a mluví a vrchol je že stojí a koukají do dalekohledu. To o čem mluví je nezajímavé a nepodstatné. Z toho filtru co byl na kameře mně bolely oči, násilí zde sice je, ale je takové nehezké a špinavé, to neni pochvala. Ano masky a nějaké ty efekty, sou sice hezké, ale ty film nezachrání. Takže výsledek je jasný, odpad jak vyšitý, to říkám já největší hororový expert, odborník, specialista, znalec, guru, platinový člen hororového klubu........divné je že v něm sem stále jenom já, no chyba bude ve vás !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jo a v brzké době hodlám natočit největší hororový film, který smete všechny horory co sou na světě, to říkám já hororový expert, specialista..................a dál to znáte sami.(1.10.2016)

• misterz

Podľa môjho názoru je veľmi zle ak pri horore človek zíva. To mali na svedomí predovšetkým takmer nulová strašidelnosť a šedivá obsahová stránka, často zachádzajúca do akejsi trápnej paródie na mytologický horor a exorcizmus. Navyše s debilným pointovým základom "Babylonskej veže". Jediné čo ako-tak potešilo bola pekná kamera a herečka v hlavnej úlohe. 40/100(21.8.2016)

• NostraMovies

Elizabeth Rice by si mala v prvom rade pri natáčaní kontrolovať mimiku.Inak otrepané klišé bez špetky originality,ktoré mne osobne svojím priebehom maximálne liezlo na nervy.Odvarená kravína vykradnutá od A po Z v každom ohľade...Herecké výkony na úrovni lacného sitcomu a to decko posadnuté demonom musí mať minimálne Downov syndróm.... Jedna hviezda za relatívne slušné technické spracovanie,no to je každopádne malo....(10.7.2016)

Tak rozporuplný film, až mi z toho běhá mráz po zádech. Herecké výkony jsou místy tak strašně mimo (hlavně ten kněz, tvl to je trága) že nechápete. Postavy se chovají nelogicky, nereagují ani v nejmenším jako normalní lidi, ale jako špatní herci, snažíc se hrát podle strašně brakovitého scénáře, který vykrádá Wana, Exorscistu, Flanagana, moderní horory jako Cybernatural atd. a vše se to snaží ukočírovat režisér, který nemá absolutně svůj osobní pohled na věc a všechny tyhle klišé taky klišovitě bez invence režíruje, přesto to tomu parchantovi nějakou záhadou funguje. Místy je to tak kurefsky nepříjemné a děsivé, že má drahá polovička půl noci nemohla chrápat a mě se po hororu už taky pekně dlouho tak blbě nespalo. Bál jsem se u toho a nechalo to ve mě něco, čeho jsem se bál, to se žádnému hororu nepovedlo už dlouho a jak řikám, je to paradox, protože scénář je nebetyčná mrdka a herci jsou jak z ústavu, přesto na konci toho debilního klišé bordelu zbyl strach a hnus v mysli a snech. Je to píčovina, ale jestli vás děsí démoni, tak ve vás na konci převládne spokojenost. Tak rozporuplný film jsem neviděl dlouho....může být vůbec spojení dobrá sračka? Může...je to The Faith of Anna Waters.50%.(1.5.2017)