Je to jedna z telenoviel ,ktorá vie ľudí chytiť za srdce. Príbeh lásky rybárky Estrelly Mariny (Zuria Vega) a spisovateľa Victora Manuela (Mario Cimarro) .Ich šťastie a láska bude však stále na vlásku ,vďaka večným neprajníkom Coral (Ninel Conde) a Leónovi Parra-Ibáñezovi (Manuel Landeta).(9.12.2015)

• Necrotongue

Typická jihoamerická telenovela,která je hodně barevná a hodně hloupá.Pravdou je,že jsem se často od srdce zasmál,bylo to ale v místech,kde by asi tvůrci takovou reakci neočekávali.Vždycky,když situace vygradovala do dramatických nebo krajně dojemných scén,přepadaly mě záchvaty smíchu,za nejvtipnější momenty považuji scény,kdy se záporná postava upřeně zahleděla do kamery a vysvětlila divákovi,jakou záludnost si připravila na kladné hrdiny a jak se těší na to,až past sklapne.To bylo tak exemplárně stupidní,že jsem se nemohl nesmát,za což jsem vzápětí schytával negativní reakce od lidí,kteří třímali ovladač a kterým přišel děj zajímavý.(4.1.2017)

• Khumbac

A zase! Mama louská vlašáky a čumí na brutal dead tele novely. Návštěvy rodiny se kolirazy nevyplácí....na druhou stranu...kozatky tam jsou...(9.10.2015)

• Big Bear

To je tak hloupé, až je to zábavné. Typická telenovela s přehrávajícími afektovanými herci, příšernou umělou syntetizátorovou hudbou a příšerným natahovaným scénářem. U některých vážných momentů z pár dílů, které jsem z nudy viděl jsem ale vyprskl smíchy a tak tu jednu hvězdu dám. *(4.8.2016)