Quentin se snaží pomoci příteli, jednání Eliota a Margo se zvrtne. (SkyShowtime)

martin1m2

Opäť nadupané a akčné ... a hlavne zaujímavé ... Ale Bože, keď sa JULII neprestanú diať samé sračky, ale že OKAMŽITE !!! tak zinfarktujem ... Akože fakt? Jej postava si prechádza z pekla do pekla a do pekla a do ďalšieho pekla all the time ... To by nezniesol nikto ... čo z nej bude na konci bohyňa ?!?! Na čo je to dobré ... trhá mi to srdce na kúsky ... STOP IT ALREADY !!! -.- Aha ... a Margo je zas dychberúco nádherná :P ;) ()

Tom10000

6.díl. Do Filorijského paláce přichází Margotin nápadník, princ Ezna. Nenechá se odmítnout, ale když se tak stane, zahalí celý hrad do kouzla iluze a tvrdí, že se nachází v jeho říši, Lorii. Aby neriskovala potíže, rozhodne se s ním Margo nakonec vyspat a plánuje se s ním vdát. Jelikož je ale díky jejímu snu, v němž se ukáže Penny, odhalena krutá pravda, naštve se a vyhlásí, bez rozmyslu, sousednímu království válku. Elliot už ví, kým jeho žena byla, a pohádají se. Quentin zajde k Aliciným rodičům, kde se jejímu otci svěří se svými vidinami jejich dcery, jež nabývají na četnosti. Bohužel, kouzlo, jež vyvolají, bylo od Alice lstí a klamem. Už víme, že se jakožto čirá magie skrývá právě v něm, v Quentinovi. Julia je uvězněna, a dokáže utéct jen s pomoci své kamarádky. S sebou si vezme podivnou bytost. 95- 100 procent. ()