Pět Youtuberů, dva hráči a překvapivý host v mixu bláznivé zábavy z jednoho pražského bytu hostitele Aliho. Hrajeme s Alim je zábavní show pro mladou generaci o tématech, která jsou jim vlastní – YouTube, hry, filmy, moderní technologie – v prvé řadě však humor a zábava. Pořad je sestaven z krátkých bloků a odehrává se v doupěti Aliho, kam si každý týden zve své přátele: talentované YouTubery a hráče, jimiž jsou Martin Rota, Vidrail, Expl0ited, Matůš, Stejk a Veronika. Pořadem bude provázet Tomáš Zvelebil alias Ali, který je rovněž jeho autorem.
Mezi stálé účinkující pořadu budou pravidelně přicházet hosté, kteří do světa internetu a YouTube zdánlivě nepatří – komici, sportovci a osobnosti technologické scény – z čehož při natáčení vyvěrají mnohé komické situace. Hosté přicházejí na návštěvu mezi stálé účinkující pořadu, baví se, komentují aktuální témata či hrají hry. Pořad je plný autentické zábavy, osciluje mezi dokumentárně zpracovanými pasážemi z dění na místě natáčení, komickými segmenty a originálními animacemi. (TV Prima)

Gantai odpad!

Nejhorší "televizní pořad" ever. Hrozná kamera, trapný imigrant Ali, trapní yůtjubeři, nejtrapnější vtipy, jediné, co stojí za zmínku, je Martin Rota. Jenže i te si uvědomil v jaké píčovině vlastně účinkuje, tak radši odešel. Po prvním dílu jsem dostal rakovinu a už nikdy víc. ()

adakraj

Pořad určen spíše pro děti. I když sem velký fanoušek her, tak mě pořad vůbec nezaujal. Naučené texty a strojově říkány před kamerou yutubery. Občas pozvou hosta, který to vůbec nezachrání. ()

Sssiksseilor odpad!

A to jsem měl Zvelebila rád v dobách, kdy byl ve Score, dělal volejte šéfredaktorovi i šéfredaktora a psal recenze. Tehdá mi přišel vtipný, bavil Mě (no nekecám!) a i když nevím, jak by to na Mne působilo po tolika letech, tak zcela určitě to bylo minimálně o několik levelů výše než tenhle brutálně debilní patos. Tohle dělá herní scéně příšerný obrázek jak z velmi narušeného ústavu, kde se všici inkriminovaní chovají jako by jim někdo do dna vysál mozkovnu. Ono třeba i dokoukat jeden díl, představující nejdelších 25 minut vašeho života, je výkonem plně nadpozemským. Marně přemýšlím, jestli jsem někdy viděl něco horšího, což velmi jasně posouvá tenhle pořad na to nejsmrdutější dno publicistické existence. Pro koho je tohle všechno vůbec určené? Však krom potenciálního mučícího nástroje, kde jsi prostě nucen sledovat tlupu vyhulených idiotů, co se tam cpou skoro stejně velkýma sračkama, v jakých se před kamerou plácají, Mě jiné využití nenapadá. Věděl jsem, že youtubeři jsou svinstvo, obzvlášť ti tuzemští, ale že ze sebe budou ještě dělat větší kretény přímo ve vlastním pořadu, už jen vypovídá o marném stavu a obsahu televizních kanálů (jak trefné to slovní vyjádření). ()

kotasbk odpad!

DĚKUJI NECHCI! postžený kluk mischa a tlustý vepř fattypillow. Odpad společnosti, co točí videa na youtubu a vydělávají tisíce za laciný humor. ()

Veskoslav odpad!

Co to do prdele bylo? Pro koho je to určené? Proboha, to bylo něco otřesného. Nejspíš určeno "dětem" po lobotomii....Tohle mě jenom utvrdilo v tom, že Youtube scéna je u nás katastrofální. Stejný výsledek by byl, kdyby vzal 6 náhodných lidí a přitáhl si je do bytu. ()

Ace Liver odpad!

Chtěl jsem se podívat alespoň na část "tvorby" zde účinkujících, ale u prvního videa jsem usoudil, že na tohle je můj život příliš krátký.. Stejné je to s tímto pseudopořadem. Připadá mi, že trapnost jednotlivých účinkujících (bavících na youtube armádu stovek tisích dětí nejspíše předškolního věku) se v tomto fekálním omylu násobí. Kdo mě zná, ví že jsem pro každou prdel, ale v tomto případě bych se víc nasmál a pobavil u barevných pruhů testovací frekvence.. Založte ten omyl prosím někam do archivu, ať už jej nikdo nikdy nenajde.. ()

Kilos35 odpad!

Toto je opravdu pořad ? Styděl bych se to dát i na youtube natož s tim jít do Tv .. I přes to, že jsou to youtubeři (trošku otrkaní před kamerou), stále jsou děsně nepřirození. Věřím, že to časem pomine. Doufám však, že dřív pomine tento "pořad" ()

Mustaffa odpad!

Sračka všech sraček to je, nic vic nic míň. Vsadím se, že se nenajde nikdo se zdravým rozumem na této planetě, kdo by se dokázal dodívat až do konce. ()

Marty_cz odpad!

Řekl jsem si, že pořad s youtubery bude super, ale bohužel se ukázalo, že aby ten youtuber byl super musí ho někdo nechat dělat jeho tvorbu. Celkově bych řekl, že pořad se nepodařil a už teď je odsouzen k zániku. ()

StrikerJC odpad!

Tohle fakt nejde. Nejstupidnější pořad v TV. Chápu, že Youtubeři mjí nějakou informační hodnotu, ale to jsou ti co určtiě nejsou v tomto pořadu. Pro děti okej.. Chtěli udělat něco jako Letsplaye v TV ale moc jim to nejde, osobně Letsplaye nechápu, teda kromě např. PewDiePie, ten už to vytáhl na jinej level a některý další se najdou. ()

Hezonja7

V porovnání s konkurečním Re-playem se to nedá srovnávat ale není až tak špatné, jen je tam málo her, málo opravdového humoru a málo Martina Roty, po čtvrtém díle sem se přestal dívát, v pátem přišla totiž Niky Tučková. ()

chrustie odpad!

Neskutečná sračka. Až neuvěřitelná tlupa ubožáků pouští videa malých děcek, které jejich rodiče neuhlídali před nebezpečím konzumního internetu. Nechápu, jak může jakékoliv veřejné médiu vysílat takovou tlupu pičusů. ()

gorerated odpad!

Po celkem slušném Re-playi a Applikacích vyrukuje Cool s takovouhle těžkou náloží! Když už myslím že mě na českých stanicích nemůže nic překvapit, tak přesně tohle je ten případ kdy mě to doslova kopne do držky a na zemi mi ještě šlápne na koule a flusne na mě. Prima Cool se rozhodla sebrat jakési Youtubery které nikdo nezná ( i když počítadlo fanoušků říká rádoby něco jiného ) hodila je to jednoho pokoje s PS4 a kompem. Řekla jim hrajte hry které už všichni hráli a dohráli a snažte se být u toho vtipný. Namísto toho se divák dostává na ten nejnudnější videoherní dýchánek na světě kde je zábavnost asi na takové úrovni jako když by Marek Eben předčítal leták z Lídlu na softshellové bundy za tři stovky. Tento pořad by dostal jednu hvězdičku možná v tom případě že by se zvrhl v příšernou bukkake party s jedinou holkou v místnosti. Pak by teprve mělo smysl pro pár úchyláku si to ještě zapnout. Takhle to zůstává jen jako trezorová záležitost pro sadomasochisty co se u toho budou dobrovolně mučit. EDIT: Takže Prima se rozhodla že původní nezajímavý a k uzoufání nudný koncept nahradí ještě horší věcí, a to tím že se obklopí "lidmi" (Spíše ukrutnými kreatůrami) který nějakým zvráceným způsobem dospěli k tomu, že mohou formovat a hodnotit trendy na internetu hlavně z řad tzv Youtuberů. Proboha kdo by na to chtěl koukat? Normální člověk se musí za to co předvádí tyto rádoby hvězdičky stydět ! Vrchol nevkusného a nudného pokusu o humor až se divím že se k tomu nechal přemluvit i Sokol. Proto apeluji na Primu, když už vysíláte takový odpad, tak aspoň jeden odpad ukončete a zůstaňte si klidně dál brakovou televizí. Ale už přestaňte mučit oční bulvy diváků. Nebo zvolání "Pozor, teče ti sklivec" !! Vejde do dějin. ()

Tomko87 odpad!

Toto má zase čo znamenať. Však to nemá ani hlavu ani pätu. Je to len o bande retardérov čo sa prekrykuje a snažia sa byť ftipný. Jeden horší od druhèho. Toto malo skončiť po prvom dieli a smrdieť na youtube. ()