Pět Youtuberů, dva hráči a překvapivý host v mixu bláznivé zábavy z jednoho pražského bytu hostitele Aliho. Hrajeme s Alim je zábavní show pro mladou generaci o tématech, která jsou jim vlastní – YouTube, hry, filmy, moderní technologie – v prvé řadě však humor a zábava. Pořad je sestaven z krátkých bloků a odehrává se v doupěti Aliho, kam si každý týden zve své přátele: talentované YouTubery a hráče, jimiž jsou Martin Rota, Vidrail, Expl0ited, Matůš, Stejk a Veronika. Pořadem bude provázet Tomáš Zvelebil alias Ali, který je rovněž jeho autorem.
Mezi stálé účinkující pořadu budou pravidelně přicházet hosté, kteří do světa internetu a YouTube zdánlivě nepatří – komici, sportovci a osobnosti technologické scény – z čehož při natáčení vyvěrají mnohé komické situace. Hosté přicházejí na návštěvu mezi stálé účinkující pořadu, baví se, komentují aktuální témata či hrají hry. Pořad je plný autentické zábavy, osciluje mezi dokumentárně zpracovanými pasážemi z dění na místě natáčení, komickými segmenty a originálními animacemi. (TV Prima)

Lukoboss odpad!

Tak jsem to po několika ukázkách konečně viděl. A bylo to poprvé a taky naposledy! Toto je sranec, že to svět neviděl. Informace o ničem, nic novýho, nic zajímavýho, vůbec ten koncept nechápu. Kdyby nás s kámošema natočili u piva, jak si povídáme, výsledek by byl asi stejnej. ()

Carlinhos odpad!

Je až neuvěřitelné, co jsou televize schopné pustit do éteru. Při hraní s přáteli se člověk obvykle baví (i když v tomto složení se i o tom dá pochybovat), ale natáčet to a vydávat to za televizní pořad? Pro nezúčastněné to je většinou nuda a trapnost. Právě tyto dvě věci jsou jedinou náplní tohoto "díla". Snad nikoho na Primě nenapadne pokračování - Pijeme s Alim - natáčení, jak se tahle banda exotů ožírá... ()

HArna odpad!

Tohle je pro mě nedívatelný pořad o sračkách. Já chápu, že náctiletí se v nečem bavit musí, ale tohle nechápu. Kdybych byl o 7let mladší, měl by to být asi pořad pro mě. Stejně by nebyl, některý scénky jsou fakt dost trapný, navíc poskládaný s Youtuberů, což nemuselo být na škodu, ale tady to nepřináší žádnou přidanou hodnotu - 10% ()

POciSEM

Ali je pohodář ale obklopil se košťatama kterým lezou z huby takový hovna že se na to nedá dívat.Občas zapařej s nějakou vip osobou která to lehounce pozvedne,načež to začnou nějakym divnym jazykem komentovat ostatní a je po srandě.Neškodilo by víc hraní a míň kecání ()

kritiklon

Místy dobrej vtip nebo moment ale celkově mi koncept tohoto pořadu přijde neoriginální a asi po 2 nebo 3 dílech Vás to více než omrzí! Je to pořád jedno a to samé dokola. A nezachrání to ani ti nejsledovanější streameři, youtubeři, vlogeři a dokonce ani okoukaní hosti. 1,5* za 27% ()

Jaroslaf odpad!

Vulgarity typu "doprdele" padající z náctiletých, a dokonce se tam mluví o tom, že aktéři užívají kokain a to vše v pořadu se zaměřením (zjevně) maximálně na desetileté děti??? Nepochopím co všechno může televizí v 1 hodinu odpoledne projít. Vždyť by se to mělo vysílat po desáté večer a s hvězdičkou! A pane Koháku věděl jsem, že nejste zrovna vzor ctností, ale tohle snad nemáte zapotřebí ne??? O Zvelebilovi, kterého jsem vždy uctíval jsem si taky udělal zcela jinej obrázek. (Ano, ALI - je Tomáš Zvelebil. A to je na tom to nejhorší. Btw nahlašte to někdo radě pro vysílání, Fatty Pillow si tam z toho udělal krmítko pro prasata. Takových nadávek V POLEDNE nikde jinde neuslyšíte.) ()

Yokolobuna odpad!

Tak jsem po čase provětral odpad! Původní Hrajeme s Alim bych srhnul jako "meh", tohle je ale svěží asi jako žumpa u domova důchodců. To se zase jednou stydím, že patřím do subkultury hráčů. Sedět s partou kriplů na gauči, bavit se o hovně a pak to pustit do televize chce odvahu... a naprostou absenci soudnosti. ()

psychous3 odpad!

Nejhorší ze všeho, jsou ty animace. Potenciál to možná mělo, jednotlivá tvorba "jútúbrú" je super, ale taktovka Tomáše Zvelebila do celé neskutečně zesrala. ()

fummyk odpad!

Zkrátím to - hrůza. Naprostá zbytečnost. Radši bych se podíval na díly Walkera ala Chucka Norrise, které jsem viděl několikrát jako malý. Naprostá ztráta času. Moderátoři nepracují vůbec profesionálně, roztřepané hlasy a trapné nezajímavé dialogy... Kameraman by doktorem být nemohl, protože s těma roztřepanýma rukama by ohrozil víc jak několik lidí. Dále nějaké youtube videa, koho to zajímá, ty vole. Akorát to hnusí prima cool, protože je to stanice, kde je aspoň něco zajímavého. Akorát někdo další chce vydělávat na malých dětech, které nevidí profesionalitu a dívají se na lidi, kteří jsou rádoby baviči. Škoda, že jen na internetu. ()

Johny303 odpad!

Nehvězdný Ali si pozve domů pár stejně nehvězdných kamarádů, aby si spolu zahráli píčovinu na superhry.cz. Tohle hraní her ve skupinkách jsme zažili všichni, ale kamery jsme k tomu teda nepotřebovali. Odpad! ()