Pět Youtuberů, dva hráči a překvapivý host v mixu bláznivé zábavy z jednoho pražského bytu hostitele Aliho. Hrajeme s Alim je zábavní show pro mladou generaci o tématech, která jsou jim vlastní – YouTube, hry, filmy, moderní technologie – v prvé řadě však humor a zábava. Pořad je sestaven z krátkých bloků a odehrává se v doupěti Aliho, kam si každý týden zve své přátele: talentované YouTubery a hráče, jimiž jsou Martin Rota, Vidrail, Expl0ited, Matůš, Stejk a Veronika. Pořadem bude provázet Tomáš Zvelebil alias Ali, který je rovněž jeho autorem.
Mezi stálé účinkující pořadu budou pravidelně přicházet hosté, kteří do světa internetu a YouTube zdánlivě nepatří – komici, sportovci a osobnosti technologické scény – z čehož při natáčení vyvěrají mnohé komické situace. Hosté přicházejí na návštěvu mezi stálé účinkující pořadu, baví se, komentují aktuální témata či hrají hry. Pořad je plný autentické zábavy, osciluje mezi dokumentárně zpracovanými pasážemi z dění na místě natáčení, komickými segmenty a originálními animacemi. (TV Prima)

ogheekapr odpad!

Je to jako sledovat nudný Let's play na Youtube...ale horší. S každým dalším dílem trapnější a infantilnější, vážně nechápu proč se to ještě vysílá. Oprava: Spletl jsem se. S každou minutou je to horší. ()

GuruVlk

To je poprve co prehodnocuju a menim komentar , ale po shlednuti dnesniho dilu musim ric ze se to zlepsilo, zabavnejsi a cele to tak vice dava smysl takze z odpadu soupu na 2 hvezdy ( premyslim nad 3 ale nechci se unahlit ) :) ()

sefinko odpad!

Tak toto je už na mňa fakt moc... Videl som prvé dve časti a už v polovici prvej som si povedal že toto sa neoplatí pozerať ďalej... No pre tú srandu som si pozrel ďalšiu časť a stále to isté... Tú tretiu si možno pozriem kvôli Fattymu, no a keď už sme pri tom, účinkujúci youtuberi prekročili hranicu trápnosti, ktorú doteraz prejavovali aj na Youtube, kde "bavili" násťročných. S výnimkou Martina Rotu, ktorý ešte ako tak svojim potenciálom a inteligenciou zachraňuje tento formát. Takisto Vidrail ma tiež celkom bavil, no zvyšok = trapas a otras. Nechápem ako môže tento druh humoru Youtuberov (hlavne Expla a Matúša), niekoho baviť či už na Youtube, tak aj v TV. A rád by som tiež vedel, čo za ľudoopa takúto sračku povolil v TV. Zlatý GamePage, RePlay a Indian. Nebudem to tu viac rozpitvávať, Alimu išlo len o to aby obe krajiny spoznali týchto trapákov, a stalo sa presne to čo som očakával - ľudia čo nesledujú YT si spravili na týchto ľudí vlastný názor (trápni "zabávači" ktorých primitívny humor zabáva 12-14 ročné decká). Názory týchto ľudí si prečítajte v nasledujúcich komentároch. ODPAD! ()

Reenergy odpad!

Hodnocení "odpad!" moc často nedávám a i tady jsem se tomu snažil vyhnout. Po poslední 4. epizodě, kterou jsem viděl, ale nemám jinou možnost. Tohle do televize nepatří. Tohle patří do zvráceného koutu internetu. Zvedá to tam jen Martin Rota, bohužel né na tolik aby vyrovnal ostatní a já mohl hodnotit aspoň jednou hvězdou. Škoda. ()

Copter

Doufal sem v novej skvělej pořad,něco jako REPLAY,ale tohle....fakt nechápu o čem to je.Kdyby jich nebylo tolik,ale třeba jenom dva,tři lidi a dělali by recenze atd. Mohlo by to být lepší.Jednu hvězdu za Martina Rotu. Oprava:po shlídnutí pár dalších dílů už se mi to nezdá být tak špatný.zvedám na 2 hvězdy ()

xardix odpad!

S "odpady" se snažím šetřit, ale tady si nemůžu pomoct. Amatérský přístup třeba funguje na youtube, ale televize je odlišné médium s jinými požadavky. Nulový obsah je doplněn necharismatickými osobami s prkenným vystupováním a trapnými vtípky. V budoucnu se podívám, jak (jestli) pořad pokročil, ale zatím je to žumpa. ()

bi5hop odpad!

Adolescentní jůtůbři (někteří si už dokonce holí bradu) dostali šanci se projevit ve vlastním pořadu, výsledkem je nesledovatelný hnus s naprosto debilními dialogy naprosto nezajímavých lidí, kteří dělají "něco" tím naprosto nejnezajímavější způsobem. Dokonce jsem si dal tu práci, přetrpěl trapné reklamy na prima play, abych viděl ten díl s vysmaženou palicí Orionem, ale ani ten mě nedojal. Upřímně jsem doufal, že to bude jakási koruna trapnosti, po kratší úvaze pevně věřím, že to bude ještě trapnější, ale to se rozhodně nedozvím, protože tomuto pořadu nehodlám věnovat už ani vteřinu navíc. ()

promo545 odpad!

Viděno - první díl , závěr už nikdy víc ,aneb co se stane když sezvete všechny nejtrapnější youtubery internetu a nechate je dělat televizní pořad.I když po očku koukám i na další díly je to odpad kde nejde ani tak o hrani jako zviditelnění se . ()

Habansz odpad!

Debilita. Tak a mam to za sebou. Uf. nejdelsich 7 minut u televize a jeste ted se mi tresou ruce z psani recenze na tu zoufalost ()

nudlis odpad!

Psychopati psychopatům. Největší psychopat je ten, kdo to povolil k vysílání, a hned po něm scénárista. Jak si můžou myslet, že se tohle někomu líbí? Myslím, že mladí, ke kterým už já sám sebe nepočítám, nejsou tak vypatlaní a jim samotným se to taky nelíbí. A že to má bejt "bláznivá zábava"? Bláznivá možná, ale zábava ani omylem. ()

Ruslan odpad!

Je mi z těch gejmrů na blití. Tenhle pořad je ukázka toho, že v dnešní době se do televize může dostat kdejaký kokot a odpad. -100% a naprostý smrdutý děs největší jakosti. ()

Tumbik odpad!

Naprosto otřesný pořad. I když tam pozvete slavné (a dokonce i moje oblíbené) youtubery a budete tam půl hodinky dělat šašky před kamerou, žádný zázrak z toho nevznikne. Občas tam někdo sem tam nadhodí takový suchý vtip, že mi vyschne v krku. Kameraman odvádí také naprosto příšernou práci... ""Mezi stálé účinkující pořadu budou pravidelně přicházet hosté, kteří do světa internetu a YouTube zdánlivě nepatří – komici, sportovci a osobnosti technologické scény – z čehož při natáčení vyvěrají mnohé komické situace"" Budu upřímný, viděl jsem pár dílů a ještě nenastala jediná "komická" situace, při níž by se mi aspoň zaškubaly koutky úst. Škoda slov, co jiného bych měl dát, než odpad!? Fuj, tohle nemá v televizi co dělat! Doufám, že se co nejdřív COOL vzpamatuje a tento otřesný pořad stáhne! 0% ()

Qer odpad!

Hnus a hnus a ještě jednou přiblblej nevtipnej hnus, ve kterém vystupují trapné rádoby hvězdy z internetu a jehož náplň má nulovou kulturní hodnotu. O tom, že jsme národ, kterej miluje nevkus, se můžeme přesvědčit nejenom tím, že Šlágr TV a Česká muzika prodá milionkrát více alb než skutečně dobří umělci, ale také tím, že v televizi stále běží Ulice a Hrajeme s Alim (psáno říjen 2015). ()

pivson22 odpad!

Když tento projekt začínal, tak mi to připadalo jako výborný nápad i podle přemrštěných upoutávek. Zhlédl jsem tedy první díl a poznal jsem krutou pravdu. Nejhorší a nejnezáživnější pořad v historii! To, že je tento pořad absolutně nekoukatelný bych ještě přešel, ale že má někdo i po takovémhle fiasku tu drzost pustit se i do druhé řady?! To už vážně nemá obdoby. ()

xfizif

Tohle to jsou ty nejvěrší trosky, co jsem viděl. Nuda jak prase! Jak je možný, že někdo může tak klesnout, neskutečný. ()