Pět Youtuberů, dva hráči a překvapivý host v mixu bláznivé zábavy z jednoho pražského bytu hostitele Aliho. Hrajeme s Alim je zábavní show pro mladou generaci o tématech, která jsou jim vlastní – YouTube, hry, filmy, moderní technologie – v prvé řadě však humor a zábava. Pořad je sestaven z krátkých bloků a odehrává se v doupěti Aliho, kam si každý týden zve své přátele: talentované YouTubery a hráče, jimiž jsou Martin Rota, Vidrail, Expl0ited, Matůš, Stejk a Veronika. Pořadem bude provázet Tomáš Zvelebil alias Ali, který je rovněž jeho autorem.
Mezi stálé účinkující pořadu budou pravidelně přicházet hosté, kteří do světa internetu a YouTube zdánlivě nepatří – komici, sportovci a osobnosti technologické scény – z čehož při natáčení vyvěrají mnohé komické situace. Hosté přicházejí na návštěvu mezi stálé účinkující pořadu, baví se, komentují aktuální témata či hrají hry. Pořad je plný autentické zábavy, osciluje mezi dokumentárně zpracovanými pasážemi z dění na místě natáčení, komickými segmenty a originálními animacemi. (TV Prima)

Mijagi odpad!

Vrchol trapnosti a bídy, stejně jako 95% toho, co vyprodukuje fenomén youtubing. Myslím, že na party doma u premiantů z matematicko-fyzikální fakulty ČVUT by byla větší zábava, než u Aliho v obýváku. Rozhodně by to mělo úroveň a nepotkali byste tam takovou kreaturu s donutem na krku, jako je cool youtuber vystupující pod přezdívkou Fatty Pillow. Statisíce lajků pod videi tohoto nechutného (nenarážím na jeho tělesné propozice, ale styl vystupování) rádoby baviče jasně ukazuje, že s čím dál tím větší pohodlností lidí dochází i k zjednodušování zábavy. Pořad na toto téma, zaměřené na lidi, jenž to baví a sledující stejné postupy, nemůže být proto nic jiného než totální brak. ()

vipeerr odpad!

Napíšu nějaký seriózní komentář, který si třeba tvůrci i přečtou. Vždy jsem miloval Gamepage s Alim. Prostě skvěle podané herní novinky a info o různých gaming akcích :) . Re-play už není taková pecka ale pořád je to nabitý informacema, sice většinu z nich gameři už dávno vědí a tohle je až z druhé ruky ale většinou se o víkendu během oběda koukám, pobavím a třeba zhodnotím wannabe profesionální názor na nějakou hru. Ale tohle je velebnosti sra*ka. Nejen že do pořadu o hrách jste narvali Koháka kterej asi nemá lepší nabídky než se cpát do pořadu o generaci mladší. Ale dále také youtubery kteří už buď nehrají nebo nikdy nehráli (Stejk,Vidrail...) jako vážně?! A ten youtuber s baretem co se nad vším paradoxně "neuvěřitelně nasírá" (vypadlo mi jméno) v pořadu působil nudně, nepřipraveně a nesympaticky. Tak to dejte dohromady, dělejte pořad o gamingu do kterého si sem/tam, pozvete známého lets playera nebo youtubera, a né že se budu dívat na to jak hraje 10 lidí na 2 gamepadech. Na to se můžu podívat na jejich kanálech. Kdybych neměl k Alimu tak hezký vztah díky GP a Stejk mi nebyl tak sympatický, tak se na to vůbec nedívám. Nezlobte se na mě, opravdu kravina na Ntou. Ještě si pozvěte tyjo Valdu třeba s jeho fitness recepty .. ()

machonza odpad!

Díky masivní kampani na Facebookové stránce COOLu a tomu, že znám Martina Rotu a občas se na něj na YouTube dívám jsem tedy v sobotu zapl telku, abych se na ten zázrak podíval. První dojmy: Nízkonákladový seroš s žádnou pointou, kterému budou vytvářet sledovanost leda nějací známější YouTubeři (které já ale vlastně ani neznám). Celé se to odehrává v místnosti, která má být obývák, ale je velká asi jako dětský pokojíček. V té je na sebe nacpáno asi sedm lidí + host a ti tam hrají hry. Prvním hostem byl Jakub Kohák, který mi přišel, že se vůbec nebavil, naopak se asi sám sebe ptal, co tam dělá. A podobné pocity jsem měl i já. Na co se to sakra dívám? Proč u toho vůbec marním čas? Nemá to ani nějaký příběh, ani vtip, ani nic. Jen se vlastně dívám, jak pár týpků kecá o kravinách a jeden hraje hru. Toto si můžu doma udělat sám a ne se na to dívat v telce. Styděl jsem se před rodiči, že se na to dívám, takže jsem si to radši zapl v mobilu do slůuchátek. Po dokoukání jednoho dílu jsem konstatoval, že to byl naprosto promarněný čas a další šanci tomu už dávat nebudu. Hodnotím odpadem, toto v televizi nemá co dělat. ()

Phantasma odpad!

Pořad s tímto názvem už tu jednou byl jako projekt na youtube. Moc dlouho nevydržel. Jak asi může dopadnout tohle? Pokud se dá hovořit o nějakém úspěchu, tak jen díky "hurá akcím" na sociálních sítích. ()

riza-do odpad!

Osobně jsem se na Hrajeme s Alim koukl díky několika YouTuberům. Rozum jsem ale měl nechat v jiné místnosti. Absolutní degradace svéráznosti youtuberů, herní zábavy a koneckonců i televizní zábavy. Pořad obecně nemá moc hlavu sni patu a dost mi připomíná home-video podobně jako Moto cestou necestou, jen z herního večera s pizzou a pivkem. Je mi líto Martina Roty, že se v něčem tak nezvládnutén tak angažuje. ()

hynn3k odpad!

Stejná sračka jako rádobyvtipná Youtube tvorba zúčastněných. Člověk po lobotomii by se u toho možná párkrát usmál. ()

FriendWithin odpad!

Nehorázný sranec. Většinu Youtuberů mám rád nebo mi nevadí, ale tady mě serou naprosto všichni. Asi se chtějí předvést v televizi... Takový pořad má být maximálně na Streamu a né na Coolu. Podle mě to nemá hlavu ani patu, přitom potenciál to určitě má. Youtubeři jsou v dnešní době dost populární. ()

RigorMortis odpad!

Game Page bolo fajn. Toto je však vec,ktorá môže zaujať tak maximálne deti do 10 rokov, čo je zrejme vekový priemer fanúšikov takýchto "YouTube celebrít". Pre ostatných je to strata času. Čo je zaujímavé na skupine ľudí, ktorí do seba tlačia pizzu a popíjajú pivo, pričom hrajú hry? To by si potom každý z nás mohol zavolať skupinu kamošov a urobiť si vlastnú show. ()

Greendell odpad!

Na tom Coolu začli asi pořádně smažit, jinak si nedovedu vysvětlit jak by podobná sračka jako je tohle, mohla spatřit světlo světa... ()

Kimkong odpad!

Omylem jsem viděl jeden díl a nechápu, jak něco tak dementního může být v televizi. Větší sračku jsem snad v životě neviděl. Být těma týpkama, tak se tak se za sebe tak stydím, že bych už nikdy nevylez z baráku. ()

borohub

Po shlédnutí několika dílů musím přehodnotit hodnocení. Jasně je to blbé, na druhou stranu občasné fóry co tihle mladí kluci dělají mě prostě pobaví, stejně tak mě občas baví ty dementní hry co tam hrajou.. Prostě taková odddechovka 55% ()

Mr.nachos odpad!

To zas pár chytráků se zastydlou pubertou a nulovou vidinou dospělosti dalo hlavy dohromady a vyplodili další trapnopořad, kterých je v televizi už tak dost. ()

jirin_cz

Youtubery v podstate nesleduji, jen velmi zridka. Videl jsem dva dily, jeden byl strasny, druhy celkem slusny, tak si to aspon ty dve hvezdy zaslouzi. Nicmene myslim, ze mali kluci, co je zerou, to budou jiste milovat... ()