Ostrov smrti

• USA Devil's Pond (více)

Julianne (TARA REID) už má dost svých rodičů, kteří jí mluví do života. Bez přemýšlení se rozhodne vdát se za svého přítele, se kterým právě začala chodit. Mitch (KIP PARDUE) je v té chvíli přesně takový manžel, jakého si Julianne vždycky představovala. Ale když ji slíbil, že ji bude milovat a starat se o ni, dokud je smrt nerozdělí, myslel to smrtelně vážně. Boj o přežití začíná. (oficiální text distributora)

kery-

Nuda, nuda a zase nuda. Celý film čekáte že se něco pořádného bude dít, ale žádná akce se nekoná..Finále taky mohlo být o dost lepší, např. plán s nafukovacím lehátkem se vůbec nevyužil, celý finále je vlastně jen o tom jak secvakne past na medvědy:D..Příběh je docela o hovně, z čerstvýho manžela se stane psychopat..uuuu, bojim se..navíc se mu to nedá ani věřit a film je celý dělaný takovým tim stylem "pasti", přitom je na každým rohu jasně vidět, že to zase taková past není..1* Za Taru, která když si z nohy přesekává řetěz, neusekne to u kotníku ale tak, že ho má 5 metrů a pak ho sebou všude vláčí.. ()

Blazin

Tara Reid je o co hezčí žena tak o to horší herečka, ale zde mile překvapila, ale koukám, že akorát mě. ()

mosnak odpad!

Vdala se... byla šťastná... pak přišlo probuzení ze sna ve kterém žila... a začal dlouhý a utahaný hon... film se neskutečně vleče a histerická Tara Reid přehrává jako prase. Nebavilo mě to! 1% ()

El Loco

Ostrov smrti je možno až príliš podceňovaným filmom. To že je to B-čko, srší z každého záberu, ale až tak čierne by som to nevidel. Dôveryhodnosť mu uberá hlavne to, že hlavnú postavu tu hrá herečka známa z American Pie. ()

TaanStari

Docela slušný thriller, který měl ale na víc! Že ta holka neumí plavat, to můžou vymyslet jen američani. Stejně tak ten zbrklý závěr, který docela kazí vybudovanou atmosféru. ()

Joeey

Nemůžu si pomoct, ale mně tento film po filmařské stránce nepřipadá vůbec špatný (líbil se mi střih). Chyb, které zmiňuje Djkoma jsem si ani nevšim... Řekl bych, že jde o normální standard. ()

Aresse

A mně se to líbilo. Televizní filmy jsou prostě zvláštní kapitola a mě občas baví. Hezky si u nich naklidím, uvařím a pobavím se. Neligičnosti mě netrápí. Beru ty filmy s velkou nadsázkou a svúj účel: nenáročná podívaná - pro mne splňují. ()

dannyd14

Slabý, veľmi slabý film. Očakával som niečo v podobe toho, že manželia sa vydajú na ostrov a nejaký (záhadný) maniak ich bude skôr či neskôr terorizovať. Lenže ako to už býva, film som riadne podcenil a pán sluha mi naservíroval niečo, čo mi absolútne nechutilo. Najviac ma dostala tá prístupnosť od 18 rokov. Chýba veľa akcie, napätia, nepredvídavosti, menej nudy a ak si myslíte, že je to triller skoro ako horor, mýlite sa. Výsledok filmu je ozaj teda dráma. 1* za Taru Reid. ()

Syna.1990

Když člověk přehlédne ty chyby o kterých zde píšete, což mě se povedlo, jelikož jsem tento film zhlédl dost unavený po 13 hodinách v práci, tak mi to přijde jako docela povedený thriller. Celkově se mi tento nápad docela líbí .. strach z vody, opuštěná chajdička a krásná Tara Reid, já na konci filmu byl spokojen a proto bych ohodnotil tento film 3 - 4 hvězdičkami. 70% ()

Pitryx

Dívat se na film dá, což o to a je celkem jedno zda na přírodu, nebo Taru Reid. Děj je však kapánek tuhý, ovšem není se co divit. Ke konci to sice získá švih, ale celkově je to vše místy poněkud nudné. 120920118516/8814 ()

wopi

Laciný film nemusí být nutně špatný. Tenhle JE. Jedna hvězdička navíc je za tu nádhernou lokaci - to místo je jediná věc, která mě na tom bavila. ()

n562

Opravdu hodně nepovedený thriller, u kterého je každému jasné, co se stane a jak to skončí.Prostě 90 minut nudy! ()

bobin

Novomanželská dvojice tráví líbánky na pustém ostrůvku v lesích. Postupně mezi nimi narůstá napětí , konflikty a nakonec se manifestuje manželova psychická choroba. Tento výborný thriller o dvou hercích zaslouží mnohem vyšší hodnocení , než je uváděných 48 procent. / A pár drobných nelogičností spádu filmu a jeho dramatičnosti nepřekáží . / ()