Nevlastní dcera

Sofia Shinas

Ken Brisbois

David Findlay
  • Rodriguez

Film na úrovni nevlastní šestnáctileté dcery, která je zralá do blázince. Hned za ní by se tam měla vydat celá parta, která dala dohromady tenhle snímek. 15%(3.4.2017)

• Ditulka

Tak kvůli tomuto sem se musela po dlouhé době aj přihlásit a oznámkovat...šílená kravina!!!(22.1.2016)

Á, koukám, že mám nejvyšší hodnocení. I přesto, že je to typický Kanadský thriller, který u nás vysílá především Prima Love, se trochu vymyká. Poslední minuty film dost zvedly. Aneb, na světě je hodně takto narušených lidí, ale bohužel za to nemůžou. 75 %.(9.6.2018)

• BOURQUE

Thriller na úrovni TV. Príliš jednoducho natočený, bez väčších a premyslenejších momentov. Občas bez veľmi šedého hereckého výkonu. Skratka spíš kategória C. Osobné hodnotenie: 55% (*) (8.2.2018)

• Arsenal83

Hrozná tuposť, ktorá nespĺňa parametre ani televízneho béčka. Ale za Emmanuelle a spomienky na Dva a pol chlapa dáme jednu hviezdu.(2.2.2017)