Anna Fritz (Alba Ribas), slavná a krásná herečka, nedávno zemřela. Tři mladí muži se vplíží do márnice, aby ji viděli nahou. Fascinováni její krásou se rozhodnou, že se stanou posledními lidmi, se kterými měla sex. (hajdano)

Tejkina

Je jasné, že Španělé mají v záloze daleko lepší kousky, ale nezklamalo mě to. Zajimavý i když trochu zvrhlý námět, žádná zbytečně přetáhlá stopáž, příběh mě nenechal chladnou, bála jsem se s Annou, proto mě konec vyloženě potěšil. ()

Kienast

Připomnělo mi to vtip: Dneska jsem sice přišel o panictví, ale taky o práci v márnici :) Jinak otravné postavy kazím dojem z celého snímku..... ()

Perverz

Naprosto úžasný námět. Jak jsem si přečetl popisek k filmu, hned jsem to musel vidět. Je to nechtěná komedie, hlavně ty hlášky na začátku, i pár scén během filmu je prostě úsměvných. Hodně to kazí zpracování, které působí dost takovým plytkým dojmem. Bez napětí, atmosféry, ale zajímalo mě jak to nakonec dopadne. A to zas musím říct že jako ano, konec se mi líbil, a taky to hodně zachraňuje. Navíc filmu hraje do karet i krátká stopáž. Uprostřed filmu jsem se musel nasrat... Proč tu piču herečku nezabili hned??? Celkově to ve mě zanechává pocit jako bych se dodíval na dobrou komedii. Dobrý pocit. Jenže tohle má být thriller. ()

mira007

Španělský horor o jedné noci v jedné márnici. Komorní film o čtyřech lidech, který má nějaký nápad, ale celé je to tak úchylně mrazivě perverzní, že ty dvě hvězdy jsou moc velký komfort. ()

pilarius

Nepřekvapí, nezklame. Potěší zajímavým námětem, krátkou stopáží a uspokojivým koncem. Jo a taky pohlednou nemrtvou. Všechny postavy jsou však takřka ploché (ve všech slova smyslech). ()

Rathalos

Spanielsko ako krajina zase boduje v hororovom zanri,skvely namet,vyborne herecke vykony,super atmosfera,jednoducho paradna zalezitost...:-) ()

Johny M.

Včera autopsie Jane Doe, dneska kadávr Anny Fritz. Hezky se mi to tematicky na závěr roku takhle sešlo a i když je tenhle snímek trošku někde jinde a rozhodně nedosahuje kvalit prvně zmíněného, určitě se jedná o hodně zajímavý počin - zaslouženě 4*. ()

Homerking

První půlhodina byla hodně slibná, dále se bohužel děj začne ubírat pro mě úplně špatným směrem, prostě jsem očekával trochu větší prasárnu, ve finále jsem dostal průměrnou jednohubku, nelogické chování postav samozřejmě nemohlo chybět. Škoda potenciál tam byl . ()

a0001

Šokujúce, zvrátené, originálne, napínavé a úžasne zahraté, no pri tom taký jednoduchý snímok.. 70% ()

yoryk

Za mna velmi pozeratelny film. Malo to napatie, grady, atmosferu, celkom slusne herecke vykony a nic mi na tomto filme nevadilo. Len mohlo byt nejako vysvetlene na zaklade coho Anna znovu otvorila oci....ale inac dobre. ()

Martin29

Pau pracuje v nemocnici jednoho dne tam přivezou ´´mrtvolu,, slavné herečky. Spolu s kamarády se rozhodnou ji opíchat, ale ona se probudí a oni se bojí, že je udá. Nadprůměrný thriller ze Španělska s dobrou stopáží (žádná vata a kecy o hovnech) a trochu uvaleným koncem (celý film je ráda, že se sotva hýbe, aby na konci vraždila na počkání) ()

sun.eagle

Tak v dnešní době kdy je internetu k nalezení opravdu vše, může asi málokoho číslo s ještě nevychladlou VIP mrtvolou před párty rozhodit. Vůbec jsem nevěděl do čeho jdu, jestli to je další ghost story nebo prostě jen další verze "jsem Buck a přišel jsem si pro fuck." Hororem bych to asi nenazýval, ale vlastně vzhledem k chování postav, což přináší fakt muka bych to přehodnotil. Většinu času je to o pobíhání naprosto debilních dacanů bez jakékoli logiky sem a tam, spějícím k vcelku očekávanému závěru. ()