Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Interpol kontaktuje svého bývalého agenta Franca (Columbu) přezdívaného Beretta, aby se spolu s další agentkou vydal na svou rodnou Sardínii zlikvidovat dogový kartel. Hlavní role mistr světa a olympijský vítěz v boxu Franco Columbu, cameo Arnold Schwarzenegger. Režie televizák Michael Preece (televizní norrisovky NÁVRAT HITMANA, PREZIDENTůV MUŽ). (choze)

(více)

Recenze (9)

Rominator 

všechny recenze uživatele

Arnold Schwarzenegger si ve filmu zahrál pouze v cameo roli ve scéně v posilovně s kamarádem a bývalým úspěšným kulturistou Francem Columbu, kde společně za vzájemného povzbuzování odcvičili bench-press, přítahy velké činky činky v předklonu, stahování kladky na hrudník, stahování horní kladky ve stoje a bicepsový zdvih s velkou činkou podhmatem. V jedné scéně Franco Columbu dokonce i zpívá a natáčení si asi užil, ale to samé se nedá říci o diváckém zážitku. ()

choze odpad!

všechny recenze uživatele

Za jménem Franco Columbu, na které jste mohli narazit v titulcích Jacka Slatera IV v POSLEDNÍM AKČNÍM HRDINOVI, se skrývá pidikulturista, Stallonův trenér na RAMBO II a Arnoldův kámoš z fitka a svatební svědek, který jednoho krásného dne zatoužil také si vyzkoušet roli akčního hrdiny. Že neumí hrát bych mu odpustil, ale že je nejmenší na place, vypadá krajně přiteplale a neumí ani přesvědčivě držet pistoli nebo běhat, to už je horší. Stejně tak bych byl ochoten přejít Columbův naivní a dementní scénář s ještě naivnějšími a dementnějšími dialogy, které silně působí improvizovaným dojmem (neustálé opakování vět), a vložkami z posilovny (v jedné se asi na 3 minuty objeví Arnold a pokusí se o vtip) a sardinského festivalu, na kterém si Franco zazpívá, ale to, že tady veškerá akce spočívá v běhání za padouchy uličkami (celkem 3x v dlouhých nedynamických záběrech) a amatérských přestřelkách, bohužel eliminuje jakoukoliv zábavu, vyjma té plynoucí z nechtěné komičnosti téhle nesmírně trapné ultralevné sračky. Milý Franco, pro mě jsi nejhorší představitel akčního hrdiny všech dob. ()

Reklama

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Z úcty ku kulturistickým legendám nedám odpad, ale Franco bol na toto jednoducho drevo a Arnie tam "hral" len kvôli dlhoročnému priateľstvu. Toť vsjo. ()

nevermore odpad!

všechny recenze uživatele

Cčkový shit. Hlavní hrdina, má tak 160 cm, za což nemůže, ale pasovat se do akčního hrdiny v trenkách s trikem zastrčeným dovnitř, nebo rovnou jen do půl těla a zbytky vlasů rozježenými po hlavě, jak seladon 80. let, to opravdu nemyslel nikdo snad vážně. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama