eps2.3_logic_b0mb.hc (S02E05) (epizoda)

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2016, 51 min

 • ALIENka_
  *****

  Elliot je zpět! Hell yeah!! Dokonce to vypadá, že se vrátil i Tyrell, ale nevím nevím, spíš v tom vidím nějakou zradu a ve skutečnosti to bude FBI nebo někdo úplně jinej. Každopádně Joanne se svým věrným bodyguardem se zbavili toho cápka, kterej začal už bejt fakt docela šílenej, takže rozhodnutí naprosto schvaluju. A naprosto miluju, jak je Joanne chladná svině. Angela poslední dobou taky (i kdyz konečně ukázala lidskou tvář aspoň před Elliotem. I když na začátku se na něj chtěla kompletně vysrat, hmm fakt nejlepší kámoška toto..), ale to je něco úplně jinýho, Angela byla taková skvělá žena sakra. Každopádně vypadá to, že pan Zhang má dvě tváře a jedna patří sestře, kterou nemá.( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale dámy a pánové tady končí všechna sranda, protože teď spadly velký hovna do větráku. Elliot objevil Rayovo tajnou stránku na dark webu a vypadá to teda dost špatně. No a taky se někdo rozhodl eliminovat všechny agenty FBI. Oh boy tohle bude ještě zajímavý. Hodnocení: ty konce v tomhle seriálu jsou prostě z jinýho světa/10(8.2.2021)

 • Anderton
  ****

  Tak tu odpadávajú všetky námietky, ktoré som mal voči predošlj časti, i keď je viac menej rovnako koncipovaná. Pravidelné striedanie medzi viacerými dejovými líniami, ale vo svižnom tempe, bez zbytočného zdržovania a človek sa v tom hneď lepšie vyzná. Záver je opäť s veľkým cliffhangerom v Číne, nechajme sa prekvapiť, čo z toho vzíde.(5.11.2018)

 • JohnMiller
  ***

  Elliot sa pustil päť do programovania. Avšak vybral si pc v ktorom sa adminuje stránka na predaj zbraní, predaj ľudí a objednávanie vrážd. Stránka na ktorú sa dostanete iba Tor browserom. Nebol to rozhodne rozumný ťah. Ide o celkom podarenú epizódu ale je to taký štandard. Seriál prechádza do mysterióznych vôd, prekvapilo ma,že do hackerských činností je zapletená aj vláda Číny. Som zvedavý kam sa dej dostane ďaľej.(8.11.2016)

 • Frajer42
  *****

  Tak konečně došlo už i na hrátky s počítačem a já byl také konečně ve svém živlu. Elliotova touha po pomoci ostatním přerostla do takové míry, že se v něm konečně naplno prokousal na povrch Mr. Robot. Tajemný negřík provozoval moc krásný web a vysvětlila se mi tak logická nesrovnalost, kdy jsem nevěřil, že by předchozí pán migraci webu provést nedovedl. Na druhé straně světa se nám trošku hlouběji představil tajemný rákosník a ztratil něco ze své tajemnosti. Taky zrzečka od FBI nám pochopila, že není radno si zahrávat. Škoda, že ji maskovaní pánové taky nepolechtali olovem. Prostě další našlapaný díl, který jsem si užil. Začíná se pomalu dosahovat kvality předchozí série.(7.8.2016)

 • mourek10100
  ****

  Pro mě nejlepší díl asi od začátku série. Ray hodně překvapil? Ale sakra někdo nám pořád tady chybí a doufám, že to nebudou prodlužovat až na konec série. http://www.edna.cz/mr-robot/extra/rekapitulace-eps2-3-logic-b0mb-hc/(25.8.2016)