Grace (Julia Roberts) má skvělý život... alespoň je o tom přesvědčena - až do chvile, kdy spatří svého manžela, jak se během polední přestávky vášnivě libá s neznámou ženou. V tom okamžiku se jí náhle začne její přikladný život jevit jinak. Dříve proplouvala Grace životem jaksi automaticky, pořádala dobročinné večírky, rodičům byla poslušnou dcerou, manželovi a dceři starostlivou ženou a matkou. Věřila, že to tak půjde i dál, naprosto bezkonfliktně, jak se její život vyvíjel vždycky. Ve chvíli, kdy spatří Eddieho v objetí jiné ženy, má pocit, že prohrála vše. A na všech frontách. A s tím se přece musí něco udělat...!!! (Warner Home Video CZ)

imaginer21

Tohle šlo trošku mimo mě. A když jsem po čase zjistil, že taktovku měl v ruce Hallström, nevěřil jsem. Julia Roberts může být jakkoli sexy, ale v téhle póze mi prostě nepřipadala věrná. A že vše nakonec vyřeší láska k dětem, jsme už mnohkrát viděli, no ne? Hallström má zkrátka na mnohem hlubší témata. ()

malyLibor

Skvělí herci, slabý příběh... ale když je člověk víc než tři týdny marod, potěší ho i málo. Nejdřív jsem chtěl dát jen 3 *, ale ti herci byli opravdu skvělí a mám rád romantické filmy a byli tam krásní koně, takže tak. ()

pupidup

pro mě naprosté klišé plné neskutečných a nelogických situací, přeslazená melodramatická slátanina... fuj, ještě mám tu kyselou příchuť na jazyku! :) Nebo kdo ví - třeba jsem zrovna nebyla na takovou romantiku dostatečně naladěna. ()