poster

Síla lásky

 • USA

  Something to Talk About

 • Slovensko

  Sila lásky

Komedie / Drama / Romantický

USA, 1995, 106 min

 • Anderton
  ***

  Pozerať sa na to dá, ale je to v negatívnom slova zmysle americky ukecané, ako v Ally McBealovej. Každý má svoju pravdu a vytasuje životné múdrosti kedykoľvek spoza kuchynskej linky. Lenže po dvoch dňoch už neviete, že ste niečo videli a najlepšie bude, ak si ani nezapamätáte meno režiséra, pretože vynechať jeho ostatnú tvorbu by bola škoda.(28.9.2012)

 • Laku
  **

  Hodně velká nuda... Od režiséra Hallströmova formátu bych takový vyloženě podprůměrný a hlavně povrchní film neočekával. Mixování žánrů nedopadlo zrovna nejlépe... přičemž o drama rozhodně nejde. Kdyby alespoň ta komedie nebo romantika měla ve filmu své místo, ale ono ne. Celý film na mě působil značně nekompaktním dojmem. Na to aby byl dostatečně komický, se až často tváří příliš vážně a diváka nudí, někdy až stupidními dialogy a ve své podstatě i scénářem. Vyzdvyhnout si zaslouží jen pár povedených vtípků a lehce nadprůměrná Julia Roberts.(21.6.2006)

 • Hal_Moore
  ***

  Filmy, točící se okolo koní a dostihů mi nikdy moc neseděly (čestnou výjimku tvoří dvojice Zaříkávač koní - žádné dostihy - a Seabiscuit), tady jde o parkur, tak jsem byl ochoten přivřít jedno oko, z tohoto prostředí jsem ještě film neviděl. I když jsou koně v Síle lásky jen okrajově, do příběhu zasahují celkem zásadně (hlavně v poslední půlhodině) a kupodivu mi to nevadilo. Celý film tak příjemně utekl, ani jsem nezaregistroval že už uběhlo sto minut a koukal jsem na závěrečné titulky. Nic to ale nemění na tom, že jsem od Lasse očekával trochu více než jen klasickou romantiku. Díky bohu alespoň za solidní obsazení.(26.12.2008)

 • goniss
  ***

  Jsou prázdniny a celkem nuda.. a listováním programu jsme narazila na Julii ve filmu který právě začal a běžel.. Zaujal mě, jelikož je z její herecky starší tvorby, a zdál s emi sympatický.. A taky byl, zpříjemnil mi odpolední nudu, žádné zázraky, ani ne nuda, natáčeno v krásném prostředí s koňmi.. A ke všemu jak se tak dívám, natáčel to můj oblíbený režisér, který má ve své filmotéce daleko silnější a dojemnější filmy, což mě ale i překvapilo, že je takovy 'nic film' od něj.. Jinak je to bezva obyčejný film pro nudné odpoledne :-)(4.8.2011)

 • petaspur
  ****

  Vzorná matka, dcera i manželka Grace Binochová právě na zasedání dobročinného spolku pourážela jeho ctihodné členky, zveřejnila jejich nevěry a odkráčela středem sálu žít si svůj život. Asi by takový krok nikdy neudělala a hrála by svou příkladnou roli dále, ale pohled na jejího manžela Eddieho, veřejně oslintávajícího jinou ženu, ji donutil k akci. Zpitomnělý Eddie se samozřejmě rychle plíží k rodinnému krbu vše urovnat, ale přítomnost rozzuřeného Graceina bodyguarda, v podobě loajální sestry Emmy Rae, ho asi bude stát víc, než jen setkání jeho rozkroku s její hbitou dolní končetinou.(5.9.2009)

 • - Film sa mal pôvodne volať "Grace Under Fire", ale tvorcovia prišli na to, že už 2 roky existuje seriál s týmto názvom. (Smok)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace