Episode 9 (S02E09) (epizoda)

Animovaný / Akční / Komedie

Japonsko, 2019, 24 min

Komentáře uživatelů k epizodě (4)

Druhá série dostává celkem velkou dávku hejtů, ale já jsem na rozdíl od některých lidí velice spokojený. Jako pardón, ale poté, co jsem zahlédl v diskuzi k OPM ty ódy na to, jak je tam strašně hrozná akce, tak to jako upřímně moc některé lidi nechápu. Jako ona sice ta první série byla hodně skvělá a tahle druhá je taková slabší, ale oni někteří vážně čekají od parodie velkou dávku pořádné akce? No nic, radši to nebudu řešit. Těším se na další epizodu. Update: Po zjištění, že J.C.Staff to jen flákal snižuji hodnocení na hodně slabé tři hvězdy.(15.6.2019)

• Kimkong

Po tolik vyhecovaném finále předchozího dílu celkem slabota. Bosy jsem si vůbec neužil. Hodně dumání nad tím, proč být hrdinou.(12.6.2019)

• sans.sourire

Přijde mi to prostě špatné. Není to vůbec chytlavé, nedrží to mou pozornost. Pointa vymizela a příběh už nějak ani nevnímám. Je to pořád stejné. One Punch Man je ukázkový příklad, proč u některých anime a seriálů nechci a nepotřebuji další sérii...(12.6.2019)

"Krátce na to pochytil Sonica prudký průjem". No tak to ma poser! (Doslova) 😂. Epizóda je síce slabšia ako predchádzajúce epizódy a slúži skôr ako "prechádzajúca epizóda" .Čo k tomu vytknúť? Za mňa len slabšiu animáciu kotrá je v celej druhej sérii ,nevyvážené dialógy ,dlhé filozofovanie o tom ,čo znamená byť hrdinou a dizajn Saitamu (je to divné ,ale dá sa to prežiť) Garo sa znovu vrátil a potvrdil ,že Strážny pes je nebezpečná sviňa ,na čo ho Saitama poslal do najbilžšej steny. Taktiež sa znovu vracia "Teplý Väzeň". Teším sa na ďaľšiu epizódu. 77%(14.6.2019)