Zrození (E02) (epizoda)

Komedie / Rodinný / Romantický

Česko, 2017, 31 min

 • Myath
  *

  Opět jedna *, protože je mi líto hereček, která mám v jiných rolích celkem rád, ale na tento seriál se dívám jen proto, že jsem byl doma už podruhé přehlasován poměrem 1:1. Takže mě pár dílů ještě nejspíš čeká a třeba budu jednou mile překvapen.(6.9.2017)

 • plnyhrnek
  *****

  nehodnoťte umění , tohle je sitcom , český sitcom , česky milá prdel vy zapšklí intoši(5.9.2017)

 • nula87
  odpad!

  Je to trapné, je to trapné, je to trapné. Nevím, ale abych se opravdu za 2 díly ani jednou nezasmál (ba ani neusmál) u něčeho, co má být komedie ze života, tak tady je něco strašně špatně.(8.9.2017)

 • otík
  odpad!

  Trapný odpad nám nevesele pokračuje. Vtipné není vůbec nic, bohužel ani trošku úsměvné není absolutně nic. Hlavní hrdinky jsou ještě trapnější než minule, vedlejší postavy Kopty a Bareše jsou jen do počtu a po vychlastaném alkoholu se jen válejí po stole a čekají, až je odstřihnou od elektřiny. Ubohost, kterou sleduji jen pro to, zda se ještě vůbec dá být trapnější.(4.9.2017)

 • Brtniik
  *

  Vyvzdoroval jsem si sledování druhého dílu Padesátek, první jsem nějak prošvihl. No, vážení, už dlouho jsem se tak nestyděl. Něco tak otřesného se jen tak nevidí! Buď jsem úplně mimo a nechápu, že právě toto je pro většinového CZ diváka to pravé, anebo je pan režizér parádní matloň. Koukám na jeho tvorbu a plus mínus drží stejnou úroveň, čili asi za „B“. Jsem velmi zklamán až znechucen. Každopádně za mě – již nikdy více! Jen jsem žádostivý, zda z tohoto uměleckého počinu bude další „kultovní seriál“ a dočká se druhé řady a distribuce na DVD. K hodnocení: Dávám jednu hvězdu, za udržení filmového průmyslu a pak protože se domnívám, že odpad (na který to bezesporu je), není možné nějak rozumně číselně vyjádřit a tedy promítnout do celkového hodnocení díla.(5.9.2017)