Reklama

Reklama

Claire a její manžel se stěhují zpátky do domu dětství Claire jen proto, aby se nekalé a traumatické vzpomínky na její matku nevrátily, aby ji nepronásledovaly. Když se manžel začíná více věnovat práci, Claire se zmítá v mlze minulosti i současnosti se záhadnou postavou, která ji ve vzpomínkách pronásleduje. Kdo je ta malá postava, která se k ní snaží dostat, a co chce? (noelcoward73)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

LIVINGDEAD odpad!

všechny recenze uživatele

Další horror o zamindrákované krávě. Když už tedy v minulosti vyhrávala soutěže krásy, tak mohli vybrat hezkou amatérskou herečku a né takovou kobylu. A bohužel tuto sračku nezachránila ani hvězdná troska Shannen Doherty. Nejvíc mne pobavila scéna, kdy manžel třepe s Claire a ptá se ji, který je rok? A ona odpoví:"2016". Následně se dostaneme do nemocnice, kde jsou počítače a snad i software z roku 1995. Zřejmě byl malý rozpočet k natočení filmu a tak tam nastrkali vyřazené počítače.. Ve zkratce, kdyby Claire chodila do práce, jako každý normální člověk, tak by neměla na píčoviny čas! ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Při sledování filmu je velkou výhodou hlava sežehnutá červencovým Sluncem s otupělým mozkem vařeným natvrdo. Protože jinak hrozí lehká až středně těžká nuda. Unylé tempo filmu je unylé způsobem, který mě nebavil, i když pomalé filmy já rád. Navíc je unylá i hlavní herečka. Několik scén je sice nadprůměrně pěkných, třeba ta s povislou tváří před zrcadlem, nebo pár dalších roztomilých halucinací, ale bohužel film jako celek je celkem o ničem, slabá zápletka, televizně působící scény, roztříštěné tempo... A naprosto nepodobající se malá (ca 12let) a dospělá Claire. ()

Reklama

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Kvôli ctižiadostivosti svojej matky sa musela Claire ako dieťa neustále účastniť nezmyselných súťaží krásy. Kvôli prísnej matke nemala žiadnych kamarátov a jedinou útechou bola pre ňu imaginárna kamarátka Bethany. Po rokoch sa rozhodne so svojím manželom vrátiť do domu, v ktorom vyrástla. Už po chvíli však začnú desivé udalosti, ktoré obnovia jej traumy z detstva. - Vždy, keď sa u nejakého hororu objaví meno môjho najmenej oblúbeného hororového herca Zacka Warda, očakávam automaticky horor, ktorý skončí v čiernej farbe. Bethany však nie je úplne najhorším projektom a aj keď tu vela vecí nefunguje a nepôsobí tak ako má, je to pozeratelný horor, ktorý by bol podla mňa vhodný do TV pre nenáročných divákov počas nočných hodín. Herecké výkony sú rovnako ako strašenie slabé, ale všetko zachraňuje dlhý, intenzívny a vydarený záver. V závere sa objaví aj perfektne vyzerajúca Felissa Rose, u ktorej ma vždy, keď ju v nejakom horore vidím, nesmierne zamrzí to, že sa po detskom úspechu v Sleepaway Camp nedostala ďalej a objavuje sa len v niekolkosekundových úlohách v takýchto poloamatérskych hororoch. + herec z Dark House, Don't Blink, Horrified a Restoration + herečka z Sleepaway Camp, Camp Dread a Zombie Killers: Elephant's Graveyard + herec z Restoration + herec z The Burning Dead + herečka z Strange Blood a Restoration ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Celkom znesiteľná duchárska záležitosť. Hlavnú hrdinku prenasleduje prízrak jej imaginárneho kamaráta z detstva, ktorý jej robí zo života peklo. Obvykle nemám veľmi v láske horory, v ktorých celú dobu niektorej z postáv haraší, ale v tomto prípade môžem aspoň uznať, že tie jej vízie boli aspoň celkom pôsobivé. Dokonca prekvapivo fungovalo aj citové vydieranie v závere. Scenár podľa očakávania za veľa nestál, ale to už v tomto žánri ani neočakávam. Áno, je to vlastne klišé. Ale aspoň jedno z tých vydarenejších. Keby radšej tento film ostal výlučne v psychologickej rovine, možno by bol konečný výsledok zaujímavejší, ale akonáhle došlo k duchárskej pointe a vysvetľovaniu toho celého, až ma sklamalo, že tvorcovia nemali tej fantázie viac. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Ne každé dědictví dokáže člověka potěšit, zvláště jestli máte na něj hluboko v sobě zakořeněné škaredé vzpomínky a vaše psychika na tom taky není momentálně zrovna dobře. Což je i případ naší hlavní hrdinky, která v dětství žila v domě jen se svou despotickou matkou. Pro tu bylo důležitější všeobecné mínění okolí, krása a sebe zahleděnost, než štěstí a potřeby vlastního dítěte. To vše ale budeme postupně odkrývat díky samotnému příběhu i vzpomínkovým pasážím. Někdo si bude stěžovat na pomalé a nepříliš záživné tempo, ale já byl zpočátku docela překvapený a nemůžu tvrdit, že bych se nudil. Zápletka sice nebyla moc originální, ale tu a tam vykoukla docela slušná atmosféra, občas se dostavila i kapka toho potřebného napětí a dojde i na lekací scény. Duchařina se totiž bez nich neobejde. V mnohých bude klíčit otázka, zda zde skutečně řádí imaginární Bethany, kterou Claire zradila, nebo se vše odehrává jen v křehké a hlavně narušené psychice Claire, nebo za vším stojí něco mnohem zlověstnějšího. Dojde dokonce i na několik trošku brutálnějších scén – jen byla velká škoda až moc viditelně digitálních efektů a taková tryskající krev – to byl vyložený hnus. Prostřední pasáž se mi zdála nejvydařenější. Jenomže závěrečné rozzuzlení mě vyloženě zklamalo. Jasně, někdo bude překvapený, jiný jako třeba já spíše znechucený. Každému dle jeho vkusu. Co se hereckých výkonů týče, tak tady jsem byl jakžtakž spokojený. Hlavně tedy s představitelkou Claire, která odvedla slušnou práci, ale i vedlejší rolí Shannen Doherty (matka). 40% ()

Reklama

Reklama