Reklama

Reklama

VOD (1)

Claire a její manžel se stěhují zpátky do domu dětství Claire jen proto, aby se nekalé a traumatické vzpomínky na její matku nevrátily, aby ji nepronásledovaly. Když se manžel začíná více věnovat práci, Claire se zmítá v mlze minulosti i současnosti se záhadnou postavou, která ji ve vzpomínkách pronásleduje. Kdo je ta malá postava, která se k ní snaží dostat, a co chce? (noelcoward73)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Kvôli ctižiadostivosti svojej matky sa musela Claire ako dieťa neustále účastniť nezmyselných súťaží krásy. Kvôli prísnej matke nemala žiadnych kamarátov a jedinou útechou bola pre ňu imaginárna kamarátka Bethany. Po rokoch sa rozhodne so svojím manželom vrátiť do domu, v ktorom vyrástla. Už po chvíli však začnú desivé udalosti, ktoré obnovia jej traumy z detstva. - Vždy, keď sa u nejakého hororu objaví meno môjho najmenej oblúbeného hororového herca Zacka Warda, očakávam automaticky horor, ktorý skončí v čiernej farbe. Bethany však nie je úplne najhorším projektom a aj keď tu vela vecí nefunguje a nepôsobí tak ako má, je to pozeratelný horor, ktorý by bol podla mňa vhodný do TV pre nenáročných divákov počas nočných hodín. Herecké výkony sú rovnako ako strašenie slabé, ale všetko zachraňuje dlhý, intenzívny a vydarený záver. V závere sa objaví aj perfektne vyzerajúca Felissa Rose, u ktorej ma vždy, keď ju v nejakom horore vidím, nesmierne zamrzí to, že sa po detskom úspechu v Sleepaway Camp nedostala ďalej a objavuje sa len v niekolkosekundových úlohách v takýchto poloamatérskych hororoch. + herec z Dark House, Don't Blink, Horrified a Restoration + herečka z Sleepaway Camp, Camp Dread a Zombie Killers: Elephant's Graveyard + herec z Restoration + herec z The Burning Dead + herečka z Strange Blood a Restoration ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

„Bethany“ je takovým standardem ve svém žánru, tedy v podstatě psychologický horor. Standardem ve smyslu dějového. Pokud se ostatních prvků týká, je to spíše podprůměrné, a to od hereckých výkonů, které jsou prostě moc suchopárné, až po atmosféru, která je spíše než atmosférou stupňujícího se šílenství, prostě jen atmosférou podivné bizarnosti, která jako kdyby byla lehce vykořeněna mimo realitu. ()

Reklama

LIVINGDEAD odpad!

všechny recenze uživatele

Další horror o zamindrákované krávě. Když už tedy v minulosti vyhrávala soutěže krásy, tak mohli vybrat hezkou amatérskou herečku a né takovou kobylu. A bohužel tuto sračku nezachránila ani hvězdná troska Shannen Doherty. Nejvíc mne pobavila scéna, kdy manžel třepe s Claire a ptá se ji, který je rok? A ona odpoví:"2016". Následně se dostaneme do nemocnice, kde jsou počítače a snad i software z roku 1995. Zřejmě byl malý rozpočet k natočení filmu a tak tam nastrkali vyřazené počítače.. Ve zkratce, kdyby Claire chodila do práce, jako každý normální člověk, tak by neměla na píčoviny čas! ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Při sledování filmu je velkou výhodou hlava sežehnutá červencovým Sluncem s otupělým mozkem vařeným natvrdo. Protože jinak hrozí lehká až středně těžká nuda. Unylé tempo filmu je unylé způsobem, který mě nebavil, i když pomalé filmy já rád. Navíc je unylá i hlavní herečka. Několik scén je sice nadprůměrně pěkných, třeba ta s povislou tváří před zrcadlem, nebo pár dalších roztomilých halucinací, ale bohužel film jako celek je celkem o ničem, slabá zápletka, televizně působící scény, roztříštěné tempo... A naprosto nepodobající se malá (ca 12let) a dospělá Claire. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Scénáristicky se pochopitelně o žádný zázrak nejedná.Vlastně jde jen o další z mnoha ženských, která po návratu do rodného domu začne chytat hysterák a zároveň musí svoje nedůvěřivé a tupé okolí přesvědčit, že se fakt něco děje.Nicméně sem tam se dá mluvit o atmosféře, ty halušky, která hlavní hrdinku provnásledovaly, také nebyly úplně zlé a ani Stefanie Estes nebyla úplně marná. Se strašidlem to bylo horší, protože se moc neobjevovalo a když konečně vykouklo, tak mi došlo proč. Suma sumárum nekonflktní průměrné strašení. 50% ()

Reklama

Reklama