Snowboardová akademie

Richard Comeau

Scénografie:

Patrice Vermette
  • klerik

Tak trochu nudná komédia, kde ani to snowboardovanie nemá tie grády. Zaujme snáď len základnou zápletkou lyže vs. doska, ale aj tak pôsobí už trochu zastarane. Taký ZJAZDÁR WILLI bol omnoho zábavnejší nárez...(7.1.2009)

• corpsy

Lacná a trápna komediálna blbovina, pri ktorej stúpa miera zábavy spolu s alkoholom v krvi.(21.3.2011)

• choze

Blbost, zajímavá pouze svou poplatností 80. letům. Mluvím jednak o názvu, odkazujícím k populární SKI ACADEMY, která patřila k vlně nenáročných lidových komediií 80. let se slůvkem ACADEMY v názvu. Tu odstartovala slavná POLICEJNÍ AKADEMIE (1984) následovaná VICE ACADEMY, MORTUARY ACADEMY, NINJA ACADEMY, WITCH ACADEMY a dalšími. Druhá věc je pak obsazení hvězd, jejichž sláva zašla na úbytě spolu s 80. lety jako Jim "Ernest" Varney, Brigitte "Rudá Sonja" Nielsen či Corey Haim.(10.1.2006)

• Nerd4Dreaming

Nebylo to zas TAK strašný.. možná to bylo těma práškama kterejma jsem byl na dopovanej, ale mě se to svým způsobem líbilo, má to hezkou zimní atmosféru, a ten přístup většiny ke snowboardistům mi připomíná průkopnický léta prken v našich končinách :)) Rozhodě to není odpad!! Kdo chce vidět odpad, ať si pustí Turkisch Star Wars :)(19.12.2013)

• Torision

Nuda k posrání.(10.9.2007)

• - Film se natáčel v Québecu V Kanadě. (rafix)