Lee Jeongchul je korejský policejní důstojník pracující pro Japonce, který dostal za úkol odhalit skupinu bojovníků za svobodu Koreje – ta je totiž již více jak 15 let pod nadvládou Japonců. V rámci plnění úkolu se začne scházet s Kimem Woo-jinem, který vlastní fotografické studio, což je ovšem jen zástěrka pro Kimovo ilegální aktivity. Ale jak se jednou Lee sblíží s odbojem, jehož součástí jsou i jeho bývalí přátelé, začíná pochybovat o japonské vládě a věrnosti k ní. Nyní Lee stojí před velkou otázkou: má se stát lovcem, nebo lovnou zvěří? (Filmasia)

Chuppa

Zdlouhavý začátek, ale pomalu to graduje, scéna ve vlaku super a konec je taky uspokojující. Kang-ho Song nezklamal. ()

Chema4

Pomaly plynúca, rozťahaná jazda ktorú veľmi zráža počiatočná neprehladnosť, obzvlážť v postavách ktorych je mnoho. Blizky mi nebol ani pribeh, predsa len film o Korejskom odboji ktory sa snazi dostať z pod nadvlády Japoncov neni pre každeho. Jee-Woon Kimovu filmografiu ale milujem, tu genialitu ktoru on v sebe ma ukazal v stiesnených priestoroch vlaku, kde sa hľadala krysa na jednej či druhej strane. Nedôvera medzi svojimi bola zobrazena epicky, zvladnuta na jednotku, škoda že sa cely film netočil v podobnom duchu, v tej podmanivej atmosfere. Inak len priemer, ktory ostane v tieni peciek ako A Bittersweet Life ci I Saw The Devil...68% ()

Morely

První co by vás mohlo odradit, je stopáž. Dvě a půl hodiny dramatu/thrilleru jsou někdy až únavné. Další věc co vás může odradit, je zdlouhavý začátek. Který je vážně zdlouhavý, připravte se. Proč jsem tedy dala ****? 1)Když vydržíte prvotní martirium a smíříte se s dlouhým, leckdy dost drsným příběhem, tak nebudete litovat. V určitém momentě (nechci spoilovat v kterém) se příběh najednou rozjel a držel mě tak, že mi nedal vydechnout. Přednost tohoto příběhu také byla, že až do konce jsem nevěděla jak skončí. A to, řekněme si upřímně, se dnes tak často nestává. 2) I když mi z toho nebylo moc dobře na duši (scény z mučírny a další naturalistické scény), tak to jen přispělo k celkovému vyznění filmu 3) Perfektní kostýmy a výprava 4) Velmi dobré herecké výkony 5) Korejský drasťák. Prostě mám ráda korejské drasťáky. 6) Jedno z mých nej témat v korejské historii. Suma sumarum 80%. Viděno na filmasia :) ()

coulismoulis

Vlaková scéna opravdu na úrovni. To okolo, vpředu i vzadu, bylo natahované jako kšandy. Takový odboj (tedy polidštěný) nemá šanci na žádný úspěch, to ale přece musí vědět i v historické Koreji. Je docela smutné na tohle Západem okrášlené 140 minutové packání koukat. ()

hujerita

Asi som už prejedený Kórey. Vlastne už si to ani poriadne nepamätám, takže za veľa to nestálo. Niežeby to bolo zlé, len takýchto filmov je habadej a nič extra pridanej hodnoty tam nebolo. Takže raz a dosť. ()