Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lee Jeongchul je korejský policejní důstojník pracující pro Japonce, který dostal za úkol odhalit skupinu bojovníků za svobodu Koreje – ta je totiž již více jak 15 let pod nadvládou Japonců. V rámci plnění úkolu se začne scházet s Kimem Woo-jinem, který vlastní fotografické studio, což je ovšem jen zástěrka pro Kimovo ilegální aktivity. Ale jak se jednou Lee sblíží s odbojem, jehož součástí jsou i jeho bývalí přátelé, začíná pochybovat o japonské vládě a věrnosti k ní. Nyní Lee stojí před velkou otázkou: má se stát lovcem, nebo lovnou zvěří? (Filmasia)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (25)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Hned na uvod napisem, ze ma moj oblubeny reziser Jee-woon Kim strasne skamal. Vrhol sa na ambicioznu temu kolaborantov behom nadvlady Japoncov v Korey. Nieco vzdialene podobne ako uchvatna Verhoevenova Cierna Kniha, ale s pozitivnym naivnym vyznenim. Vysledok postrada akekolvek emocie a napätie. Napriek tomu, ze stopaz je neskutocne stedra, tak postavy vôbec nejdu do hlbky a prilis sa o nich nedozvieme. Co ma strasne mrzi, lebo neustale vahanie hlavneho hrdinu (Kang-ho Song) na ktoru stranu sa ma pridat, skryvalo obrovsky potencial na poriadne dramaticke sceny. Nakoniec mi jeho konanie bolo nielen ukradnute, ale ani som prilis nechapal preco prave konal tak ako konal. Z ostatnych postav, ktorych tu je habadej, nema nikto najmensiu sancu vyniknut. Postavy sa objavia. Znudene si odrecituju svoje dialogy a potom sa stratia. Tempo filmu je vrazedne pomale a neskutocne nezazivne. Vdaka mdlym postavam postradali stavu aj akcne sceny. Aj ked su po technickej stranke spickovo natocene, tak nakoniec pôsobia rovnako nudne ako cely film, kedze mi bol osud postav ukradnuty. Mal som velky problem film dopozerat. Cely cas som cakal, kedy sa uz konecne rozbehne a az do konca sa to nestalo. 4/10. ()

LangiJ 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale mně se to prostě nelíbilo. I přes herecké hvězdy, které ve filmu hrají a jejich filmy u mě většinou bodují, mě tohle nudilo, příběh mi přišel nezajímavý a zbytečně natahovaný, že jsem měla co dělat, abych to vůbec dokoukala. Plus vidím v kostýmech a zobrazení doby, ve které se film odehrává, ale jako celek to u mě dost pohořelo. ()

Reklama

chelseaman22 

všechny recenze uživatele

Důstojný historický epos o tom, kterak to Jihokorejci před založeným Samsungu a Kii měli náročné. Výborný casting podtrhuje především inspektor, který svou hru rozehrál na obě strany a nepočítal, že může skončit s průstřelem břicha. Přestřelka v jídelním voze perfektní. Dle hodnocení uživateli nedoceněno. 80% ()

balone 

všechny recenze uživatele

Popravdě nevím, co si o tom má myslet, nedokážu říct, jestli se mi to líbilo nebo ne. Stopáž je moc dlouhá, kostými a výprava jsou na vysoké úrovni, herecké výkony bych řekl, že jsou špatné a nebo právě dobré. Příběh je taková česká haydrichiáda na korejský způsob, je to podle skutečné události (ještě tedy řed heydrichiádou). Hodnocení 55% ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Ukázka toho, jak vypadá korejský historický film, který se snaží vyrovnat se situací, která zde byla a která je pro nás podobná tomu, kdy jsme byli ovládáni Sovětský svazem. V případě Koreji to bylo Japonsko, ale situace je velmi podobná. Je to až nepříjemně děsivé, jak se historie opakuje na různých místech. ()

Galerie (36)

Reklama

Reklama