poster

Wildling

 • Velká Británie

  Wildling

Drama / Fantasy / Horor

USA, 2018, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Asia_Power
  **

  Seznamte se s Annou, hodná, poslušná, misku vylíže do sucha a její chlupatý záda jsou sexy skoro tolik jako moje chlupatý nohy. O světě má díky tatíkovi celkem zkreslený představy ale nakonec se šíleně zamiluje do šikanovanýho bráchy Liv Tajlerový kterej žere ostružiny, který fakt nejsou morčata, který byly na lepším místě a teď se ve formě bobulovitýho plodu vracej na zem. Jop až takhle zkreslený představy Anna má. Navíc používá špatnou pastu na zuby protože jí vcelku brzo postihne paradentóza a jako bonus bude brzo mít krom zad chlupatou i prdel. Ale kdo nešoustal vlkodlačici jako by nežil a tak se již zmíněnej hošan nenechá odradit a Annu láskyplně ošuká, vycáká jí hrobku a udělá jí buben. Krom výše zmíněnýho se Anna bude potýkat se svým "tatíkem" kterej si to na začátku filmu nechal sice projít hlavou, ale blbě a tak hezky zjizvenej hodlá dělat bububu a s partou kámošů vyrazí na lov naší Anny. Neni to úplná sračka, ale s hororem to má společnýho asi tolik jako já s prsatou blondýnou - Obě máme díru a tím podobnost končí.(27.6.2018)

 • kingik
  ***

  Největší záhadou tohoto psychoanálního patvaru, který jednu chvíli klepe na dveře Twilightu, aby pak o pár chvilek později aplikoval řídkou lesní anabázi z jedničky Ramba, přičemž do toho míchá asi desítku těch nejbéčkovějších hororů za uplynulou generaci, je produkční i herecká účast Liv Tyler. Ostatní záhady kolem původu náhle osiřelé zaostalé dívky, která od narození byla izolována od okolního světa v místních hvozdech agilním Bradem Dourifem a pod patronát si ji bere právě Liv coby ukrutně hodná a chápavá šerifka, jsou zcela jasné. A to nemusíte disponovat dedukcemi génia. Naprosto průzračný dějový ráz diváka ničím nezaskočí, ničím nevyvede z míry a i gore se smrskne jen na pár hůře identifikovatelných kousanců, neb většinou v lesích vládne tma. Ke všemu je představitelka hlavní role Bel Powley nevzhledná a nesympatická. Je ročník 1992, hraje šestnáctiletou. Nádherná Charlotte Ubben hraje party girl, jen pouhý štěk, ta měla jít do hlavní role. Strašný byl i nápad obsadit James Le Grose, jeho lesní píčus ve zvířecích kožešinách byl iritující. Hodnocení zvedá daný koncept, který dohromady prověřil v rámci možností nadlimitní režijní schopnosti Friedricha Bohma, který podnikl uspokojivou proměnu škaredé hlavní hrdinky ještě ve škaredější hlavní hrdinku. Chudák Liv, asi si myslela, že na film, který zaštítí svým jménem, budou proudit davy, které si vyžádají pokračování. Film je i tak koncipován, ale samozřejmě žádné pokračování nebude. Určitě lepší byla první (naivní) polovina filmu, hrdinka přicházející o chrup v nemotorném náručí sličného outsidera, bratra šerifky, ta druhá se prostě zvolna propadala do rádoby brutálně temných hvozdů, kde už se nevyskytlo nic nápaditého, strhujícího a zajímavého. Vizuál ok, tmy mohlo být méně, technická stránka byla proměnlivá, gore neoslnivé, maska "vlkodlačí" strašilky ucházející. Pocit průměrně odvedené práce prostě nevymizel. 5/10(11.5.2018)

 • Morholt
  **

  Tohle mělo potenciál být poměrně solidní řežbou na vlkodlačí způsob, ale Böhm to chtěl točit hloubavějším způsobem a zakomponoval do toho motiv dítěte odstřiženého od okolního světa. Nic proti tomu, ale muselo by se to udělat pořádně. To sžívání se hlavní hrdinky s každodenní realitou na mě působilo nedotaženě a podivná romantická linka mi přišla navíc. Natočený je film hezky, Bel Powley je také fajn a závěr potěšil, ale nebylo to ono. 40%(15.4.2018)

 • Cappuccino
  **

  Tínedžerský námet zabíja akúkoľvek snahu filmárov o natočenie čohosi seriózneho. Na Wildling sa nepozeralo zle, ale zápletka Twilightovského typu sa možno ani nedá natočiť nejak schopne. Žánrovo zbytočne prekombinované a vo výslednej hodnote chabé. Najprv dráma, následne fantasy i romantika, a záverom jemný thriller. Nič z toho však nebolo sto percentné. Po pravde ma viac-menej zaujala len úvodná (žánrovo dráma) časť z domu. Zvyšok, no.. na jedenkrát pozerateľný.(1.5.2018)

 • JASON_X
  ***

  "Chlupatý, chlupatý, chlupatý, vona má chlupatý záda..." zpívá možná v nějakém paralelním vesmíru tamní Jasná páka. A on se asi vlastně v paralelním vesmíru odehrává celý tenhle příběh. Ve vesmíru, ve kterém chlupy na dívčích zádech povzbuzují u mladých nadrženců libido a ne naopak. Nebo ve kterém si vlkodlak při otevření tlamy roztrhne tuto nelogicky od ucha k uchu. Nebo ve kterém se raněný vlkodlak nechá kuchat bovijákem, ačkoliv má sil na rozdávání, aby pak jen šťouchnul trýznitele pochodní než aby mu ji radši narval do oka, nebo mu ještě líp drápama vytrhnul ohryzek... Co začíná jako mysteriózní temná fantasy, přemění se bohužel postupně v týnejdžerský pseudotemný pseudoromanťák se zápletkou céčkového softhorrorového videofilmu. A navíc se vám možná ještě bude v poslední třetině zdát, že střihač při stříhání některé záběry omylem vyhodil. A hlavně - od mala já instinktivně radši upíry, než nějaká chlupatá smradlavá lykanská zvířata. Ale i tak mě to víc bavilo než nebavilo. A rád jsem viděl nezmalovanou Liv Tyler v policejní uniformě.(19.4.2018)

 • - Postava Anne (Bel Powley) má vo filme 16 rokov. Herečka však počas natáčania v skutočnosti mala 23 rokov. (Marceloo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace