Série(5) / Epizody(44)

Vypravte se s Murphyovými zpět do 70. let, kdy se děti toulali bez dozoru, pivo teklo proudem a chlapa od televize nikdo nedostal. (Netflix)

Recenze uživatele Jaro.Krafcik k tomuto seriálu (5)

R jako rodina (2015)

Obrovská škoda že posledné dve série dostali s odretymi ušami štyri hviezdy a najlepšiemu seriálu od netflixu strhli lepšie hodnotenie. V mojom top rebričku tento animovaný sitcom nadalej ostáva, ale silne pochybujem, že tam vydrží aj po roku 2022, ktory by mal byť čo sa týka filmov a seriálov, prelomový. 4* ()

Série 1 (2015) (S01)

Animované seriálové prekvapenie od netflixu. Frank a jeho rodina ma dostala. Najlepšie časti asi boli Halloweenska, Futbalová, Vianočná. Ale aj prvá s TV zdvihla ladku seriálu pomerne vysoko. Prvá séria to má za plný počet a osobne si myslím že ide o jeden z najlepších vytvorov od netflixu, ktorý predbehol seriály ako Griffinovci či Bricklebarry a podobné. Som zvedavý na dalšie 2 série. 5* ()

Série 2 (2017) (S02)

F is for family si aj v druhej serii drží kvalitu. Ale je o niečo slabšia ako tá prvá. Frank a jeho rodina tu riešia rôzne problémy. Najlepšie časti pre mna boli 6. a 4. Uvidíme čo nám prinesie posledná séria. Už sa teším. 4* ()

Série 3 (2018) (S03)

Nie je to síce lepšia séria ako tá prvá. Ale určite lepšia ako druhá. Frank Murphy a jeho žena Sue čakájú nový prírastok do rodiny. Prišlu aj nové postavy alo Chet a jeho vietnamská žena. Netuším ale čo čakať od 4.série ktorá príde až na rok. Ale fanúšikovia sa jednoducho majú na čo tešiť. Daddy is home. 5* ()

Série 4 (2020) (S04)

Dlho očakávaný seriál ma ďalšiu sériu , konečne. Ale nestala až tak za to. Nebola už tak dobrá ako predošlé ale dala sa pozrieť. Očakávanie boli väčšie ako kvalita 4tej serie, to jednoznačne. Snáď bude ďalšia lepšia, keď sa jej vôbec dočkáme.4* ()