Co kdybyste na změnu absolutně všeho měli jen jeden den? Samantha Kingston (Zoey Deutch) má vše, super kamarády, úžasného přítele a zdánlivě dokonalou budoucnost. Najednou se ale vše změní. V důsledku jedné osudové noci mizí  budoucnost Sam v nedohlednu. Odsouzena prožívat stále dokola jeden a ten samý den, začne si klást otázky, jak perfektní její život ve skutečnosti byl. Kromě odkrývání pozadí tajemně přetrženého života musí zároveň odkrýt tajemství, která ukrývají její nejbližší. Cílem Sam se tak stává odhalit, jak je možné během jednoho dne změnit zdánlivě pevně nastavenou budoucnost. A to nejen tu vlastní, nýbrž i svého okolí. Předtím, než její čas nadobro vyprší. (XXXXXXXX)

Adramelech

Jedna nanicovatá holka uvízla v jednom nanicovatém dni, který se jí pořád dokola vrací. Je to její smůla, ale je to i smůla diváka, protože tak nezáživný film na téma časové smyčky se hned tak nevidí. Děvče zkouší tu a tam udělat něco jinak, ale pořád prožívá tzv. den-blbec. Jenomže když má člověk k dispozici neomezené množství času, může se stát, že ho něco napadne. I Američance se to může stát! Tak se snaží o to, aby ten den aspoň prožila co nejpříjemněji a nejlépe. Konec příběhu se rozplývá v oparu sentimentality. Nějak nenacházím, co bych zde mohl pochválit, ale budiž, dávám jednu hvězdičku za to, jak se jedna z vedlejších ženských postav otírala prsama o okno auta. ()

Arsenal83

Dievčenská teenagerská melodráma, ktorá má priniesť isté posolstvo. Tématicky neprináša nič nové. Opakovanie časových slučiek sme tu už mali niekoľkokrát. Trochu plochý začiatok vyústi do inšpirujúceho finále v rámci hlavnej myšlienky týkajúcej sa šikany a sformovania postoja ako sa má správať človek k človeku. Škoda len, že ten koniec bol tak trochu predvídateľný. ()

Corpsegrinder odpad!

Hromnice ve verzi pro blbečky. To že hlavní parta holek jsou ukázkový případy moderních vylízanejch kraviček dělá z filmu naprostý utrpení, jako byste těch pitomců s iPhonem v ruce a vadou řeči neměli dost i v reálu. Časová smyčka se odehrává na pozadí klasický středoškolský hovadiny takže ty sračky kromě hrdinky musíte prožívat znovu i vy. Závěr s "obětováním se" a to jak se to nakonec vyřeší je trapnost. Nepřekvapilo mě že je to podle knížky, je to z toho cejtit od prvních minut. Nejhorší film roku 2017 zatim. ()

katasta

Tohle se vážně nepovedlo. Stejný námět má i Groundhog Day, který je mnohonásobně lépe zpracovaný a vymyšlený. Tohle postrádalo jakékoli herecké výkony, pořádnou zápletku a dokonce i hlavu a patu. Celé to bylo naprosto nesmyslné a bez záměru. Vlastně není moc co pochválit. Horší hodnocení nedávám jen kvůli tomu, že navzdory tomu, jak to bylo o ničem, jsem u toho neusla. ()

silentname

"Before I Fall" je podľa mňa nakoniec relatívne pozerateľným filmom. Nič originálne, nič vysoko kreatívne, no na druhú stranu v niektorých momentoch musím film oceniť. Ale nakoľko by som chcel film pochváliť až potom, tak najprv odbúram pár vážnych problémov. S výnimkou neoriginálneho príbehu. Postava Lindsay je podľa mňa absolútne hrozná. Dokonca neviem či sú pre mňa záverečné momenty medzi ňou a Sam opodstatnené, lebo v realite je to podľa mňa skutočné monstrum tohto filmu. Soundtrack filmu je skutočne otrasný. Kopec elektronických a "moderných" skladieb, ktoré absolútne rušia atmosféru a nepasujú do filmu. Priam ma iritujú. S výnimkou jednej skladby, ktorá je umiestnená asi 20 minút pred koncom. A najmä mám pocit, že film občas niečo naznačí, a potom sa k tomu absolútne nevráti. Ako napríklad v jednej momentke sa dozvieme, že baby urobili fór na Juliet s ružou. Aký? Čo sa tam udialo? Dozvieme sa o niekom, že boli v minulosti priatelia. Prečo nemohli mať spolu momentku, ktorá by niečo naznačila, alebo vysvetlila. Alebo vôbec zmenila tón filmu a dala konaniu postáv dôvod? Prvá epizóda filmu je skutočne nepríjemná. Sú to otravné baby na strednej škole a máme tu všetky klišé, čo poznáme a videli sme. A bude to až po prvom páde, kedy to začne trošku meniť veci. A najmä začneme sa aj viac dozvedať o postavách. A hoci som si zo začiatku k nim vôbec nevybudoval cestu, tak ku koncu boli Ally aj Elody celkom fajn. Kent je veľmi dobrou postavou, aj keď sa mu film mohol viac venovať, a potom je tu Juliet. Juliet je podľa mňa veľmi dobrou postavou a keď sa konečne o nej dozvieme viac, všetko to začne do seba zapadať. A vyzerá to, že stredná škola v Amerike je častokrát najväčšia svetová džungľa, ktorá dokáže človeka maximálne zničiť. A dnes, v dobe internetu, kde človek všetky hanby sveta môže vidieť naživo a neustále to bolí asi ešte viac. Takže keď si to zhrniem a dám dokopy, má to pár dobrých momentov, nemyslím si, že film je úplná strata času a celkovo som aj vlastne rád, že som ho videl raz. Každopádne takto to asi aj ostane. A radšej si pozriem iné filmy s touto tématikou, ktoré ich zvládli lepšie. Hodnotenie: C+ ()

• Celosvětová premiéra proběhla 21. ledna 2017 na filmovém festivalu Sundance v USA. (ČSFD)