Rozkaz zabíjet

• Česko Rozkaz zabít (více)

Akční sci-fi thriller se odehrává v blízké budoucnosti, kdy je společnost příliš závislá na technologiích a staví člověka proti vražedným strojům. Za těchto okolností je elitní vojenská jednotka vrtulníkem dopravena do vzdáleného výcvikového střediska mimo veškerou civilizaci. Zpočátku jednoduchý výcvik se však pro kapitána Bukese a jeho semknutou jednotku brzy promění v děsivý boj na život a na smrt. Mariňáci totiž zjistí, že je ostrov osídlen nepřítelem, který přesahuje lidské pojetí zla. (Cinemax)

elimS

20% - komentář 20ti slovy: 90 minut parta "vojáků" běhá po lese a střílejí po robotech, nic víc tam opravdu nebylo. Nadprůměrná kvalita efektů vytahovala film z hoven. ()

himor odpad!

No boha, toto mi pripadalo ako zvratok od Asylumu...skoro celý film som kukal do telky, či dobre vidím. Banda dementných idiotov sa preháňa po nejakom výrube uprostred lesa, strieľajú po čudesných robotoch. Je tam s nimi samozrejme akási divná ženská - robot, čo som naozaj nepochopil. Pozitívom je celkom pekná ženská a solídne spracovanie efektov. Ostatné stojí za hovno, strašne veľakrát som sa nasral nad totálnou nelogickosťou filmu, tiež konečná bitka bola fakt úchvatná. Proste dementný film, ktorý sa nemal natočiť a už vôbec nie pustiť do sveta. 0% ()

Olafsson

Docela napínavá sci-fi u které jsem se párkrát pěkně leknul a která mě udržovala v napětí a očekávání toho co přijde.. Stojí za podívání.. ()

regentor

Další z téměř nekonečné řady snímků techno-stupid aneb dávejte si pozor na stroje (lidi). Za několik málo doláčů natočený film pro cca 10 herců někde ve vybydleném sídlišti na pokraji lesíka.Captain jakési blíže neurčené US jednotky odletí kamsi do tramtárie..prý v čukotském moři.Uffff. Aby i z manšaftem potrénoval taktiku a střelbu na plechovky.Ty jsou však učenlivé a úder obrací v jiném gardu...Chceš přežít bojuj..novinka! Vykreslování charakteru jednotlivých mužů a žen ve zbrani je stejné zbytečné jako čekat na oběd bez příboru či lžíce.Signál není k mání ale baterky zřejmě i do robertka zatím fungují a tak se střílí a střílí a světe div se občas se i někdo trefí...kumpánie kapitána se ztenčí ale boj trvá! Jak jinak...U tohoto post-stupid-rádobyaction žánru se opravdu scénaristicky nedá čekat něco světoborného , ovšem jen plky mužů a žen ve zbrani či pobíhání v lese a nějaké vystřelené patrony jsou pod limitem možného. Nezajímavý , stereoptypní film kde i žak Zvláštní Školy záhy doplní jednoduchou rovnici kdo je nepřítel.Pro slaboduché příznivce stříleček vhodné, pro ostatní, ufffff utrpení.Jedna , nesmělá , hvězdička za jakési poselství o tom , že člověk by měl vážit nejen to kam jde ale i kdy. ()

HEED

Tři hvězdy dám, je to především z důvodu, že takových filmů je hrozně málo. Kam se poděli všichni ti Cyborgové a celá umělá inteligence co se snaží vyhladit lidskou rasu. Jinak na jedno podívání jistě dobré a místy i zajímavé. ()

Romeroo

Překvapivě dobrý mix béčkového sci-fi a akce. Podobný ( totožný ) náměť bych našel ve 20 filmech, který Kill Command hezky vycůcl, ale proč na konec ne? Nuda to nebyla, sem tam jsem si i pobavil....víc jsem nečekal. ()

Brano

Pri tomto filme som zaspal. Hrozné nezaujímavý a nudný film bez akéhokoľvek nápadu. Herecké výkony boli tiež otrasné. ()

Pitryx

Na mé kopii byl název „Identify“. Snímku jsem nevěřil od začátku. Hlavně mne pak pobavilo, že jsou vojáci na větvi z toho, že na ně roboti útočí. No, triky sice na jedno brdo, ale jinak byly slušné. Takže za ně dám dvacítku a za ten konec také. ()

jack_scott

Mám rád béčka, tím víc válečná sci-fi béčka. Tento kousek svým pojetím, a zpracováním, je příjemné high-tech křížené s retrem, a je to výborně fungující mix. Scénář, režie, a asi i dialogy občas celkem směšné....jasně. Filmové souboje, a některé scény jsou fakt přehnané. Lehce propagandisticky ukazuje "budoucí hrdiny USMC", občas parodicky. Ale proč ne. Přeci jen, o zábavu jde především. Film se snaží s pozoruhodnou snahou o detaily ukázat divákům představu, kam může směřovat při současných technologiích budoucí vývoj dnešní armády v blízké budoucnosti. Také až překvapivě přesně s důrazem na reálie současných vojenských jednotek se film snaží ukázat aktuální podobu pěchotního boje. To se nevidí ve filmech často. Zajímavé. Hvězdička nahoru. * . To jsem zvědavý na pokračování! 75% a ****. ()

Vojta-x

Těšil jsem se na dobré scifi a to nepřišlo. Jako akční B je to docela koukatelné. Děj je utahanej jak cesta z práce domů. Filmu by prospěla lepší hudba a komplikovanější děj. Dvě hvězdy jsou tak akorát. ()

Vajnlich odpad!

Skvělí příklad toho jak promrhat skvělí námět na akční sci-fi film, takže 1. pokud jste na výcvikové akci proti robotum znamená to, že kurva sestřelim vše co jen vzdáleně připomíná robota a hlavně létajíci zvědy 2. určitě my nepomůžou kouřové granáty, protože na 100 % používají infra a vlastně po 15 min. filmu by bylo po všem 3.nechápu proč měli pod zbraní granátomet který nikdo za celou dobu filmu nepoužil 4. proč ta píča je nedokáže vypnout, když je stvořila 5. proč už to dávno nevěděli, že je celá základna mrtvá (problém s operátorem, rušení signálu?) 6. je jasný, že cokoliv uděláte stroje se z toho poučí adaptují se 7. prostě sračka Opravdu promarněný čas ()

Ace.A.T.L.

Když jsem viděl hodnocení tady na ČSFD, tak jsem se toho bál, ikdyž se mi fotky z filmu líbily. Takže jsem k tomu přistupoval s jistou skepsí. Ale čéče, já jsem se bavil. Neni to žádnej oscarovej kousek, ale na takovejhle lehce nadprůměrnej film to má super efekty, super nápad, super hudbu a parádní rychlost akce. Že je to sem tam předvídatelný? No a? Tenhle film prostě neurazí. Za mě 65%, takže 3,5* a DOPORUČUJU ()

Ondrew

Povedane priamo a bez obalu: od tohto filmu som nic zazracne necakal a... napokon som sa ani nic zazracneho nedockal ;). Je to skratka uplne bezne becko, na ktore sa raz mrknete a na dalsi den si uz ani nebudete riadne pamatat o com vlastne bolo. Napr. mne doteraz uviazlo v pamati akurat to, ze tam pobehovali nejaki vojaci, okolo nich inteligentni roboti, cele sa to tradicne zvrtlo, nastala paseka a... tym to asi tak aj cele hasne. Pozerat sa na to urcite da, ale becko skratka ostane beckom. Za mna je to 45%. ()

froszt

Děj je béčkově jednoduchý, ale vizuální efekty zas na béčko překvapivě kvalitní. Kdo má rád SF, Terminátora a procházky lesem, nudit se tu hodinu a půl nebude. ()