Reklama

Reklama

Série(5) / Epizody(259)

Obsahy(1)

Čipmánci a Čiperky jsou stejné jako Vaše děti. Chodí do školy, dělají domácí práce a domácí úkoly, sourozenecky se perou a vyprodávají koncerty pro miliony fanoušků. Jo, zmínil/a/i jsme se o tom, že jsou to mezinárodní rockové hvězdy? (TV Nickelodeon)

Recenze (8)

JackBurda 

všechny recenze uživatele

V záplavě miliardy sitcomů na nicku je to skoro závan čerstvýho vzduchu. Ale furt je to jen milion a jedno klišé narvané v pár epizotkách. Navíc chipmunkové vůbec nevypadají jako chipmunkové, ale jako nějaká divná smíšenina všeho najednou. Ale radši v klídku zkouknu tohle, než protrpět Henry Danger. ()

DarkSikorski odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle je... no zjednodušeně zvrácené. U filmových Chipmanků je vidět, že se opravdu jedná o zvířata. Jasně mluvící a jo je to pohádka fajn. Ale problém je v tom, aspoň z mého pohledu, že tady to spíše vypadá, že někdo strávil noc s chipmankem v posteli a vzniklo... tohle. Jakýsi podivný mutant mezi člověkem a veverkou. Ne... tohle je prostě... zvrácené. ()

AnniqueCh 

všechny recenze uživatele

Je mi líto ale tenhle nový animovaný seriál Alvin a Chipmunkové se mi nelíbí a myslím že by se nelíbil ani dětem, jedna z nejhorších současných animací. Vzhledem k tomu že nerada dávám odpad protože i když to tak třeba vidím je v tom pokus a ten se cení vždy  a ani tu jednu hvězdičku nemůžu dětské tvorbě dát, musím hodnotit alespoň dvěmi. ()

OneFreeMan odpad!

všechny recenze uživatele

Na poprvé vám to připadá v pohodě, napodruhé už si začínáte všímat takových "detailů" které vám nemohou uniknout (s tím jak je to stupidní, ale zatim dobrý), na potřetí vás začne enervovat ten čipmánčí voice-edit, no a dále když už slyšíte "Alvin a Shitmunkové" začnete si přát jedno. REKLAMY!!!! Tak špatné to je!!! Pamatuje si někdo ještě Alvina a Chipmunky?? Pochybuju že někdo zná ten seriál z osmdesátých let, ale ten hranej film z roku 2007?? Ten nebyl špatnej... Janice, prosímtě Janice! Ve zdraví užívej důchodu, a už se do ničeho nepouštěj! Prosíííím! Ocení děti, ale hlavně jejich rodiče! Hodnocení: Sračka. Přístupnost: Dětem a dospělým nepřístupno! Janice Karmanovou zbavit "rezižérského" křesla!!!! (takovýto když si uvědomíš, že je naplánovaná šestá série na rok 2023...) ()

Galerie (331)

Reklama

Reklama