Alvin a Chipmunkové (TV seriál)

Alvinnn!!! And the Chipmunks

Animovaný

USA, 2015, 11 min

Janice Karman
  • DarkSikorski

Tohle je... no zjednodušeně zvrácené. U filmových Chipmanků je vidět, že se opravdu jedná o zvířata. Jasně mluvící a jo je to pohádka fajn. Ale problém je v tom, aspoň z mého pohledu, že tady to spíše vypadá, že někdo strávil noc s chipmankem v posteli a vzniklo... tohle. Jakýsi podivný mutant mezi člověkem a veverkou. Ne... tohle je prostě... zvrácené.(30.12.2016)

• JackBurda

V záplavě miliardy sitcomů na nicku je to skoro závan čerstvýho vzduchu. Ale furt je to jen milion a jedno klišé narvané v pár epizotkách. Navíc chipmunkové vůbec nevypadají jako chipmunkové, ale jako nějaká divná smíšenina všeho najednou. Ale radši v klídku zkouknu tohle, než protrpět Henry Danger.(7.8.2016)

• Ouwen

Tupá sračka, vymejvárna. Otřesné dialogy a dokonalá ukázka toho, jak z jednoho dospělého udělat dětinského hlupáka. Radši si pustím ty dvě modelíny, co se furt řechtaj.(1.9.2016)

• ARI50

Fakt skoro jsem dal odpad! Tohle fakt posraly.(6.9.2018)

• Frantisek.Fu

15%(21.4.2018)