Michael Burnhamová se dostává jako nový vězeň na USS Discovery. Kapitán Lorca chce, aby pro něj pracovala, ona v tom však cítí nějakou levárnu. Na spřátelené lodi mezitím dojde k nehodě a posádka zahyne. Všechny podle všeho zabil podivný tvor... (TV Prima)

brasek

Absolútne o ničom príbeh, tridsať minút nudy a potom všežravá beštia na druhej lodi. Mrs. Martin-Green chodí ako keby mala kolík v zadku, jej postava je už doslova odporná a to je hlavná postava, to naozaj nebolo nič lepšie? Vydržím ešte dve časti, ale obávam sa že to nebude o nič lepšie. ()

Ronkar

Nevím, vůbec mě to neba. Postavy jsou nesympatické, nepůsobí lidsky, jen odříkávají nějaké repliky. Hvězda za trikovou složku, ale výprava, ač docela působivá, na mě působí díky tomu kontrastu tmy a světel fakt blbě. Seriál dál sledovat nebudu. Zklamání :( ()

RoyBatty444

Stále nie som presvedčený o tom či sa pozerám na Star Trek seriál lebo to má spracovaním bližšie k filmom. V tejto epizóde som ale už mal trochu pocit, že sa predsa len zostrártrekovatevia aj keď vizuál tomu stále neodpovedá. Mal som ale taký pocit ako by sa mi páčilo kam sa v novom šate a skladbou dialógov uberá, a to vpred. Kam to ešte nevedno. ()

gonzo

Jsem rád, že jsem dal po mizerné prologu (ep 1 a 2) Discovery ještě šanci. Třetí epizoda je skvělá. Tajemná, s dobrými postavami, se zajímavou zápletku. Jsem vtažen a těším se na další díl. ()

KeittoRoche odpad!

Ty nejdebilnější díly starších Star treků jsou proti tomuhle mistrovským dílem a dokonce i neoblíbená dětinská postava Wesley Crusher (ST TNG) působí proti dementům z tohodle seriálu jako silně vyzrálá postava s hlubokým filozofickým přesahem. ()

eMejla

Tu jednu hvězdu dávám za vždy skvělého Jasona Isaacse. Pokud museli z politicky korektních důvodů do hlavní role obsadit negrošku s jakýmsi hovnem na hlavě, určitě mohli vybrat líp. První půlhodina se táhne jak sopel a Majklův herecký projev je mi krajně nesympatický, kromě jiného. Pak se z toho stane jakási parodie na Vetřelce a na konci je nastíněno zásadní tajemství kapitána Malfoye, které určitě bude rozvedeno v dalších dílech. Po trapných prvních dvou dílech jsem čekal konečně nějakej nářez a jsem nadmíru zklamán. ()

SimcaJB

Třetí díl z celkových 15 je velkým překvapením. Jde o život, jde o vesmír a tajemná překvapení na nás budou čekat na každém rohu.Určitě budou i lepší epizody, ale prvotní seznámení s posádkou je tím, co jsme očekávali. Budu s napětím sledovat, jak se to vyvine a jaké zajíce v pytli na nás tvůrci vymyslí. - 90 % ()