Posádka se snaží zabránit Bookovi a Ruonu Tarkovi v uskutečnění riskantního plánu. (SkyShowtime)

kubas369

6/10. Zajímavá hra na kočku a myš, ikdyž naprosto zbytečná. Cokoliv se v téhle sérii stane je naprosto zbytečné. Ať se naše posádka snaží jak chce, všechno je tak jako kdyby tam ani nebyli. A to, že to zařízení je napájený z druhé strany napadlo i mne. ()

tomik99

Hra mezi Michael a Bookerem se mi líbila, ale naprosto rozumím, že to někomu může vadit. Nechápu ale, proč Federace na misi posílá zainteresovaného člověka, který je do operace citově založen. Nhan byla skvělá, ale měla více tlačit na pilu, její přítomnost byla takřka zbytečná. Uvidíme, co teď Anomálie předvede. ()

Martinius

ozaj to cele nedava zmysel. riesenia vznikaju ad hoc, pricom sa zakazdym oportunisticky nacrie do akejsi narychlo vytvorenej skusenosti z minulosti, ktora ma riesenie legitimovat. je to cosi na sposob deus ex machina, len to vyvolava dojem chytrosti. nazov dielu je mierne anachronicky. discovery svoj rubicon prekrocila uz davno - kdesi v uvode tretej serie. od volneho padu k totalnemu braku uz ozaj niet navratu. teraz rozsvietim moju vestecku gulu uvidim v nej, ze skutocnym zloduchom a zaporakom je (vlastne je to jasne uz niekolko dielov...) tarka - heterosexualny beloch, lebo vo vesmire postavenom na oslave premrstenej inkluzie, kvot a pozitivnej diskriminacie je to jedine scenaristicke vychodisko. avsak hlavu hore, v tomto diele dr. culbert prezradil verejne tajomstvo, ze mr. saru je idiot. roztomile freudovske prerieknutie lubovolne aplikovatelne na ktorehokolvek clena sucasnej posadky (ci serialu...). ()