Reklama

Reklama

Videa (1)

Recenze (3)

LuiCJ 

všechny recenze uživatele

Začiatok filmu ma celkom zaujal. Scény s levmi boli výborne urobené (Schnarzan, záverečný duel medzi Jimmym Durantem a levmi). No po tomto úvode akosi začal film "klesať". Začal na mňa pôsobiť tak, akoby chceli tvorcovia urobiť na divákov pocit veľkolepého filmu. Až tak veľmi sa im to nepodarilo. Film ma začal hlavne baviť po príchode Myšiaka Mickeyho. Taktiež aj krátky farebný animovaný film od Walta Disneyho, Hot Choc-Late Soldiers bol dobrý. Na koláčikových vojačikov som hneď dostal chuť. Okrem Mickeyho to tam trocha spestrili Oliver Hardy a Stan Laurel s ich veselými vtipmi. Ostatné bola iba opäť, "Hollywoodska hudobná klasika 30. rokov" - a tú veľmi nemusím. ()

Iggy 

všechny recenze uživatele

Jimmy Durante, hollywoodská hvězda filmu Schnarzan, král džungle (hned na začátku uvidíte neodolatelný fiktivní trailer), pořádá velkolepou party, aby snáze získal pravé lvy od barona Prášila, protože ti umělí už publikum nebaví. Na oslavu se ovšem vetře i konkurent z filmu Liondora (Schnarzan v bleděmodrém) a sváděním manželky trochu výstředního multimilionáře se snaží získat lvy pro sebe. Dočkáte se i barevné animované sekvence války mezi čokoládovými a perníkovými vojáčky, kterou uvede sám Mickey Mouse. V závěru filmu se neobjeví nikdo jiný, než Laurel a Hardy. Ti si přišli stěžovat na neproplatitelný šek na 50 tisíc tiddlywinků, kterým jim zaplatil baron Prášil za lvy. Později si neodpustí svůj klasický souboj, tentokrát s temperamentní Duranteho milenkou (téměř totožný souboj svedou později ve filmu Bullfighters). Poslední slovo pak mají celou dobu zmiňovaní lvi... Film je honosnou ukázkou všeho, co Hollywood uměl v roce 1934. Obsahuje velkolepá taneční čísla, muzikálové písničky, konverzační i vizuální humor. Film je samozřejmě i krásnou ukázkou tehdejších klišé a stereotypů, ale to dnes přispívá jen k ještě větší legraci. ()

Reklama

Martin741 

všechny recenze uživatele

Kvalitka so Stanol Laurelom a Oliverom Hardym, komedia tu trochu suvisi s muzikalom. Jimmy Durante na urovni, zahral to dobre : 70 % ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama