Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Doron se pokouší domluvit s Walídem výměnu zajatců. Uchýlí se k zoufalému kroku – aby přitlačil Abu Ahmada ke zdi, rozhodne se unést jeho malou dcerku. Věří, že mu to přinese silnější pozici ve vyjednávání, ale Boazův zdravotní stav se rychle zhoršuje a k výměně musí dojít co nejdříve. Psychicky i fyzicky vyčerpaná jednotka je ale náchylná k chybám a Walíd je nevyzpytatelný protivník. (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Už jsi viděla bojového psa, jak dostane povel? O nic se nestará. O ničem nepřemýšlí. Vrhá se a zabíjí. A je mu jedno, jestli si při tom rozbije hlavu. Jsme jako ti psi. Stejně tak jsme byli vycvičeni,“ reaguje člen týmu na dotaz kolegyně po únosu a vyslýchání šejka. Právě i mučení šejka (se stejnou brutalitou jako u teroristů) vyvolalo protestné hlasy. Abu Ahmad začíná mít problémy mezi svými. Já mezitím přemýšlím, jestli je větší kočka doktorka Shirin nebo členka týmu Nurit. Začíná vyjednávání mezi dvěma skupinami („Pryč jsou dny, kdy Židé vrátili tisíc vězňů za jednoho!“), ovšem emoce stále příliš nefungují. Stejně jako (dosti amatérské) speciální efekty. Na řadu přichází záložní plán. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvůrci našlapali sedmou epizodu strhujícím dějem, kvalitní akcí i slušným napětím a moc hezky jim to fungovalo. Ve střetu Izraele s arabským světem zastávám důsledně pozici Švýcarska, takže nemusím nikomu fandit a jen s objektivním zájmem pozoruji, k jakým špinavostem se ještě ta která strana sníží. Zatím, přesně podle mého očekávání, nenašli hranici. ()

Reklama

Jozka7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Palestinci kolem Pantera i Izraelci kolem Dorona stupňují vzájemný teror až do zatím nepoznaných hlubin. Obě strany hrají vabank a jsou už přitom tak radikální, že se vymykají běžným strukturám jak Hamásu, tak IDF. Brutální, bezohledné a černě beznadějné. Mimořádný kousek, přesvědčivě ztvárňující to nejhorší, co si o konfliktu ve Svaté zemi umíte představit.:A upřímně se obávám, co uvidím v následujícím dílu. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Další dávka seriálového orgasmu, kde spolu válčí dvě strany, které bytostně nenávidím, tudíž si velmi užívám každou mrtvolu a je úplně jedno, na které straně je. Moc mě zejména potěšilo to, že jsme nebyli svědky nějakého debilního sladkého vyústění, ale seriál si prozatím skvěle zachovává svoji syrovou tvář a to je moc dobře. 40 minut naládovaných napětím a výbušninami. Jen tak dál. [85 %] ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama