Kanada / Francie,
2011, 9 h 32 min
(Minutáž: 22 min)
Epizody(26)
-
Le Poing du colosse (S01E01)
-
Maya maléfique (S01E02)
-
Le Journal de Connor Stax (S01E03)
-
La Pierre cataclysmique (S01E04)
-
La Vallée du Banyan (S01E05)
-
Le Gardien des Âmes (S01E06)
-
Le Kairu que le temps a oublié (S01E07)
-
Le Masque coupe-feu (S01E08)
-
Récif de Neptune (S01E09)
-
Kairu sombre, méthanoïde doré (S01E10)
-
Le Stockage Kairu (S01E11)
-
Tournoi des Champions (S01E12)
-
Les Duels de Kairu Showdown (S01E13)
-
Le Sang Battacor (S01E14)
-
Garçon de ferme Boomer (S01E15)
-
Le Navire Kairu (S01E16)
-
Le Retour de Connor Stax (S01E17)
-
L’Île (S01E18)
-
Kairu Seaslers (S01E19)
-
Conseil de le Redakai (S01E20)
-
Le Gant de Lokar (S01E21)
-
Vert avec Infinita Envy (S01E22)
-
Le Nouveau Guerrier (S01E23)
-
Équipe de rêve E-Teens (S01E24)
-
L’Affrontement cauldware - 1re partie (S01E25)
-
L’Affrontement cauldware - 2e partie (S01E26)
Hrají
Dan Petronijevic
Kanada
Nejlepší seriály:
Hvězdy týmu (2003) (seriál) - herec, a.z.
V síti CIA (2007) (seriál)
Letterkenny (2016) (seriál)
Cory Doran
Kanada
Nejlepší seriály:
Myšák Geronimo Stilton (2009) (seriál)
Poznáváme přírodu (2011) (seriál)
Hurá za hádankou (2007) (seriál)
Jamie Watson
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Bakugan: Battle Planet (2018) (seriál)
Lyon Smith
Nejlepší seriály:
Rovnátka (2001) (seriál)
Tlapková patrola (2013) (seriál)
Brutální Nikita (1997) (seriál)
Katie Griffin
Kanada
Nejlepší seriály:
Courage the Cowardly Dog (1999) (seriál)
Traders (1996) (seriál)
Adresa: L.A. (2012) (seriál)
Athena Karkanis
Kanada
Nejlepší seriály:
Domek z karet (2013) (seriál)
Chappelle's Show (2003) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Wil Wheaton
USA
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Donald Reignoux
Francie
Nejlepší seriály:
Úsměvná galerie (2018) (seriál)
Lucky Luke (1984) (seriál)
Titeuf (2001) (seriál)
Marie Nonnenmacher
Nejlepší seriály:
Kouzelná Beruška a Černý kocour (2015) (seriál)
LoliRock (2014) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Martin Hylander Brücker
Dánsko
Nejlepší seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Tváří v tvář (2019) (seriál)
Dicte (2013) (seriál)
Frederic Souterelle
Nejlepší seriály:
Robotboy (2005) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Marc Bretonnière
Nejlepší seriály:
Carův kurýr (1998) (seriál)
Série noire (1984) (seriál)
Kouzelná Beruška a Černý kocour (2015) (seriál)
Jessie Lambotte
Nejlepší seriály:
Kouzelná Beruška a Černý kocour (2015) (seriál)
Caroline Mozzone
Nejlepší seriály:
Špionky (2001) (seriál)
Škeblík (2014) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Tony Marot
Nejlepší seriály:
Byla jednou jedna planeta (2008) (seriál)
Gormiti (2008) (seriál)
Malý princ (2010) (seriál)
Eden Gamliel
Izrael
Nejlepší seriály:
Huntik (2009) (seriál)
Myšák Geronimo Stilton (2009) (seriál)
Yakari (2005) (seriál)