Nejlepší zabiják

• Česko Smlouva na zabití (více)

Mexický drogový mafián Rivera začne likvidovat svou konkurenci a má v plánu expandovat s prodejem drog. Snaží se obchod řídit jinak, než byly doposud drogové kartely zvyklé. Využívá sil extremistů z řad islámských ozbrojených skupin. Ty chtějí využít drogové cesty k propašování teroristů a zbraní do států.Proti němu je postaven agent CIA/DEA Harmon, který je kvůli tomu znovu povolán do služby. Chystá se setkání drogových bossů, Harmon tomu setkání chce zabránit. Dojde totiž k uzavření obchodu bez jakýchkoliv prostředníků mezi západním a východním prostorem. Aby se Harmon dozvěděl, kdy se má velké setkání konat, odposlouchává tajné setkání dvou bosů v hotelu. Pak se snaží oba bosse rozeštvat. Jakmile získá dostatek potřebných informací, Harmonův tým je nadřízenými nemilosrdně rozpuštěn. Harmon ale jede dál na vlastní pěst, i když má za úkol likvidaci další osoby. Teroristu, kterého chtějí bossové dostat do států, aby tam aktivoval teroristické buňky. Harmon pokračuje v nabourávání důvěry mezi oběma bossy. Rivera ale vypátrá, kdo po něm jde a přijde si pro Zaru, členku týmu a zároveň Harmonovu milenku. I když je Harmon velký bojovník, nedokáže svou přítelkyni ochránit. Musí se tedy vydat ji zachránit... (TV Prima)

MickeyStuma

Nic než další prachobyčejný snímek bez sebemenší ambice alespoň něčím zaujmout. Ale jo, Steven Seagal tu očekávaně zase občas dá někomu přes papulu, ale zrovna u něj to už snad nikdo nebere vážně. A když nebojuje, tak pořád někde sedí. Kdekoliv u stolu nebo v autě a když zrovna nesedí, tak jen postává a aby se neřeklo, tu a tam udělá alespoň jeden krok. Takové jsou povětšinou současné seagalovky všechny. Asi nejtrapnější scéna je ta postelová. Nahá žena a Steven… No nic. Podivný scénář bez napětí a dramatizace. Akční film? I thrillerům to dělá ostudu. Akční scény jsou opět nasnímané v takových detailech, že není takřka nic vidět. Vývoj postav žádný a nastavené tempo skutečně nudící. Tohle se vážně v Americe promítalo v kinech? Snímek se s takovým vyzněním hodí akorát tak pro televizi jako náhrada za nějaký nedosažitelný biják. Po shlédnutí snímek okamžitě upadne v zapomnění, na který bude zoufale padat jen prach. ()

Ham.and.eggs odpad!

Steven ušel za těch 90 minut tak 16 metrů. Jinak to celý bylo tak retardovaný, že by to mohlo vyhrát nějakou anketu popularity... ()

Acrobat odpad!

Je opat zakonite opovrhnutia hodne, ak Stevo povie ze on a jeho tim to robia preto aby amici mohli pekne spinkat. Lenze ta akcia od Keoniho tomu odporuje. Je priam zbytocnr vraviet o extremne zlej vyprave, strihu, hercoch. To iste ako na pase, v tych istych vodach amaterizmu a nadpozemskej hluposti. Nic tu nefunguje sta vyvrcholenie, plno prazdnych reci. Ten film zabudate hned po dalsej scenke. Ako vravi Stevo. Cely cas ma to mal pred nosom ako ho oklamali. Ano, ze hra v dobrom filme. A divaka tiez. Ze ho pozera. (Videne 13.1.2020, dajto archiv) ()

rublik05 odpad!

Naprosto nudný a nezáživný snímek. Herci taktéž za moc nestáli, záporáci nevýrazní. Děj nudný, místy působí dost neuceleným dojmem. Seagal si zde opět potřeboval pohonit své úchylné ego a nutně musí ošahávat mladé holky. Jinak se zde zmůže na tu a tam zajímavý souboj, ve kterých je mu dokonce chvílemi vidět i obličej. Jinak zde nepředvede nic extra zajímavého, spíš po celou dobu jen blbě čumí, drsně kecá a neohrabaně chodí. Špionážní námět filmu vůbec není špatný, je však díky mizerné režii a scénáři totálně ubitý. Kamera opět roztřesená, takže i ty "nejlepší" akční scény ve filmu vyjdou jako totální průser. Jisté je jen jedno, divák nemá absolutně žádný důvod se na tento zázrak podívat znovu a je ve finále rád, že se na něj vůbec dodívá do konce. A v neposlední řadě musím zmínit naprosto tragický český dabing. 0/10. ()

Likan7 odpad!

36! Pokud se nepletu, tak je to zatím Seagalův rekord, co jsem zatím viděl. Bohužel to není souhrn jeho headshotů, nýbrž věkový rozdíl Stevieho a Jemmy Dallender. A ano, zřejmě už víte, kam tím mířím. A ano, ta scéna zase obsahovala Seagala v brýlích a jeho koženém kabátu, který nesundal snad od roku 2005 a další z nepřeberné plejád no name hereček, které jsou ochotny se jím ošahávat. Nějakou delší erotickou scénu samozřejmě nečekejte, protože ještě než si John Harmon ten kabát sundá, je zatmívačka. Každý herec má něco, co se dá považovat za jeho trademark. Seagal má tohle...o filmu není ani potřeba mluvit. Nejzajímavější na tom je dabing, který je sice cool, ale na Stevieho nesedí... Předvede tu pár svých hmatů, střihač z toho udělá těžce ucházející koláž a je konec. Ty odpady fakt nedávám automaticky, ale ty filmy jsou opravdu strašné. ()

johnsnow

Ale Waxman doprdele čo robíš. Tak najprv si dokázal Seagala vrátiť relatívne do formy a teraz ho zase dojebáva. Nepoviem, že to bolo zlé, ale veľakrát bolo jasne vidieť dubléra a to v scénach kde absolútne nechápem jeho zmysel()to akože Seagal nedokáže vytiahnuť žalúzie?) Ale tá slečinka bola kus aj ten kolega s dronom bol dobrý, záporáci slabota ale fajn. Za tri * to stále je. ()

ostravak30

Jedno se Stevenu Seagalovi musí nechat. Na prahu sedmdesátky si hrát na akčního hrdinu chce odvahu. Film je ve své první půlce především ukecaný. Tým plánuje a plánuje a vysvětluje a vysvětluje, takže se to v něm moc neděje. Pravda je, že následné provedení je hodně naivní, když už ne vyloženě postavené na štěstí a především hlouposti obou typů gangsterů. Jakmile konečně dojde na nějakou akční scénu, S. S. už opravdu neprovádí své nejlepší kousky a jen máchá pěstmi. A střílí samozřejmě. Herecké výkony jsou strašně podprůměrné, ale hercům bych to nevyčítal. Pořádně nemají co hrát a scénář je úděsný. Keoni Waxman si film asi produkoval hlavně proto, že by zřejmě nenašel nikoho, kdo by se takového filmu ujal. Z celého veledíla tak potěší jen ty nepovedené záběry na konci. ()

mnx odpad!

Fuj, že jsem si to vůbec pouštěl. Prý v tom měl hrát Seagal, ale v hlavní roli téhle nepovedené komedie hrálo nějaké napuchlé prase zralé na porážku, kolem kterého se pořád motala mladá holka, chudák nejspíš s neléčenou úchylkou. Ta postava používá pořád 2 ty samé chvaty, co už byly viděny v Muži s cejchem smrti, jen s tím rozdílem, že zde je vždy vidět jen náznak chvatu a poté kamera pokaždé uhne, asi aby nebyl vidět fatální dopad na oběť (nebo spíš aby diváci nevyprskli smíchy). Tak jsem jen doufal, že to třeba nabere nějaký spád, že mu někdo konečně pořádně jednu napálí, až mu z gezichtu všechen botox vystříkne. A ne, nic. Bylo to bez šťávy, trapné, nudné a ubohé od samého začátku až do úplného konce. Už nikdy víc Seagal. ()

Kushina

Opět docela špatně narežírovaná Seagalovina, na kterou se ale dalo koukat. Přijde mi, že Seagal si už jen vybírá role, kde si může osahat pár koziček a zastřílet ze zbraní, dále předvést nějaké minimum z aikida a olalá role je na světě. Samotný film byl chvílemi dost neucelený a zmatečný, že jsem nevěděl kdo je kdo a o co se kdo právě snaží, ale je to pořád Seagal, jinak by to byl odpad. Aneb když herec dělá ve filmu hodně. 35% ()

soukyd33

Největší blbost. Tak by se to mělo jmenovat. Scény jsou sestříhané tak, že je to hrůza. Akce žádná, hudba to nevylepšila. Poznámka: Český dabing DVD je hrůza. Nedoporučuji. Hvězdiček 1 ()

wollfy odpad!

Tlustej zpomalenej Seagal tu káže nesmysle od začátku do konce. Děj je úplně pošahanej. Logika totálně chybí. Padouši jsou tupý a nešikovný. Prostě všecko špatně. Seagal nikdy netočil oskarový pecky ale aspon uměl aikido a házel hlášky. Ted se sotva hejbe a pořád káže moudra jak vožralej farář. Ale neodpustí si tam jebačku s holkou věku jeho vnučky. ()