Bývalý ochránce zákona musí začít vyšetřovat na vlastní pěst, aby potrestal vraha svého bratra! Murry Wilson je bývalý boxer a policista, který se teď živí vymáháním dluhů pro menší firmy. Jeho rutinu však naruší brutální smrt jeho bratra Malcolma. Vražda má podivné okolnosti. Policie však začne sledovat falešnou stopu. Murry se tedy rozhodne vyšetřovat bratrovu smrt na vlastní pěst. Vyšetřování jej zavede do světa pochybné politiky, obchodních machinací a prodejného sexu posedlost odhalit vraha ještě vzroste, když se začnou objevovat další mužské oběti, zavražděné stejným způsobem (oficiální text distributora)

Toshiro30 odpad!

Nesmyslná šaškárna a nechtěná parodie na mnohem lepší film 8 MM. Dolph Lundgren se snaží hrát detektiva, ale připomíná spíš ubohou loutku, kterou někdo vede na provázku. Čeká vás hodně násilí, sexu, sado-maso scén a nelogických věcí. Na druhou stranu je to všechno natočené tak špatným způsobem, že se spíš budete smíchy za břicho popadat :) Scéna Dominatrix vs Lundgren je třešnička na už dost zatuchlém dortu. ()

MickeyStuma

Samotný začátek tohoto snímku dává jasně najevo, že se jedná o stejný námět a vyznění, jako remake 'Get Carter' (2000), který vstoupil do kin téhož roku, jako tento videofilm do videodistribuce. Příběhem je svým zaměřením pozměněn, jinak šablona je naprosto totožná. A tak by se dalo toto filmové dílo, známého režiséra nízkorozpočtových, převážně akčních snímků, Antonyho Hickoxe, považovat i za mockbaster. Ne, o žádný akční film se tentokrát nejedná. Atmosférou a dramatičností se celý koncept přibližuje spíše k původnímu snímku 'Get Carter' (1971). Takže ryze dramatický thriller, kde dostal šanci předvést herectví v dramatické roli Dolph Lundgren. Škoda že jen v takovémto snímku, neb se nedá tvrdit, že by to nezvládl. I když je fakt, že spíše podprůměrný scénář mu moc šancí nedal. Ale to se dá obzvlášť u Hickoxe očekávat. Pro televizní vysílání však snímek bohatě postačí. Děj svým způsobem tak nějak plyne a nemusí se u toho přemýšlet. Ono vlastně ani není nad čím. ()

johnsnow odpad!

Bléé tak to čo akože bolo. Námet aj relatívne fajn ale komplet celé prevedenie stálo za deravý groš. Nuda, nelogické, slabé, a zasadenie do minulosti vôbec nevyužité. Zlý Dolph, extrémne zlý. ()

moviefan4

Slabé vo všetkych ohladoch. Atmosfera tu bola možno 15 minút na začiatku filmu. Heeci až na Dolpha nič nehrali a boli mi nesympaticky. Raz stačilo uz nikdy viacej nemusim videt tento film. ()

glum88

první komentář říká že je to odpad , tak to tak prostě musí být :DD není to bůhvíco ale taková tragédie jakou tady z toho děláte určitě taky ne . Žádný kopírování ,,Sedm,, jsem si nevšiml . Lundgren jako bývalý policajt co propadl chlastu to zabíjí , to nemluvím o scéně kdy visí svázanej hlavou dolů a líže boty domině v latexu :DD....,, Zaplatil jsem si abych viděl tu nejkrásnější ženskou na světě , to sem si mohl rovnou najmout nějakou tlustou kurvu aby do mě kopala,,... Zajímavé komentáře - Gimli , Superpero , Wacoslav1 , SeanLSD ()