Jill the Ripper

David Pelletier

Jim Wynorski

Brett Hedlund
  • SeBig

Pozor Dolph pátračem po vrahovi svého bratra. Ano, trochu to připomína Osm milimetrů, ale co dneska nepřipomíná něco? Všechno už je skoro stejny tak proč ne? Líbilo se mi jak Dolph měl skoro v každým záběru při ruce flašku.. asi ho to natáčení nebavilo tak se chtěl aspon ožrat. Znám i lepší sadomaso, tohle bylo na nic. Konec jsem tak trochu čekal a ta hláška s lopatou neměla chybu.(1.4.2016)

• Lacike

Nudny eroticky thriller na ktory by som nenarazil, keby tam nehral Lundgren. Taky mix miliona lepsich filmov. V tomto pripade hlavne 8mm a Basic Instinct. Film sam o sebe je proste jedna velka nuda so sokujucou pointou, ktoru odhali po chvilke aj mentalne retardovany divak. Fanusikov Lundgrena naviac naserie jeho ucast v zanri pre ktory je uplne zbytocny. Lundgren sice rad pocas svojej kariery skusal aj neakcne zanre, ale vzhladom na jeho dost obmedzeny herecky prejav (to som ale pekne napisal, ze je na hovno herec :) ) to nepovazujem za stastne. Tentoraz je polovicu filmu ozraty a pocas tej druhej tiez nevyzera triezvo. Ma tu aspon par kratuckych krcmovych bitiek, ale nejedna sa o nic extra, vdaka comu by malo zmysel vidiet tento zbytocny film. Sucasne hodnotenie na CSFD 20% povazujem za extremne nadhodnotene. To sa snad nikomu normalnemu nemôze páčiť. Zdravim Waco, ze si nebol triezvy, ked si to pozeral? :) 0/10.(17.10.2015)

• Gimli

Podle zdejších komentářů jsem čekal nějakou úchylnou hrůzu, ale má očekávání se nenaplnila. Rozhodně mi nepřipadalo, že se film snaží něčím šokovat nebo že by byl nechutný. Věřte, že oněch 8mm je sice lepší film, ale nechutnější je o dost více. Kupodivu Jill Rips nepostrádá ani pár vtipných momentů a Dolph Lundgren se tu objevuje v pro něj relativně netradiční roli a navíc je tu taky nečekaně dobrá hudba. Žádná sláva to není, ale rozhodně to taky není taková katastrofa, jak by se mohlo zdát.(18.2.2004)

Nevím. Budu si připadat v té záplavě odpadu jako blbec, ale já byl s tímto filmem docela spokojený. Dolph Lundgren sice nikdy nepatřil a nepatří mezi moje oblíbence, ale už jsem s ním viděl mnohem lepší filmy. Když jsem tak pročítal pár komentářů, tak je vidno, že hodně uživatelů kritizuje hlavně náplň filmu – No a co že se to točí okolo SM praktik a hlavní hrdina tu dostane neplácáno přes zadek a několikrát dostane i řádně přes držku. Každý má nějakou úchylku a postava Matta Sorensona mi byla celkem sympatická. Stejně jako tempo filmu, které mi rozhodně nepřišlo uspávající. Nechápu, proč tu někteří srovnávají s filmem Se7en. Je ovšem pravdou, že logika tu dostala několikrát na frak a žádná velká pecka to není, ale rozhodně neodsuzuju Jill Rips jako odpad a ztrátu času. Dle mého je to lehce podprůměrný thriller, který je tu dost podhodnocen. I proto mu dám tři hvězdy, přestože bych to viděl tak na 40%.(18.11.2014)

• Superpero

Z určitého hlediska je tento film unikát. Kolikrát máte možnost vidět akční ikonu (Lundgren je sice béčkař, ale pozici si vydobyl) svázanou ve slipech hlavou dolů, když ho domina plácá přes prdel? Jasně je to špatný film s minimem akce, ale úplně jsem se nenudil a párkrát se vyloženě zasmál (holá prdel trčící z trouby atd.)(29.9.2007)

• - Film se natáčel v Torontu v Kanadě. (rafix)

• - Film je natočen podle stejnojmenného románu skotského spisovatele Frederica Lindsaye z roku 1987. (Terva)

• - Hlavnú úlohu si mal pôvodne zahrať Tom Berenger a režírovať mal Gareth Wardell (spoluautor scenára). (m.a.t.o.)