Velký útok zombies

• Itálie Incubo sulla città contaminata (více)

Z dílny otce kanibalského subžánru Umberta Lenziho pochází horor, nepřehlédnutelný pro své naturalistické pojetí a oživení legendy jménem zombie. Na letišti má přistát letadlo s Dr. Kramerem z jaderné elektrárny, kde došlo k nehodě. Letadlo však nekomunikuje s řídící věží a na plochu je přivolána plně vyzbrojená vojenská jednotka. Po přistání se na překvapené vojáky vyřítí z útrob letadla tlupa hladových zombie, které nelze ničím zastavit. A tak si tlupa nesmrtelných monster dát nejprve předkrm v podobě vojáků a potom se neohroženě vydá poobědvat do televizního studia a nemocnice. Cestou zabíjejí vše živé a geometrická řada zombíků se nezadržitelně rozrůstá. Dokáže tyto nechutné nemrtvé vůbec někdo zastavit? (Řitka video)

jericho001

Ale nakonec to zase nebylo tak strašny.Sice herci jsou prkenní jak desky,ale co už.Masky jsou docela dobře udělany,hudba docela ujde a akce docela taky.Navíc ve filmu se to hemží kozama,vnitřnostma,vydloubenýma očima no prostě jako v každém hororu italské produkce.Nakonec jsme svědky že se to borcovi zdálo a poté se to stane skutečností.Takže neurazí,ale ani nenadchne. ()

hans74

Pěknej horor na tu dobu, žádný připosraný zombíci, ale pěknej fofr. Viděl jsem to už za totáče a i v dnešní době jsem se pobavil. Dóóóóst dobrý. ()

Pollini odpad!

Tohle je nejhorší film o zombie, jaký jsem kdy viděla. Příšerní herci, příšerný scénář, zombíci pod vrstvou bláta a lišejníků odstřihávají kleštěma dráty od telefonů, lítají jak blázni se srpama a nožema, krev vypadá jak natěračská barva, v jiné scéně jako průhledná jahodová šťáva. Následuje trapný folozofický dialog v autě, nelogické počiny. Budu muset přehodnotit názor na Rezident evil. Ovšem užijeme si hezkou přehlídku obnažených ňader. Kromě toho do všech těch předností pořád někdo vráží nože nebo klacky. ()

Kejo

Slabý Thriller ktorý sa rádi medzi Horory. Je pravda že je to starý Taliansko-Mexický film ale tí Zombie sú vážne otrasný. S tými maskami sa ešte mohli pohrať. Strašidelné scény v tomto Horore sú skoro není a zakrýva ich Akčný žáner čo je v tomto prípade veľmi zle. Nápad je veľmi dobrý ale nevyšiel im. Je to pozerateľné ale NEDOPORÚČAM. Klasické nudné béčko :( Sorry. 40% 2** ()

Loosser

Se zombie tématikou film neměl společného nic. Absolutně bez děsivé atmosféry, jen sledujeme, jak "zombie" likvidují co se dá, a ostatní přihlížejí. Zbytečnost, nuda, šeď ()

Zupan_

To že Lenzi pracoval z malým rozpočtom sa pochopiť dá, dokonca aj oceňujem jeho snahu o inováciu s inteligntnými rýchlymi zombí ktorý lynčujú, bodajú a strieľajú, pozerá sa na nich veľmi dobre .Ale to že šetril na gore efektoch a vo filme ktorý má byť hlavne o nich je neodopustitelné. Sfx tu doslova stojí zahovno alebo proste žiadne nieje! Strašne odflaknutá práca a sklamanie. ()