Fear, Inc.

Fear, Inc.

Komedie / Horor / Thriller

USA, 2016, 90 min

• Kudly4

No, už jenom z úvodu s Abigail Breslin bylo cítit, že to bude hodně suchý a taky že bylo. Strašně nezáživný, nudný, nesympaticky obsazený, vtipný mi to vůbec nepřišlo, nepousmál jsem se ani jednou. Finále bylo asi to nejpovedenější na celém filmu + scéna alá SAW. Nejvýraznější soundtrack.(5.6.2020)

Hororová komédia, ktorá sa námetom očividne nechala inšpirovať snímkom Hra (1997). Len tomu režisér dodal komediálny nádych s ľahučkou prímesou hororových prvkov (ale podotýkam - len veľmi okrajovo). Úvod bol naozaj hrozný, tak uťahané a nezáživné, že som to skoro vypol. Našťastie sa to potom rozbehlo a dokonca mi pár krát aj skrivilo tvár od tlmeného úsmevu. Ako jednorazovka z núdze stačí, ale vážne len ako jednorazovka. 50/100(11.12.2016)

Jako jo dobrý. Tenhle film mi akorát připomněl to, že si kolikrát říkám jak bych se choval v hororu já. Horor je to spíše minimálně, protože se zde hraje na humornou notu plnou hororových odkazů, hlášek a citátů. Pro každého hororového fanouška jasná povinnost. Jako jednohubka s celkem překvapivým finále to úplně stačí.(8.3.2017)

Překvapivě slušná konina který doplácí na stupidní plot twisty, tady je každých 5 minut nějakej a je to chyba protože pak to přestane být překvapení a hlavně posledních 20 minut je celkem utrpení. Nicméně první hodina je hodně slušná a ulítlá. I když hlavní postava je nesympatický idiot, tak to zachraňují ostatní herci na který se dá celkem koukat. Krve moc nečekejte, ale plno odkazů na horory, těch je tu dost a bavilo mě je pozorovat a hádat. Hudba je výborná hlavně závěrečný Theme doporučuji. Nicméně film není to nic extra ale na jedno zkouknutí jsem se bavil hodně. Škoda toho stupidního konce.(8.7.2017)

Horor, ve kterém vystupuje postava, jež má nakoukáno obrovské množství hororů, jsem si jakožto zdejší hororový expert pochopitelně nemohl nechat ujít. Námět snímku mě zaujal. Navíc jsem měl možnost zhlédnout několik vydařených kraťasů, kterými se dosud režisér Vincent Masciale prezentoval, takže jsem k jeho hororovému debutu přistupoval s lehkým optimismem. Výsledek vskutku není špatný a běžného hororového diváka způsob zpracování nepochybně zaujme. Avšak hororový odborník jako já musí snímku Fear, Inc. vytknout až přílišnou předvídatelnost děje, což jsem mimochodem kritizoval i u podobně laděného Scare Campaign ze stejného roku. Přesto běžnému fanouškovi hororu rozhodně doporučuji horor k projekci a uděluji plné tři hvězdy.(25.10.2016)