The Call Up

Skupina online hráčů je pozvána na zkoušku nové videohry, která se odehrává ve virtuální realitě. Hráči mají za úkol zlikvidovat teroristy ve všech patrech budovy. Během samotné hry ale zjišťují, že budou muset bojovat o svůj holý život, neboť se smrt ve virtuální realitě rovná smrti v normálním životě. Podaří se jim přežít a utéct z budovy ven? (agentmiky)

Hapretor

Provedení dobré. Konec blbý. Herci/čky slušní. Závěr opravdu mohl být jiný. Filmy na podobné téma se zakončí vždy stejně ... nuda. ()

BOURQUE

Podpriemerný „sci-fi“ akčňák s veľkými dierami v scenári. Samotný príbeh ani neobsahuje žiadne prekvapenie a nedokáže aplikovať aj dobre známe „postupy“ a „metódy“. Škoda, pretože PC-emulované prostredie nevypadalo úplne zle. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

Cinematrix

Film mne příjemně překvapil. Pustil jsem si ho v práci, abych měl sledování takového braku (jak jsem si původně myslel) alespoň placené. Jakožto fandu počítačových her mne potěšil i zajímavý koncept, ze kterého jsem nejvíc ocenil injekce na obnovení zdraví. Jinak herci byli dost prkenní, ale to v tomto případě nebylo nijak na škodu, jelikož mi alespoň tak nevadilo, že chcípaj rychlejc, než mozkové neurony po páteční kalbě. ()

intro

Velmi milé a nečekané překvapení. The Call Up si rozhodně zaslouží větší hodnocení a rozhodně stojí za shlédnutí. Já dávám 70% a doporučuji. ()

Jadro

Ak si odmyslíme tu plochosť príbehu, už len zamyslenie nad prepojaním reality a herného módu, z ktorého nemusí byť úniku je veľmi pozerateľná záležitosť. Najlepší je asi tutoriál - postupné prechádzanie "úrovní". Koniec predvídavý ale pokus fajn. ()

Facerr

Snaha se počítá, i když za málo. To bylo taky na tomhle nízkorozpočťáku vidět. Nápad dobrej, vyústění očekávaný, ale jinak jsem u toho celkem usínal. Asi jsem moc rozmazlenej Hollywoodem, ale tohle je tak na dvě hvězdy. ()

RomaS

Dominanta tohoto filmu je neotřelý nápad. Žádná komplikovaná akce ani triky, pouze jednoduchost. Je to sen každého hráče akčních her, zažít něco podobného pouze s nepatrným rozdílem, zůstat do konce hry naživu. Na druhou stranu s pocitem neohroženosti by nešlo zažít stejné pocity. To už se ale dostávám někam jinam. Jednoduchost a nápad byly to hlavní, ale jediné proč se dívat. Jak je ale bohužel běžné, postavy se často chovaly nereálně až stupidně. Některé proměny charakteru byly do očí bijící. A hlavně ten neuvěřitelný konec, co dokáže přeživší postava. The Call Up bych támaticky přirovnal k takovému komornímu nízkorozpočtovému Gameru. ()

v.indruchova

Varuje před virtuální realitou, ale jinak ničím nové. Mnohokrát viděný koncept v jiném obalu. Souhlas postavy nezaujaly, zvrat nepřekvapil. ()

zjs

Proč to nenapadlo někoho dřív? Hráče FPS postavit do role, kdy můžou zemřít. Parádně napínavé, dějově překvapivé. ()

Reall

Akční béčko. Příběh na průměr celkem zajímavej nápad. Ale ty špatnosti se zbraněmi to nešlo přehlédnout. Chvilku jsem se cejtil až trapně, jak byly hlavní postavy blbý. Jestli nekoukáte na maličkosti a hledáte lehce podprůměrný béčko za tu hodinu a něco budete v celku rádi. ()