poster

Děkuji za vaše služby

 • USA

  Thank You for Your Service

Drama / Válečný / Životopisný

USA / Indie / Kanada, 2017, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Plaque
  **

  A stále dokola... Obohraná platňa. Patetický a beznápadný gýč plný absolútne otrepaných obrazov. Bez akéhokoľvek inovatívneho prístupu alebo štipky čohosi zaujímavého. Clint to so svojim Americkým ostreľovačom dotiahol v tejto kategórii zlomených vojakov z Iraku k vrcholu a ďalšie podobné balasty už nie sú vôbec nutné. Ale tak vydojiť trochu zelených prezidentov sa vždy podarí, stačí, že sa miestami vo vetre zatrepoce pruhovaná vlajka s hviezdami...(12.3.2018)

 • mira007
  ****

  Další film do mozaiky filmového obrázku války v Iráku tentokrát na téma veteránu po návratu z drastických misí a jejich ne(schopnost) fungovat v běžném životě a (ne)schopnost systému se o tyto lidi s traumaty a psychickými poruchami a nemocemi postarat. Tenhle film na pomezí psychologického a místy nezávislého filmu sleduje osud několika přátel z jedné jednotky. Zaujalo.(16.9.2018)

 • oje
  ***

  Filmový příběh o mladých klucích z nižších vrstev amerických maloměst a jejich snahou vyrovnat se s postraumatickými stavy a stresy je hlavně dramatem s drobnou přidanou hodnotou představující upozornění na společenskou nesnáz začleňovaní veteránů strýčka Sama. Jako drama ale film nefunguje zvlášť silně, emotivní momenty nejsou a situace z války tvoří jen tenký rámeček vztahovým těžkostem hlavních hrdinů. Ryze americké téma českému publiku nenabízí možnost ztotožnění nebo pochopení. Bez zvučného jména Tellera v hlavní roli by se mohlo hodnocení pohybovat i výrazně níže, protože příběh sám mnoho nenabízí.(9.12.2018)

 • Morholt
  ****

  Válečná traumata jsou v případě Američanů ohraným tématem a většinou je to jako přes kopírák. A upřímně řečeno Thank You For Your Service si s nějakou neotřelostí také hlavu neláme. Nicméně v tomto případě režie netlačí na pilu co se emocí týče, takže to celé působí celkem opravdově. Seděli mi i herci a Tellerův projev mě baví film od filmu víc a víc. Jediné, co mi bylo proti srsti byl fakt, že zde přítomný Písečný had nechtěl(a) nikoho vykuchat. Ale to snad ani není vada na kráse. Nic, na co by se vzpomínalo, ale na jedno podívání je to fajn. 70%(20.1.2018)

 • kaylin
  ***

  Když jsem sledoval snímek "Thank You for Your Service", měl jsem jednoduše pocit, že se jedná jen další film o tom, že mladí vojáci, kteří se vrací z misí, mají celkem problém se vrátit i zpět do života. A přesně tohle snímek je. Nic jiného, nic víc. Ani herečtí představitelé mě nedokázal přesvědčit, aby mě jejich osudy strhly.(1.2.2018)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo v americkom štáte Georgia a v africkom Maroku. (MikaelSVK)