Epizoda 3 (E03) (epizoda)

Drama / Thriller

Švédsko / Francie, 2016, 52 min

Výborný malování. Strach nebo vůle. Dobrá otázka. Chudák Forsber. Takže čin ze msty či nenávisti k Sámům... Jak ten debil na tom sezení může vůbec nosit policejní uniformu? Takže Burlin byl závislej na něčem, co ho zabilo? Matka velmi nepřívětivá. Kimo na vraha vypadá – fakt, že jo. Matka nakonec dobrej kompas. Onen „čaroděj“ moc sdílně nevypadal. Co má těhule za info? Zadi si našla amanta? Co maj s tim sejrem? Čí to byly ruce? Mě nezajímá starochův osud. Doprdele, kolik je u toho baráku Sámů? Jó, Kambo nebere mobil. Médium vědělo o Carnotovi? Jórri z Bangkoku z Facebooku bude divnej. 19 Berlin. Otevřela se hora?? Jórri Kasskill. Chase hezkej. Zasranej indián.(29.4.2018)

• Necrotongue

Třetí epizodě jsem udělil hvězdičku za to, že mi konečně vysvětlila, proč se mi nelíbí tato severská kriminálka. Ona je to vlastně francouzsko- švédská variace na téma tolerance, pravdolásky a celosvětové symbiózy. Vztahy mezi Švédy a Sámy mě ještě zajímaly, ale otrávila mě nezbytná homosexuální vložka a kočka z Thajska mě přesvědčila o tom, že si scénárista dal nějaké houbičky. Závěr dílu, to byl snad jen hodně špatný vtip.(3.8.2018)

Joik aneb Srdce v krku.(15.4.2018)