Mladá rocková kapela se rozhodne vypadnout ze školy a odstěhovat se do Sunset Strip za svými sny. Záhadný cizinec vidí v této vášnivé a talentované skupině skutečný potenciál a začne s nimi manipulovat. Jejich hudba a kontroverzní dohady ovlivní společnost tak, jak by nikdo nečekal. Ale mohou opět získat kontrolu nad svým osudem, nebo je už příliš pozdě? (Vampirosa)

Saxos

Vytrvalý, vytrvalý, vytrvalý!!! Cesty ďábla jsou nevyzpytatelné. Sex, drogy, chlast, násilí, to je mix. Sotva plnoletí začínající rockeři, konfekční velikosti zakrslého rákosníka, mě pobavili pouze z části. Klady: Malcolm McDowell - krájnej ďábel; Mark Boone Junior - to je postava rockera; hudba ok. ()

JaqenHghar

Film si příjemně hraje s vaší myslí, poukazuje na světlou i temnou stránku osudu rockových hvězd a dopadu na jejich fanoušky. K tomu všemu ještě fantastická hudba která ne jednoho rockového/metalového nadšence pohladí na jeho černé duši. Závěrečné titulky tomu nasazují korunu. Bravo! ()

Melce

Zaujímavý kúsok z ktorého mám dosť zmiešané pocity. Film je pekne natočený a zostrihaný, slušné herecké obsadenie, scenár a réžia možno nie každému sadnú, ale na mňa to fungovalo. Avšak film sa snaží byť až moc mysteriózny až to niekedy škodí. To že polovicu filmu hovoria postavy v metaforách vo vás po konci filmu zanechá taký ten "počkať, čo?" pocit. Výkony hercov ušli, ale aj tu v niektorých scénach som našiel nedostatky v nepresvečivosti. Ako béčkový film to ujde a tie necelé 2 hodinky neboli rozhodne premárnené. Dosť slušný nadpriemer. 6/10 ()

AnnaSophia

Rozeberu to tedy racionálně. Motiv Satana jsem velmi ocenila, až na to, že to bylo v důsledku vrcholně trapné. Motiv života úspěšných kapel semletých vlastní slávou - v pořádku. Až na to, že nepřekvapí. Motiv toho, jak fungují nahrávací společnosti, byl vlastně jediný dobře dotažený aspekt. Celkově má film těžký zadek, dost se táhne a pohledy do nitra hlavní postavy nejsou příliš reflexivní. Podle mě film nedosahuje ani na průměr a dvě hvězdičky má hlavně za Malcolma McDowella, který je jako stvořený pro tenhle typ rolí. Hudební tématika mu sedí, to se projevilo už v Mozart in the Jugle. Předně nejde o horor, spíš drama a film látá trhliny spoustou sexu. Nedoporučila bych. ()

Tila

Na první pohled je to film o kapele, která se snaží prorazit už v tak přeplněném hudebním průmyslu. Film ale zároveň ukazuje, že sláva může být velmi nebezpečná a jak snadno se může stát, že se lidé ztratí, když se snaží dosáhnout svých snů. Zároveň poukazuje na stinné a světlé stránky slávy a toho, jak jí dosáhnout - temnou stránku zde představuje postava pana Capricorna, která má svým způsobem znázorňovat ďábla. Postava dobra, připomínající Boha, je zde také zastoupena. Příjmení jedné z hlavních postav, Johnnyho, je Faust, a tak film odkazuje na stejnojmennou knihu od Johanna Wolfganga Geothe, ve které se hlavní postava se stejným jménem také potýká s ďáblem. Obsazení a herecké výrony mi přijdou dobré, trošku mne ale mrzí že Andy Black nepropůjčil filmu pro zpěv svůj hlas. Písně z filmu se mi líbí a poslouchám je i mimo něj. ()