Reklama

Reklama

PSH: Fuck off

(hudební videoklip)
  • Česko PSH: Mám toho dost!
všechny plakáty

Recenze (18)

schizmo 

všechny recenze uživatele

Považuji za eminentně důležité, aby undergroundoví či independent umělci tvořili jakýsi protipól konzumní společnosti či střednímu proudu. A to nejen hudebně, ale především filozoficky a textově. Nebo tak aspoň já chápu úlohu automního prostoru, který se vyčleňuje z prohnilosti všeobecně akceptovaného. A o to více důležité to je v takové zemi jako je Česko, protože pokud jsme byli po staletí pod přímou nebo nepřímou nadvládou jiného státu, pak se není čemu divit, že jsme chápaní jen jako malý stát uprostřed Evropy. Malým ovšem nemyslím rozlohou, ale povahou či spíše určitým tendečním chováním, které tvoří jakýsi archetyp, ve kterém se našlo dostatek prostoru na to, abychom se v rámci strachu o své vlastní pohodlí stali prototypem zákeřného práskače, škodílka-naschválníčka a menšího či většího nácka. Role vztyčeného prstu nad současným xenofobním stavem ČR se zhostili rapeři PSH, kteří tuhle problematiku v songu "Fuck Off" zohledňují v několika nejzásadnějších rovinách a troufám si říct, že naprosto objektivně. Tenhle song totiž není pouze opírání se do politických elit či střílení do vlastních řad tzv slušných občanů, ale především nebývalé čtení mezi řádky. Song "Fuck Off" se mnou obrovsky rezonuje a PSH zrají jako víno! ()

Jello Biafra 

všechny recenze uživatele

Chlapci z PSH ukazujú prostredník všetkým vymletým Zemanovcom, Náckom, Rusofilom a podobnej rasistickej verbeži, ktorá útočí na všetkých a na všetko. A musím povedať že pesnička svoj účel provokácie bezpochyby splnila. Len sa čudujem že cieľová skupina na ktorú je tento song zameraný mala dostatok rozumu aby ten text vôbec pochopila. Takže náckovia Fuck Off!!!!! ()

Reklama

theSaint 

všechny recenze uživatele

Vizuál se mi líbí moc, Orion příjemně překvapil a baví nejvíc. Řemeslně ano. Obsahově nikoli. Nemohu souhlasit s paušalizováním společnosti, což PSH v otázce migrační krize vyloženě dlouhodobě dělá. Nejnovější počin to opět dokazuje. Klouže to po povrchu. PSH odsuzují jednoduchost, ale to, co kritizují sami předvádějí, jednodušší formu si už snad ani vybrat nemohli. Zaujal mě výrok Vladimíra 518- "Do píči s prorokem jenom jedný pravdy" - tímhle poslal do píči by oko 70% muslimů na celém světě a jedinou větou popřel bezmála celých pět minut a naprosto vše o co se snažil. Dlouhodobé pletení dojmů s pojmy je již poněkud irtitující. Doporučil bych celé crew, aby si zajeli na prodloužený víkend do Marseille či určité britské, švédské čtvrti a pokud možno s partnerkami. Ideálně by mohli mít na sobě to, co ve videoklipu. Bylo by zajímavé, co by složili po této zkušenosti. Mě nikdo za rasistu skutečně označit nemůže, pokud mě můžete za něco označit, tak za sekulárního humanistu. Realistu. A realita je taká, že evropské myšlení, z těchto diametrálně odlišných kultur a hodnot, sdílí cca 30% ze 100%. A to je, bohužel, drtivě nepřívětivé pro evropský způsob života, pro evropské hodnoty. Nemohu si pomoct, ale celý klip je neskutečně prvoplánovaný a jednoduchý (žena v hidžábu s roztomilým děckem a hysterická domovnice, to jako vážně? Od člověka, co píše knihy a filozofuje?) Další výrok, který zaujal, je označení Prezidenta za "zmrda".. veřejně, silácky, tak jak se na cool Vladimíra patří, ovšem se stejnou jednoduchostí (opět), kterou tak nesnáší . Já netvrdím, že je Miloš Zeman zrovna číslo jedna, možná ani dvě, ale taková drzost a velkohubost je vyloženě odpuzující. Obsahově v klipu nevidím nic víc než pouhé pozérství. Naprosto otevřeně říkám NEMÁM ZÁJEM. ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

PSH? Čo to má akože kurva znamenať? Pičús, Somár a Hovniak? Asi hej. To na týchto samozvaných rapových pseudo filozofov najlepšie sadne. Alebo Primitív, Skurvysyn a Homokláda? Aj to by im celkom pasovalo. Je to tlupa egocentrických debilov s vygumovanými hlavami, čo žijú v sebaklame, že sú náramne cool. Oni sú predsa vždy in. Len oni sú tí najväčší drsňáci a frajeri. Len oni majú vždy pravdu. Každého kto má iný názor nazvú fašistom. Bežte do piče s vašim hlúpym sorosovským multi-kulti rapom. Fuck off! Odpad! ()

ghatos odpad!

všechny recenze uživatele

Páni "intelektuálové", sprosté slovíčka a morální kritika společnosti na úrovni žáka asi sedmé třídy. Inu pánové z PSH jsou už na vyšším levelu poznání :) :). Ví, že mít za sousedku Šeherezádu je správné a nezbytné. Jak jinak naučit české "rasisty" moderním trendům :) . Nejlegračnější na tom je, že tito kluci z Jižního Města si žili(žijí) pohodlný život ve velkém, bezpečném městě, ale tohle rozhodně není pravidlo v jiných metropolích západní Evropy. V některých londýnských či švédských čtvrtích by je sežrali zaživa. Jsou to jen laciní pozéři, kteří se vysmívají českému "póvlu", přitom oni samy se stali karikaturami svého druhu. -100%...septik!. PS: jenspifa má o těch pytlech pravdu :) . ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama