Epizody(8)

Osmidílná seriálová adaptace úspěšného stejnojmenného románu spisovatele Johna Greena se točí kolem dospívajícího chlapce Milese 'Válečka' Haltera (Charlie Plummer), který se ve snaze dospět k hlubšímu pochopení života přihlásí na internátní školu. Tam se zamiluje do Aljašky Youngové (Kristine Frosethová) a najde si partu věrných přátel. Po nečekané tragédii se však Miles a jeho nejbližší kamarádi snaží porozumět tomu, čím si museli projít. (HBO Europe)

Recenze uživatele Malarkey k tomuto seriálu (1)

Hledání Aljašky (2019)

Kdyby tu ty děti nebyly tak strašně uvědomělá a necitovala nejvýznamnější světové filozofy, tak by tenhle seriál aspiroval i na pětihvězdičkovou dardu. Po herecké stránce jsou to totiž orgie a i když knižní předlohu neznám, tak musím říct, že Aljaška musí být absolutní femme fatale snad každého, kdo dospívá. Perfektní námět rozvíjí myšlenku školy v přírodě, přidává do toho trošku mladické nerozvážnosti a završí to pointou, na kterou celou dobu čekáte. Takže přiznávám, tuhle sérii jsem prostě na jeden zátah dát musel. Sice jsem pak měl co dělat, abych prokrvil nohy, ale za tu kvalitu to prostě stálo. ()